Dodatki do sukni

Zaczęty przez kubiss-is-me, 19 Mar 2008, 14:31:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kubiss-is-me

Cześć Dziewczyny. Jestem tu od godziny i już mi się bardzo podoba. Mam do Was ogromną prośbę. Pomożecie mi wybrać do mojej sukienki. Chodzi o dodatki typu biżuteria, bukiet ślubny. Zastanawiam się nad fryzurką. Chce mieć długaśny welon bo suknia nie ma trenu, a zawsze marzyłam o tym, żeby coś się ciągnęło za mną, jak będę szła środkiem kościoła.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Zresztą jest jeszcze jedna sprawa, nie jestem przekonana co do sukienki. Pierwsza faza zakochanie, druga jakieś fanaberie typy a czy to ta i teraz mam fazę typy uspokoić się, ale jednak coś czasem mnie napada. Czy ja już głupieje :(
>:(

kathrines

A przymierzałaś inne, że masz wątpliwości? może wklej cos dla porównania to szybko je rozwiejemy :)
Witaj na forum!

inkageo

Sukienka bardzo ładna :) Długaśny welon jak najbardziej :) Nie wiem dlaczego, pierwsze moje skojarzenie fryzurowe to własnie rozpuszczone włosy.. Ale pewnie wolisz jakieś upięcie :)
Masz halkę na kole pod spodem? Może bardziej szykownie by było tylko z tiulową falbaniastą bez wyraźnego koła..
Imagine there is no hate

mika

Witaj na forum
wyglądasz super w tej sukni, bolerko motylek to super wybór, welon mgiełka bo suknia dość bogato zdobiona.
jeśli chodzi o dodatki to dałabym drobne kolczyki i bransoletke a kwiaty to zależy jakie lubisz i w jakiej kolorystyce chcesz??

mika

heheh Inka mi też się skojarzyły rozpuszczone włosy

rubin04

Sukienka bardzo ok - tylko po prostu jak na nią bedziesz caly czas patrzyc to Ci "zbrzydnie" a raczej "opatrzy sie"

Napisz jakie masz preferencje co do kwiatów i koloru. A welon długasny moim zdaniem ok!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Witamy, witamy. Ja zrozumialam ze suknia ze zdjecia to ta juz wybrana ? Jesli tak to jest super tylko bolerko jakos mi nie pasuje. A jakie kwiatki, kolory w bukiecie chcesz miec ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

No mi sie wydaje ze bukiet powinien być "nieprzekombinowany" bo suknia juz zdobna...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

mi się wydaje że bukiet typu berło by tu pasował z kalii (nie wierzę że to piszę) :P

magdarynka

Cytat: mika9983 w 19 Mar 2008, 14:43:47
mi się wydaje że bukiet typu berło by tu pasował z kalii (nie wierzę że to piszę) :P
A prosze, dla przykladu  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika


magdarynka

#11
Mika gdzie ty chowalas te frezje, sliczne sa!!!
A moze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Magdarynka wiesz ja mam tajemne źródło pozyskiwania bukietów, bunkruje je normalnie hehehe

kubiss-is-me

Dzięki za odpowiedź. Więc tak chciałabym mieć jakiegoś koka, tylko nie wiem jeszcze jak co i w ogóle. Mam dwie fotki, to wklejam. Rozpuszczonych nie chcę, bo wydaje mi się że na ślub warto jednak mieć coś takiego wyjściowego. A z suknią to marudzę. nie wiem nawet dlaczego. Kolor sukni to biały więc kwiaty w kolorze mlecznym itp. odpadają. Biżuteria myślałam o jakimś łańcuszku złotym z cyrkonią i kolczyki delikatne, ale teraz tak mi się marzą długie kolczyki i sama nie wiem. Co do welonu to chcę taką właśnie mgiełkę długą odpinaną w połowie - coś takiego, jak na zdjęciu.

rubin04

Kubiss - kolczyki długaśne to moim zdaniem fana sprawa..
Bo takie to mało kiedy sie zakłada..
ja na codzień nosze maleńkie wkretki w uszach, ale na slub chcę dłuuugie, bo wtedy d razu mam poczucie że jets elegancko...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kubiss-is-me

Dziewczyny a co sądzicie o dodatkach - fryzura i bukiet ? Czekam na Wasze rady.
Ale u nas strasznie napadało. Pozdrawiam z Wrocławia :)

magdarynka

tylko inny kolor kwiatow
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

#17
Taki welon super, ale bez bolerka.
A odnośnie welonu, to jak on jest skonstruowany, że odpinany w połowie? Tzn, że do tańca po odpięciu długiej części zostaje krótka?

kubiss-is-me

Właśnie właśnie tak widziałam na jakimś zdjęciu, nie tym co załączyłam. Do tańca odpinasz i masz taki do łopatek. Fajne rozwiązanie. A z bolerkiem też mam wahania, bo w sumie mam drobne ramiona a ten motyle troszkę mnie pogrubia. Może lepiej z dłuższym rękawkiem ? Sama nie wiem, bo do kościoła wydaje mi się, że coś trzeba mieć. hmm 

kubiss-is-me

A ja mam jeszcze jedno pytanie. Bo chodzi o Buty. Ogólnie to większość bucików obciera mnie. Ostatnio znalazłam takie, które wydają się mięciutkie ale mam dylemat. Moja suknia jest elegancka a buciki są odkryte tzn, na paluszki. Zastanawiam się czy do sukni tego typu będą pasowały buty z dziurką na palcach. Znajoma mówi, że do takich sukienek najpiękniej wyglądają czółenka, jak spod sukienki wystaje delikatnie czubek. Tera nie wiem.A i jak ktoś z Was ma jeszcze pomysł na mój fryzur to czekam na rady.

mika

moim zdaniem mogą być peep toe do tej sukni, ja też miałam satynową i nigdy w życiu bym się nie zgodziła na buty z czubem, choć na codzień czasem nosze


inkageo

Wg mnie bardzo pasują :)
Imagine there is no hate

mika


kubiss-is-me

No to mi lepiej. Chociaż w bucikach będę mogła później chodzić ;)