Ślub za dwa dni ostatnie foty z przymiarek Dorotki1981

Zaczęty przez Lwica, 27 Mar 2008, 16:35:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Cześć dziewczyny ślub w sobotę chyba otwieram orszak ślubów??  :) Wklejam kilka fotek z ostatniej przymiarki sukni!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia


zwierzatko_mojej_mamy

no wlansie dlatego pytam - gdzie ma ten brzuch - na plecach czy jak ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Lwica

Przymiarka była w ten wtorek  :) a brzuch mam tam gdzie trzeba  ;) córcia sie postarała żeby mama wyglądała pięknie w dniu ślubu i mocno sie nie rozepchała a to już 5 miesiąc!!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zuzia

Cytat: Dorotka1981 w 27 Mar 2008, 16:41:37
Przymiarka była w ten wtorek  :) a brzuch mam tam gdzie trzeba  ;) córcia sie postarała żeby mama wyglądała pięknie w dniu ślubu i mocno sie nie rozepchała a to już 5 miesiąc!!
GDZIE????


zuzia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Mar 2008, 16:39:34
no wlansie dlatego pytam - gdzie ma ten brzuch - na plecach czy jak ? :D
może u tatusia? ;D bo patrząc na fotkę w życiu bym nie powiedziała, że Dorotka jest w ciąży. A już na pewno nie, że w 5 miesiącu!

Lwica

Zuzia   sama nie wiem jak to sie stało ale na razie przytyłam z 2-3 kilo a brzuszek mam malusi ale też duża rola sukni pięknie uszytej tak ze wszystko kryje!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

jo_miekka

Dorotka, no to lecisz do ołtarza z okrzykiem "PIERWSZA!" :)
Faktycznie, brzuszka nie widać w ogóle.
Będzie pięknie :) A weekend ma być już cieplejszy, więc jest szansa, że nie zmarzniecie ;)

kamelia04.08.2007

w piątym ??  :o
też chce tak wyglądać w piątym m-cu ciąży. na razie nie jestem w żadnym.

Fryzura będzie mam nadzieje inna, bo ta na zdjęciu wygląda jak grzyb po wybuchu bomby atomowej, a w ogóle diadem czy opaska wygląda dobrze w rozpuszczonych włosach.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Lwica

Fryzura to było zebranie włosów na górze dla picu żeby upiąć welon i diadem heehhe kilka wsuwek i taka imitacja. 
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

kamelia04.08.2007

Cytat: Dorotka1981 w 27 Mar 2008, 17:06:31
Fryzura to było zebranie włosów na górze dla picu żeby upiąć welon i diadem heehhe kilka wsuwek i taka imitacja. 

i jedno i drugie  ???, nie za dużo? może zrezygnuj z czegoś, bo welon i diadem w jednym to trochę za dużo tego szczęścia.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

isabelles

ja też nie jestem w żadnym :) ale jak już będę chcę taki brzuch w 5 miesiącu - niestety pewnie będę miała spory - po mamie gdzieś czytałam że to jest dziedziczne

isabelles

ja bym zostawiła sam welon i może jakiś kwiat we włosy

Lwica

isabelles nie wiem jak to jest moja mama urodziła nas trzy dziewuchy i miała za każdym razem brzuchol, moja siostra w jak ją wywaliło w trzecim miesiącu tak już jakby piłkę połknęła wyglądała.  Chyba nie ma żadnej zasady. Zależy od uwarunkowania danej osoby.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

kamelia04.08.2007

a i jeszcze jedno, zbierz sobie biust bo wystaje trochę za bardzo spod pachy czy z boku (dolne zdjęcie, moja lewa strona).


A tak w ogóle, to fason sukni jest super dobrany, suknia wyszczupla cię, w życiu nie da się powiedzieć, że to piaty miesiąc, poza tym biust wygląda dobrze w gorsecie i w ogóle proporcje masz idealne i wcięcie w talii  i ach i och.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Lwica

kamelia04.08.2007 we włosach na fotkach jest już welon tylko ze delikatna mgiełka z tyłu wpinana i fajnie komponuje sie na gołych plecach.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

kamelia04.08.2007

Cytat: Dorotka1981 w 27 Mar 2008, 17:16:48
kamelia04.08.2007 we włosach na fotkach jest już welon tylko ze delikatna mgiełka z tyłu wpinana


no właśnie takie stercząco-wiszące gałgany są okropne, szczególnie krótkie, do połowy pleców albo do pośladków na przykład. Wisi toto jak jakaś ścierka błee, zupełnie psu na budę
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

didi_loczek

Dorotka1981, suknia super dobrana, wygladasz slicznie. A figury w ciazy tylko pozazdroscic!

magda_ok

Jak dziewczyny zapytaly o ciaze to najpierw pomyslalam, co to jakies zarty, o co chodzi...? Kurcze, w zyciu bym nie uwierzyla!!! 5 miesiac!! Naprawde tylko zazdroscic!!! Pieknie wygladasz... w mojej rodzinie do tej pory byly same "ciezarowy"... ;)

Lwica

magda_ok sama jestem w szoku jak szłam szyć i zamawiać sukienkę to brałyśmy poprawkę na to że urośnie mi brzuch a tu proszę jakie zaskoczenie miłe. Moją córcię jak się urodzi wycałuje za to że mamusi zrobiła taki prezent!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

vobi

Cytat: isabelles w 27 Mar 2008, 17:13:39
ja bym zostawiła sam welon i może jakiś kwiat we włosy

popieram! Masz juz jakies swiecidelka na sukni, na szyi (zakladam ze ten naszyjnik to na slub, tak?) - chyba wystarczy swiecidelek, diadem zamienilabym na kwiat wpiety we wlosy, bedzie swiezo :) A masz jakies bolerko albo cos na ramiona? Chyba troche za zimno zeby isc w samej sukni?

Lwica

vobi mam dwa! Jedno futerko pikowane z wysokim kołnierzem do kościoła i na dwór a a wejście na sale i jakby tam do posiedzenia bolerko szyte do sukienki.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

Dorotka1981 ta twoją córcie to chyba przyszły małżonek w brzuchu nosi

:)

nic a nic nie widać


mam tylko zastrzeżenie do wisiorka

gryzie mi sie z tymi ramiączkami - może wersja bez wisiora by ci odpowiadała ;)


Lwica

Kasia to był komplet do kolczyków i jakoś tak mi dziwnie go zapięły babki nisko on ma być krótki i przy szyi. Ale też tak patrze i chyba zostawię go w domu  :) a córcia wszystkim zrobiła niespodziankę!! Tatusiowi spełniła największe marzenie a mamusi prezent na ślub.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!