Suknia jest, a co z resztą??

Zaczęty przez Magda, 22 Lut 2008, 17:12:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Magda

Witam!! Do tej pory raczej czytałam, a nie pisałam ale tym razem się odważę... Nie chodzi o mnie ale o moją koleżankę, której mam być świadkową... Stąd mój pomysł, żeby tu napisac.... Bowiem wydaje mi się że powinnam jej troszeczke pomóc w tych przygotowaniach, a sama nie mam takiego doświadczenia jak niektóre forumki.... Dokłądnie chodzi mi o dopasowanie dodatków do sukienki którą już kupiłyśmy... Ślub we wrześniu, koleżanka jest b. wysoka(180cm)..... KOlor przewodni na ślubie i zarazem ulubiony zielony... kwiatki nie róże i najchętniej coś w pomarańczu bądź zieleni właśnie... Dołączam fotkę sukni!!! Dziewczyny pomóżcie :oops:

olgaaa1

Oj ja też jestem fanką storczyków Inki i zastanawiam się, czy też nie będę takiego mieć, ale nie wiem czy inkageo nie będzie miała nic przeciwko  :oops:

inkageo

Cytat: "olgaaa1"Oj ja też jestem fanką storczyków Inki i zastanawiam się, czy też nie będę takiego mieć, ale nie wiem czy inkageo nie będzie miała nic przeciwko  :oops:
No jasne, że nie ;)
Imagine there is no hate

Magda

A jak myslicie welon czy nie?? A jesli to jak długi dla tekiej wysokiej dziewczyny??? Storczyki Inki jak najbardziej... ja w ogóle byłam pod wrażeniem Inki, jej slubu i stylizacji... :-D

kamelia04.08.2007

ladna suknia, ładna fryzura modelki (odrosty brzydkie i ten biały badyl we włosach tez brzydki), ładne do tego storczyki inki, we włosy proponuje kwiatek albo opaske diademowa, jakas bransoletke na reke, jakis naszyjnik i starczy

[ Dodano: 22-02-2008, 21:05 ]
Magda,

welon-nie welon
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Magda

Ta modelka rzeczywiście jest tragiczna..... heheh Czyli bez welonu?? Panna Młoda ma kręcone ciemne włosy takie do ramion i raczej będą rozpuszczone.... myślisz że do tego dekoltu zakładać naszyjnik?? :roll:

Magda

AAA i jeszcze tak sobie myslę bo Karolina kocha kolor zielony i zazyczyła sobie półżartem pół serio zielona podwiązkę.... heheh chciałabym ją zaskoczyć i taką wynaleźć, nie wiecie może gdzie takiego dziwaka znaleźć?? Bo wszedzie białe rózowe i niebieskie.... :lol:

[ Dodano: 22-02-2008, 21:38 ]
No włąsnie mnie też się wydaje że naszyjnik odpada, a i Karolka myślała nad mega długim welonem.... jakieś 3 metry... co myslicie?

kamelia04.08.2007

chodziło mi raczej o wisiorek, niż o naszyjnik. Wisiorek może byc z zielonym kamieniem. Włosy twoja panna młoda powinna zostawic rozpuszczone, a te fryzure modelki mozna by wykorzystać, jako punkt wyjścia
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


Magda

hehehe jak to zabrzmiało:) "Twoja panna młoda" hihihi

inkageo

Naszyjnik zdecydowanie nie!
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: "Magda"myślisz że do tego dekoltu zakładać naszyjnik??

nie, bo i tak nie bedzie go widac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kamelia04.08.2007

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

a może kolczyki ze szmaragdami :)

kamelia04.08.2007

a od podwiązki to się mozna wściec, zdjęłam to ustrojstwo o 22.00, bo mnie denerwowała.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Cytat: "kamelia04.08.2007"nie naszyjnik a wisiorek

ani jedno ani drugie nie pasuje do takiego dekoltu
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytat: "Magda"AAA i jeszcze tak sobie myslę bo Karolina kocha kolor zielony i zazyczyła sobie półżartem pół serio zielona podwiązkę.... heheh chciałabym ją zaskoczyć i taką wynaleźć, nie wiecie może gdzie takiego dziwaka znaleźć?? Bo wszedzie białe rózowe i niebieskie.... :lol:
tutaj mają w ofercie zieloną podwiązkę: http://www.modnysekret.pl/podwiazka-happy-p-702.html
i tutaj: http://bielizna-shirley.pl/podwi261zka-2-p-149.html

[ Dodano: 23-02-2008, 13:23 ]
co do stylizacji... niezależnie, jak wygląda Twoja koleżanka, to uważam, że nie powinna mieć rozpuszczonych włosów (taki typ dekoltu + puszczone włosy = brak szyi albo jej znaczne skrócenie.). Niestety, na razie nie mam pomysłu na fryzurę...
Zero wisiorków i naszyjników, bo zrobi się choinkowo. Kolczyki czy klipsy krótkie chyba, że kształt twarzy koleżanki takich nie toleruje. Welon czy będzie pasował ciężko stwierdzić na podstawie zdjęcia modelki (jeju, ale ona irytująco wygląda). Może okazać się, że jako bardzo tradycyjny dodatek gryzie się z tym dość współczesnym w formie dekoltem. A może wyglądać świetnie. Przymierzyłabym długą mgiełkę bez żadnych zdobień. Ale czy aż trzymetrowy? Czy suknia ma tren? Czy tylko tiul od welonu sunąłby za Twoją koleżanką po posadzce?

[ Dodano: 23-02-2008, 13:27 ]
Bukiet zrobiłabym z białych goździków z jednym albo trzema zielonymi storczykami (by wyglądały jak broszka wpięta w białą kulę kwiatów) i obwiązała łodygi zieloną wstążką (pod kolor storczyków). A i kolczyki oczywiście pod kolor - także z zielonym dodatkiem (w srebrze).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Magda

Cytat: "sierpniowajulka"(taki typ dekoltu + puszczone włosy = brak szyi albo jej znaczne skrócenie.).
Karolka ma długą szyję, a pozatym to nie ma takiej opcji  człowieka który by ja przekonał aby całkiem związała włosy... najwyżej jakieśupięcie, ale uszy muszą być zakryte.. tak swoją drogą to może macie gdzieśw swoich zbiorach upiecia dla kręconych włosów....

Cytat: "sierpniowajulka"Czy suknia ma tren? Czy tylko tiul od welonu sunąłby za Twoją koleżanką po posadzce?

Suknia jest bez trenu a te trzy metry przy wzroście 1.80 to chyba wcale nie tak dużo... czy sie mylę??

[ Dodano: 24-02-2008, 22:53 ]
aaa i kolczyki odpadają ze względu na chore uszy.... więc raczej tylko bransoletka.. a może jekis kwiatek na rękę??

Basia

Magda, myslę że kwiatek we włosach będzie ładnie wyglądał. I odciągnie uwagę od "gołych" uszu. Z biżuterii postawiłabym na śliczną bransoletkę. Moim zdaniem to wystarczy. Nie radzilabym nic na szyję. będzie za dużo.
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sierpniowajulka

Cytat: "Magda"aaa i kolczyki odpadają ze względu na chore uszy.... więc raczej tylko bransoletka.. a może jekis kwiatek na rękę??
to nic, ane przy tej sukni nie są niezbędne. :)
Cytat: "Magda"sierpniowajulka napisał/a:   
Czy suknia ma tren? Czy tylko tiul od welonu sunąłby za Twoją koleżanką po posadzce?


Suknia jest bez trenu a te trzy metry przy wzroście 1.80 to chyba wcale nie tak dużo... czy sie mylę??
Ale czy nie będzie wyglądał jak kawałek szmatki za suknią??? W końcu to jednak metr materiału ciągnący się po ziemi....
Cytat: "Magda"najwyżej jakieśupięcie, ale uszy muszą być zakryte.. tak swoją drogą to może macie gdzieśw swoich zbiorach upiecia dla kręconych włosów....
jak coś mi wpadnie w oko, to podeślę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Magda

Dziewczyny!! Podbijam wątek:)) Bardzo proszę Was o podesłanie mi jakiś zdjęć fajnych bukietów pasujących do tej sukni..... I  co z tym welonem? Kupować czy nie?? A jesli to jak długi? Pozdrawiam

kathrines

Cytat: sierpniowajulka w 23 Lut 2008, 13:08:49
[ (taki typ dekoltu + puszczone włosy = brak szyi albo jej znaczne skrócenie.).
trafna uwaga !

golinda

Cytat: kamelia04.08.2007 w 22 Lut 2008, 21:49:09
a od podwiązki to się mozna wściec, zdjęłam to ustrojstwo o 22.00, bo mnie denerwowała.

bo ty za mało wypiłaś, ja mojej nawet nie czułam ;-)

syrenka

A może sama zrobisz podwiązkę? Kupujesz ładną koronkę, kawałek gumki, jakąś kokardkę, trzeba to tylko ładnie ze sobą zszyć i gotowe :) Na pewno będzie to bardziej wartościowy prezent niż taki kupny :)

Magda

OOO na pewno nie.. Ja nawet jak guzik przyszywam to mama się ze mnie śmieje i robi to za mnie:( Totalny antytalent szwalniczy:( hehehe