Dylemat sukienkowy

Zaczęty przez zosanka, 27 Mar 2008, 17:34:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosanka

Byłam dziś zamówić suknię. Długo wahałam się pomiędzy White One 176 a La Sposa Manacor. Ostatecznie wybrałam Manacor i podpisałam umowę ale wahania pozostały. Mam czas do jutra do 12 aby ostatecznie potwierdzić swój wybór. W obu czuję się dobrze. Niestety mam zdjęcie tylko w Manacor. Decyzję muszę podjąć sama, ale pytam Was która z tych sukienek bardziej Wam się podoba?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

aniak1211

Dla mnie druga ladniejsza,ale pierwsza tez ladna

isabelles

Mi bardziej się podoba White One 176 - ale La Sposa Manacor też jest piękna - ja jednak nie czuję się komfortowo w sukniach ze stójką

cumberland

nie przepadam za golfami w sukniach ślubnych ... a W1 176 bardzo ładna !

zosanka

#4
A to moje buty, których na szczęście jestem pewna ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

abaco

obie ladne :) ale nie wiem czy nie lepiej byloby Ci bez tego golfu.

kathrines

Super buty, czy one są biał czy kremowe. A możesz dradzic gdzie je kupiłaś i ile te cudeńka kosztowaly???

zosanka

Buty kupiłam w Katowicach w salonie Margaret bodajże za 230 zł. I są kremowe.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

kathrines

Straciłam już nadzieję na ładne białe buty :(

rilla

zosanka suknie obie piękne:) zależy czy lubisz koakrdki... aha i dopytaj się wszystkiego, Panie są mega miłę, ale do czasu... Bo widzę, że kupujesz suknię w Katowicach:) Mnie nie poinformowały, że suknia jest już w salonie. Mimo, że mówiły, że już w kwietniu mogę mieć pierwszą przymiarkę, bo mam wątpliwości co do bolerka i welonu, to teraz kręciły nosem. Musiałam się siłą wbić i to w tygodniu o 15. Pytałam się o krawcową i chyba z nią mają problem. Na moim spotkaniu ma być, ale zobaczymy...

zuzia

zosanka
ja nie mam nic przeciwko golfom, ale mam wrażenie, że Ciebie ten golf skraca. Ja bym wybrala Manacor, ale bez golfu :)

kathrines

A masz fotkę w tej drugiej sukni?

kamelia04.08.2007

w pierwszej wyrzuć golf, bo jest fuj, w drugiej wyrzuć kokardkę, bo wygląda infantylnie.
Ten welon wygląda głupio
Buty są fajne

Chyba druga bardziej mi się podoba (bez tej kokardki)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

magdalinska

chyba tez druga mi sie bardziej podoba, w pierwszej nie podoba mi sie golf

zosanka

#14
Zuzia zdjęcie jest fatalne i nie widać mnie w całości więc ciężko określić czy mnie skraca. Dołączę jeszcze zdjęcie z innej przymiarki jak wyglądam z prostym dekoldem dla porónania. Kurcze jak mnie to wkurza że nie można robić zdjęć w salonach!!! I bądź tu człowieku mądry i coś wybierz!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Kasia

w prostym dekolcie Ci lepiej

więc jestem za ta z golfem ale bez golfu :)


co do tej W1 to sie nie wypowiem, bo nie wiem jak ty w niej wyglądasz
a wiem że kokarda w pasie nie kazdemu pasuje

tak naprawdę mało komu pasuje

ja bym ta kokardę przeniosła pod sam biust :)

elve

#16
zosanka, ładnie wyglądasz z prostym dekoldem, tylko ta sukienka wydaje mi się troszkę za skromna. Dlatego stawiam na tą bez golfa. Jeśli chcesz golf, to nie ten, jest zbyt wyrazisty (właściwie to mam na myśli ordynarny, ale nie chciałam tego tak ujmować, ale tak czuję), porównaj z golfem salsy

zuzia

Cytat: zosanka w 27 Mar 2008, 20:39:29
Zuzia zdjęcie jest fatalne i nie widać mnie w całości więc ciężko określić czy mnie skraca. Dołączę jeszcze zdjęcie z innej przymiarki jak wyglądam z prostym dekoldem dla porónania. Kurcze jak mnie to wkurza że nie można robić zdjęć w salonach!!! I bądź tu człowieku mądry i coś wybierz!!
no to ja się trzymam wcześniejszej mojej opinii - sukienka z La Sposy ale bez golfu. na pewno można go usunąć i zostawić prosty dekolt.
A tak jak pisaly dziewczyny - z szarfą w pasie nie każdemu jest dobrze, więc trudno wyrokować tak na 100%.

zosanka

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) Dylemat został... Idę teraz spać i mam nadzieję że mnie w nocy olśni :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zuzia

Cytat: zosanka w 27 Mar 2008, 22:08:11
Dylemat został... Idę teraz spać i mam nadzieję że mnie w nocy olśni :)
no niestety tak już jest, że ostateczną decyzję musisz podjąć sama :)

callja

Moje skromne trzy grosze...

Tak szczerze i prosto od serca & oczysków moich ;)

Golf - precz!! Skraca Ci niestety szyję, sprawia, że sylwetka wydaje się ciężka i nieproporcjonalna. Porównaj zdjęcie sukienki na modelce i swoje - modelka ma ewidentnie wydłużoną komputerowo szyję, wskutek czego koronka golfu sięga stosunkowo nisko. W rzeczywistości tak długą szyją to chyba nawet "łabędzioszyja" Audrey Hepburn nie dysponowała... U Ciebie golf podchodzi wręcz pod samą brodę. Efekt jest taki, jakby głowa wyrastała Ci niemalże wprost z ramion... Uwierz mi - korzystnie to nie wygląda. No i tem welon ewidentnie z jakiejś nijakiej bajki, ani nie pasuje do Ciebie, ani do sukienki :-X

W tej skromnej sukienusi z prostym dekoltem wyglądasz o niebo lepiej!! Odsłonięte ramiona wydłużają optycznie szyję i eksponują ładny dekolt, talię w tym fasonie też masz ładniej wyeksponowaną. Szkoda, że nie masz zdjęcia w White One...

Ale, podsumowując - albo koronkowa White (ewentualnie z jakimis modyfikacjami kokardki - pod biustem?? a może w ogole bez niej??), albo ta "golfowa", ale bez golfu ;D

Ale to tylko sugestie - zadecydowac musisz sama.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magdarynka

Jak nie chcesz komplikacji z zmiana sukienki to poprostu zrezygnuj z tego golfu. A wlasciwie przede wszystkim zrezygnuj z tego golfu bo faktycznie wygladasz w nim niekorzystnie. Sukienka jest bardzo ladna i jak tylko ja uproscisz bedzie o niebo lepiej  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

moim zdaniem tylko la sposa i to bez golfu!! pięknie będzie

zwierzatko_mojej_mamy

o widzisz mika - moim zdaniem tez - ja mierzylam takie podobne z kokardka z la sposy - melodia i wygladalam glupawo jak dzwoneczek - oczywiscie wszsytko zalezy od figury

ale - la spose bym zamowila bez zastanawiania - jedyny dylemat mozna rozwiazac pozniej - czyli czy golfik po dopasowaniu sukienki wyglada lepiej, czy lepiej ostrzyc go na prosty dekolt ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

dokładnie tak, wydaje mi się że ten golf wygląda nieatrakcyjnie bo jest niedopasowany po dopasowaniu może wyglądać bardzo ładnie, ale nawet bez golfu ja zostałabym przy la sposie, ta w1 jakoś do mnie nie przemawia, ładna w niej tylko ta kokardka, ponadto jak znam suknie w1 to ona będzie trochę taka sztywna właśnie taki dzwonek a do tego trzeba mieć bardzo określony typ figury