remont Trójmiasto

Zaczęty przez bu_hoooka, 19 Mar 2008, 13:44:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bu_hoooka

Dziewczynki,

nie wiem czy tu o takie rzeczy można się pytać, ale zaryzykuję: czy któraś z Was ma może namiary na sensowną ekipę remontową z Trójmiasta lub okolic?? jesteśmy z moim N na etapie planowania remontu i dotychczas spotkaliśmy się z dwoma "fachowcami".. jak podali ceny to prawie spadliśmy z naszego szóstego pietra :( dlatego szukam dalej..
Just married...

marax

przyjedz do wroclawia tutaj to dopiero trzeba swoja szczenke zbierac przez kilka minut z podlogi-nie wspominajac juz o warszawie bo tam to nie ma co zbierac

bu_hoooka

a może są jakieś strony gdzie sie PORZĄDNI fachowcy ogłaszają?
Just married...

nionczka

Cytat: bu_hoooka w 19 Mar 2008, 16:54:25
a może są jakieś strony gdzie sie PORZĄDNI fachowcy ogłaszają?

Pewnie i sa, ale ja bym nie brala fachowców z ogloszenia tylko raczej z polecenia. Najepiej popytaj znajomych/rodzine, ktorzy niedawno robili remonty lub urzadzali mieszkanie. Albo wejdz na forum gazety (dom, urzadzanie wnetrz) i tam popytaj.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bu_hoooka

no.. prawie tak :) tzn. moj N mieszka w trojmiescie a ja tam czesto bywam z wiadomych powodow. no ale od czerwca juz oficjalnie bede z Gdanska..
Just married...

bu_hoooka

nionczka, pytam wszystkich wokół: rodzinę i znajomych. Bo jasne, ze najlepsi sa fachowcy z polecenia.. ale niestety ponoc takich godnych polecenia- przynajmniej wg tych, ktorzy remontowali ostatnio- brak. Dlatego pytam tutaj i przeczesuje net :)
Just married...

bu_hoooka

ślub będzie w Koszalinie, bo oboje stamtąd pochodzimy. a w Gdańsku będziemy nas samym morzem mieszkać, zaraz przy granicy z Sopotem :) Przeprowadzki sama juz nie mogę sie doczekac..

a może Ty dodaa84 masz jakąś rodzine albo znajomych- kogoś kto cos slyszal o porzadnych "fachowcach" z okolicy?? popytasz??
Just married...

bu_hoooka

i jeszcze sie okaze, ze mamy wspolnych znajomych :)

moj N studiuje w Gd, ja w Niemczech, ale teraz mieszkam w Poznaniu.. generalnie duzo czasu spedzam w pkp :) a do Gd przeprowadzam sie juz latem.

rodzicow popytaj- bede barzdo wdzieczna :) a jak zapomnisz to oczywiscie przypomne :P
Just married...

bu_hoooka

i jeszcze powiedz mi, ze studiujesz prawo :>
Just married...

bu_hoooka

nie.. ja jestem na prawie na 5 roku :)
Just married...

eva_luna

hej, widze, ze temat troche sie zmienil:-) a ja tez jestem z Gdanska, 3 tygodnie temu odebralismy mieskzanie i wlasnie je wykanczamy. Mieszkanie wykancza znajomy z
Elblaga, robi to znakomicie wiec polecam z czystym sumieniem (gorzej z terminami- trzeba sie duuuuuuuuuzo wczesniej umawiac) Jak szukalismy ekipy to ceny wahaly sie 25-30 zl za m2 cekolowanie+ malowanie :(

bu_hoooka

a czy mogłabys podesłać mi namiary na priva? bardzo prosze :)

my planujemy remont w lipcu. Tak myslalam, że od reki to malo kogo znajde, dlatego juz teraz szukam.

a z tematem rzeczywiscie... ups :) to wszystko dodaa84, wytlumacze Ci na priva :)
Just married...

bu_hoooka

dostałaś piwko za namiary Evo :)
Just married...

eva_luna

dzieki:) jest pierwsze heheh

bu_hoooka

ale daje piwko za dobre chęci :)
Just married...

eva_luna

bu hooka i jak, dzwoniliscie?udalo sie z chlopakami umowic jakos?u nas skonczyli w sobote. musze w koncu fotki porobic.

bu_hoooka

N dzwonił. nie wiem dokładnie jak ta rozmowa przebiegała, ale chyba bez konkretów. Zajęci z nich ludzie.. i coś z terminami sie nie możemy dogadać :o(

czekam na fotki
Just married...

eva_luna

#17
no niestety, zajeci sa bardzo,a fotki jakies robilam ostatnio wiec zaraz wkleje

narazie nie zrobilam fotek z kazdego pokoju, ale pomalowane jest dokladnie. I chlopaki maja rozne pomysly.

mika

Eva Kuchnia marzenie!!!

bu_hoooka

mnie tez zachwyca Twoja kuchenna czerwień evo! a ja caly czas szukam fachowców... :(
Just married...

eva_luna

dzieki dziewczyny! na zywo ta czerwien wyglada jeszcze lepiej
Jesli chodzi o fachowcow to my znalezlismy jakichs przez internet, i byli od zaraz co mnie bardzo zaniepokoilo. Sprobuje zdobyc jeszcze jeden numer, ale to bylyby osoby spoza gdanska wiec musialyby miec mozliwosc mieszkac w tym remontowanym mieszkanku.

bu_hoooka

czekam na kontakt.. do lipca jeszcze trochę czasu, ale brak fachowca sni mi sie po nocach :(
Just married...

eva_luna

bu_hoooka glowa do gory. poki co piwko na poprawe humoru a w sprawie numeru do chlopakow juz rozmawialam, powinien byc jutro. U mnie byli gotowi wejsc od zaraz ( robia od kilku lat, wiec mysle, ze doswiadczenie maja), wiec jest nadzieja, ze w lipcu popracuja dla Ciebie.

kotabma

dziewczyny, my co prawda w innym miescie, ale fachowcy licza sobie tyle ze maz zdecydowal ze sam wykonczy. wezmie do pomocy tescia, ktory kladl juz kafle, panele, parkiety nie raz - tylko juz mu sie teraz nie chce - ale obiecal ze nam pomoze :)
w koncu 55 m2 to nie palac i chyba dadza rade - tym bardziej ze czas nas nie goni bo mamy gdzie mieszkac
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

mieszkanie w ktorym mieszkamy tez maz z tesciem wykanczal, ale w nowym trzeba bylo cekolowac wszystkie sciany (z sufitami 250 m) wiec stwierdzilismy odrazu, ze to sie nie da tak popoludniami, z doskoku i lepiej odrazu wezwac ekipe. Poza tym to brudna i niewdzieczna robota wiec wolelismy zaplacic.