sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: marax w 26 Lip 2017, 23:24:03Stara księdza ?

no wiesz... na pogrzebie dziadka M był ksiądz, który jest jakimś kuzynem teściowej
ona go na stypie pyta: widziałeś moja piękną synową? a on: tak, całą mszę patrzyłem

lol lol

errata

Cytat: golinda w 27 Lip 2017, 10:27:58
no wiesz... na pogrzebie dziadka M był ksiądz, który jest jakimś kuzynem teściowej
ona go na stypie pyta: widziałeś moja piękną synową? a on: tak, całą mszę patrzyłem

lol lol


rozumiem, że mówiła o Tobie? ;)


callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

marax, popatrz w massimo dutti na bluzki, najlepiej jednak na żywo
one wyglądają bardzo porządnie i mają zwykle bardzo dobre skłądy

konwalia

Jedną wyjściową mam, apriori

errata

konwalia, pięknie wyglądasz :) Chyba schudłaś?

wiska

 :brawo:
Ja swoją sukienkę na ślub kuzynki kupiłam w Quiosque, nawet wieksze rozmiary mają, a i dodatki do sukienki dobierzesz http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,10524.new.html#new

konwalia

Cytat: errata w 31 Lip 2017, 11:35:39
konwalia, pięknie wyglądasz :) Chyba schudłaś?
Dziękuję, sporo 11kg :)

errata

Cytat: konwalia w 02 Sie 2017, 05:41:21
Dziękuję, sporo 11kg :)

uuu faktycznie sporo. Super!  :brawo: :brawo:

konwalia

Ten model z chi chi co polecalyscie salsie tylko na małe biusty, od razu odesłałam


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2018, 09:01:28Wow:
Pieknie wygląda na pani. Jak stoi i się nie rusza. Ja byłabym w wielkim strachu, że ni coś ucieknie, podwinie się, dupa wyjdzie, a cycki zrobią a kuku :D :D
Te dwie pierwsze z poprzedniego posta bardzo mi się podobają.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"



marax

chciałabym siebie w tym zobaczyć haha

golinda

marax, Ty byś wyglądała nieźle. masz długie zgrabne nogi. ale wyobraź sobie np. K. Niezgodę, laskę Kammela :D

cumberland

laski jakie dodatki do tej kiecki?
wesele w ostatni weekend kwietnia, więc buty chyba pełne co?
tradycyjne szpilki? szare czy koralowe?

kopertówka chyba jakaś malutka szara? srebrna?
na ramiona mam szary jedwabny szal, będzie git? czy kombinować coś innego?




wrobelek0403

cumberland, fajna kiecka.

Na koniec kwietnia moze byc b.roznie pogodowo. Ja bym sobie przygotowala pelne buty. Nudne mi tu pasuja. Na wierzch to raczej mysle ze przyda sie trencz, a jak bedzie cieplo to juz bym nic nie dawala.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

wrobelek0403, trencz do takiej sukni, to mi się nie widzi zupełnie....hmmm, w kwietniu na sam szal do kościoła może być faktycznie za zimno, a ramoneska?