Stylizacja prawej dłoni:)))

Zaczęty przez butterfly80, 14 Sie 2007, 09:35:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

butterfly80

Drogie dziewczęta, jakie planujecie "wzorki na pazurkach"?
Która specjalnie na okazję zamążpojscia zrobi sobie [krzywdę] tipsy?
Które z Was juz mają tipsy i tylko je przemalują na inny kolor, albo nawet nic nie zrobią?
A któraś z Was ma  może jeszcze inny pomysł?
a! nie chodzi tylko o prawądłoń<rzecz jasna>! temat jest zainspirowany pojawieniem się nowej profesji w swiecie stylistow - wąska specjalizacja dzialąjąca na terenie prawej dłoni.

Ja: mam swoje paznokcie, ktorych w życiu nie dam zniszczyć jakieś tipsiarce! Mam znajomą kosmetyczkę, ktora pięknie je maluje. Dam jej moje obie dłonie - niech się wyżyje. (może brokat w kolorze ultra maryna??;-)
Piszcie,  co chcecie miec na rękach, a TE Doświadczone - co miały!

eva_luna

ja mam tipsy, ktore wygladaja jak naturalne paznokcie (nie nawidze szponów, robie krotkie, naturalnie wygladajace i CIENKIE paznokcie  :-D ). Zamierzam zrobić je jak najbardziej naturalnie, bez zadnych zdobień. Jakoże bede miec ciemnoczerwone róze i jedna taka roze we wlosach, zastanawialam sie czy nie odwazyc sie na paznokcie bordo....

ashton

Miałam własne ;-) paznokcie, krótkie - zapuszczałam wprawdzie, ale krzywe były i pani manikurzystka pierwsze co zrobiła to je obcięła, a ja się tak poświęciłam zapuszczając! Lakier bardzo dyskretny perłowy, bez wzorków. Całkiem inaczej niż na co dzień - moje paznokcie to sen wariata, kropki, paski itp. (a to dlatego że nie umiem ładnie malować na jeden kolor, no i dracznie jest, chociaż może dziecinnie). Zresztą podobnie miałam z makijażem - normalnie ostry, na ślub dyskretny.

vobi

Cytat: "butterfly80"temat jest zainspirowany pojawieniem się nowej profesji w swiecie stylistow - wąska specjalizacja dzialąjąca na terenie prawej dłoni

Kurcze, powaznie juz tak sie wyspecjalizowali? Czyli do jednego salonu bedziemy chodzic na stylizacji dloni prawej, a do drugiego na lewej?  :mrgreen: Wlasciwie... dopoki nie specjalizuja sie w poszczegolnych palcach nie jest jeszcze najgorzej.

Do slubu mialam paznokcie wlasne  ;-) , pomalowane jasnym lakierem (ecru) i nablyszczaczem.

aniak1211

Mialam swoje paznkcie pomalowane frencz(czy jak to sie pisze)
Na serdecznym palcu mialm delikatniutki wzorek wzdluz paznokcia i malenki krysztalek,niestety nie mam zdjecia.

zwierzatko_mojej_mamy

a ja jestem bardzo otwarta na tipsy - mam super pania w krakowie, ktora robi ladnie, niedrogo i jeszcze do tego gustownie ozdabia (czyli minimalizm), nie bylam u niej co prawda juz od wielkanocy, bo moje wlasne same urosly zupelnie niespodziewanie :D

ale znajac moje paznoty to sie zlamia/uszczkna/zadra/rozdwoja dzien przed, a nie wiem czy chce przezywac takiego stresa - bardzo nie lubie niezadbanych dloni, a w tym dniu to juz w ogole..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

eva_luna

a czy ktoras z Was miala (badz widziala) kolor inny od naturalnego? Czyli np. jakas czerwien, bordo i takie tam?Nie umiem sobie wyobrazic jak to bedzie wygladalo...

butterfly80

moja kolezanka z pracy miała wstrętny róż <fluoroescencyjny>
do niej ten kolor pasował, bo ona ma styl barbie.
Do tego miała takiegoż koloru bukiet z róż.  :roll:

kamu2

ja mam teraz tipsy żelowe,ale to nie są jakieś szpony,cienkie ,także wyglądają bardziej na naturalne,bez specjalnego zdobienia,tylko frencz.Na ślub planuje podobnie,może ozdobie delikatnie cyrkonią paznokiec palca na któym będzie zakładana obrączka,będzie delikatnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

kamelia04.08.2007

ja miałam czerwone paznokcie w odcieniu wiśni, byłam z nich dumna. Paznokcie były raczej długie niż krótkie. Piękne...
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

eva_luna2,

wygląda pięknie taka czerwień odcień między bordo a wiśnią. Zdjęcia się przygotowują, żeby je ujawnic na tym forum.

Paznokcie były moje własne, bez tipsów, żeli i innych. Raczej krótkie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

eva_luna

a nie masz jakiegos zdjecia tak juz, zeby podeslac na maila? :lol:  niecierliwa jestem, wiem. Ale bardzo mnie interesuje jak to wyglada!

kamelia04.08.2007

eva_luna2,

wygrzebie wieczorem i ci prześlę zdjęcie gdzie będzie widać kawałek paznokcia. Zdjęcia, na którym byłby zoom na paznokcie nie mam niestety.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

eva_luna

dzieki, chetnie zobacze jak to wygladalo z caloscia, tzn. z suknia, bukietem. Bo paznokcie ciemnoczerwone sa same w sobie przepiekne i uwielbiam takie nosic. Pytanie jak to wyglada do stroju slubnego...

dzidzia101

Ja tez z niecierpliwoscia czekam na zdjecia paznokci  ;-) Rowniez zastanawiam sie nad czerwonymi ale nie wiem jak to bedzie wygladac w calosci. A chcialabym miec czerwony bukiet wiec moze by pasowaly  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

myślę, że niszową specjalizacją, będzie umiejętna stylizacja lewej ręki, bo ja akurat na lewą będę się obrączkować :) a wynika to z prozaicznego względu, że 5 lat temu uległam wypadkowi w wyniku, którego amputowano mi...nie nie prawą rękę na szczęście:)ale czwarty i piąty palec...hmmm....dlatego cała ta paznokciowa stylizacja stresuje mnie potwornie, jakże zawstydzona byłam podczas pierwszej wizyty w spawie tipsów...ale kosmetyczki są spoko w tej kwestii, rzadko robią wielkie oczy, to raczej mnie jest trudniej sie przełamać...tak czy inaczej na ślub planuję tipsy krótkie, typu french, wygląda to naturalnie, no i może trochę odwróci uwagę od mojego defektu..ale na samą myśl cierpnie mi skóra...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kamelia04.08.2007

paznokcie z Kamelia powinny wyglądać tak...

ciekawe czy sie wklei, jesli wejdzie plik, to paznokcie widać na tym zdjęciu. Tak jak juz pisałam nie mam zadnej fotki z zoomem na paznokcie.

http://img404.imageshack.us/img404/7529/img7842mt2.jpg
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

gioseppe

Cytat: "kamelia04.08.2007"paznokcie z Kamelia powinny wyglądać tak...

ciekawe czy sie wklei, jesli wejdzie plik, to paznokcie widać na tym zdjęciu. Tak jak juz pisałam nie mam zadnej fotki z zoomem na paznokcie.

http://img404.imageshack.us/img404/7529/img7842mt2.jpg
oj ja chyba przeoczylam Twoje fotki...
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

Cytat: "kamelia04.08.2007"paznokcie z Kamelia powinny wyglądać tak...

ciekawe czy sie wklei, jesli wejdzie plik, to paznokcie widać na tym zdjęciu. Tak jak juz pisałam nie mam zadnej fotki z zoomem na paznokcie.

http://img404.imageshack.us/img404/7529/img7842mt2.jpg

oooo.... i przy okazji mamy pierwszą fotkę ze ślubu Kamelii :)

kamelia04.08.2007

gioseppe,

jeszcze ich nie mam w kopmlecie, jak zbiorę plener i studio to umieszcze razem z fotoreportażem
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


dzidzia101

Kamelia, super zdjecie. Paznokcie fajnie wygladaly i pasowaly  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Kamelia, wielkie dzieki za wklejenie fotki!! wygladalas super, paznokcie rzeczywiscie ladnie wygladaja. Bede sie mocno zastanawiac  :-D
Czekam na wiecej fotek ze slubu!!

gioseppe

Cytat: "kamelia04.08.2007"gioseppe,

jeszcze ich nie mam w kopmlecie, jak zbiorę plener i studio to umieszcze razem z fotoreportażem

ok :) to czekam dalej
PS ostatnio mniej zagladam wiec nie jestem na biezaco ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kocica27

Ja od lat robię sama tipsy (kiedyś z akrylem, teraz bez). Początkowo kilka razy byłam u manikiurzystki i podpatrywałam, by się nauczyć, jak się robi akryl. Po jakimś czasie zaczęłam robić sama z akrylem, potem bez, bo jest duuuużo szybciej, a też są dosyć trwałe, ponieważ nie są zbyt długie. Ostatnio najczęściej jest to frencz i tak będę miała zrobione na ślubie. Miewałam w przeszłości różne wzorki, brokaty, oczka itd. ale przekonałam się, że są niewygodne, ponieważ często zahaczają - rajstopy czy inne materiały, nawet przeczesując włosy palcami jest nieprzyjemne uczucie. Więc darowałam sobie i nie będę się męczyć na ślubie z takimi ozdobami. Będzie prosto i gładko. Takie same paznokcie zrobię mamie.