zalozylam bloga

Zaczęty przez elizapj, 08 Lut 2008, 02:17:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: "inkageo"Przegapiłam Twoją prośbę, oczywiście możesz wykorzystać moje zdjęcia jeżeli się nadadzą :)
http://picasaweb.google.p...LubKajetanMazur
dzieki ide buszowac...:D
CytujElizapj, ja bym chętnie Ci coś wkleiła, ale niestety nie było u nas żadnych z wymienionych przez Ciebie rzeczy... :-/ Tzn. tłuczenie kieliszków było, ale nie zostało to zarejestrowane na zdjęciach... :-?
no wierze....szkoda...wyscie mieli super fotki...
czekam az sie salsa obudzi...;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "elizapj"5. blogoslawienstwo
6. wnoszenie przez prog

te dwie rzeczy znajdziesz u mnie na fotkach
a rzucanie kieliszkami też gdzieś mam ale to już w nieprofesjonalnych fotach
tutaj sesja profesjonalna
http://picasaweb.google.pl/mika19830/Lub15092007?authkey=rHNzpZdl_WE

riannka

Cytat: "elizapj"
Momenty ladnie ujete na fotkach jakich poszukuje to:
1. witanie chlebem i sola - sam chleb mam juz od ishki82, ale potrzebny mi jeszcze moment jakis bardziej aktywny, calowanie, maczanie w soli, gryzienie, przezuwanie etc
2. rzucanie kieliszkow za siebie
3. zbieranie grosikow pod kosciolem - najlepiej by byla perspektywa i bylo widac ile tego jest,
4. rzucanie welonem, oraz mucha/czy tam czymkolwiek rzucal pan mlody
5. blogoslawienstwo
6. wnoszenie przez prog

Eliza u nas było wszystko  ;-)
przejżę w domu foty, jeżeli znajdę ciekawe prześlę.

elizapj

Cytat: "mika9983"5. blogoslawienstwo
6. wnoszenie przez prog
te dwie rzeczy znajdziesz u mnie na fotkach
dzieki!
Cytat: "riannka"Eliza u nas było wszystko ;-)
przejżę w domu foty, jeżeli znajdę ciekawe prześlę.
dzieki! im wieksz kolekcja tym latwiej bedzie mi zrobic ciekawy foto-opis:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dr_chaos

elizapj, fajny pomysł z tym blogiem. Znalazłam dzięki Tobie super pomysł na upięcie szala, bardzo mi się podoba  :-D Śledzę go dalej, bo ślubujemy tego samego dnia

elizapj

Cytat: "dr_chaos":-D Śledzę go dalej, bo ślubujemy tego samego dnia
OOO! super!

podjrzewam ze kilka dni przed slubem atywnosc bloga troche opadnie hahha

ale narazie nie potrafie sie od niego oderwac...

BTW, dziewczyny, juz chyba dzis uda mi sie skompletowac fotki do postu o tradycjach, wiec wkrotce ujrzycie na blogu swoje twarze...tzn, te dziewczyny, ktore mi na to zezwolily....i nadla nie moge uwierzyc , ze nei bedzie SALSY!!!!
nie to, zebym miala taka czytelność jak wyborcza....ale zawsze...jais tam public exposure to bedzie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

musze znalezc jakiegos wolnego kompa, co by mu wirusy nie zaszkodzily bo tez chce poczytac!!!!!!  :cry:

elizapj

Cytat: "magdalinska"musze znalezc jakiegos wolnego kompa, co by mu wirusy nie zaszkodzily bo tez chce poczytac!!!!!!  
koniecznie;)
tymbardziej ze juz niedlugo beda PM ze strefy :oops: niedlugo bo nadal czekamna kilka zdjec...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

elizapj
Eliza nie wiem w ktorym watku napisac wiec pisze na priv. zagladam sobie do Ciebie i wpadlam wlasnie na Nowe inspiracje z Elegant Bride, strasznie spodobal mi sie ten welon calunowy-szczegolnie trzecie zdjecie. czy masz juz moze namiary gdzie taki welon kupic??jest swietny!!! zawsze chcialam miec koronke i chodzil mi po glowie taki zakrywajacy twarz- a tu polaczenie :D kurcze nawet nei wiem gdzie takiego szukac w salonach nie widzialam. moze w madonnie?? slyszlam ze tam szyja welony we wlasnym zakresie?? co ty o tym sadzisz?? pozdrawiam Majka
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

cholera jak ja to zrobilam mialo byc na priv a napisalam tutaj  :-[
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#35
Cytat: Majeczka w 28 Maj 2008, 23:30:26
elizapj
Eliza nie wiem w ktorym watku napisac wiec pisze na priv. zagladam sobie do Ciebie i wpadlam wlasnie na Nowe inspiracje z Elegant Bride, strasznie spodobal mi sie ten welon calunowy-szczegolnie trzecie zdjecie. czy masz juz moze namiary gdzie taki welon kupic??jest swietny!!! zawsze chcialam miec koronke i chodzil mi po glowie taki zakrywajacy twarz- a tu polaczenie :D kurcze nawet nei wiem gdzie takiego szukac w salonach nie widzialam. moze w madonnie?? slyszlam ze tam szyja welony we wlasnym zakresie?? co ty o tym sadzisz?? pozdrawiam Majka
maja nie jestem pewna kt to welon...bo trzecie zdjecie to jest akurat bez kornki...:) a jesli z koronka to moze drugie?:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jesli to drugie no to firma romona keveza jesli trzecie to Christos. obie z US. RK w UK nie ma, ale na stronie jakies 2 namiary na irlandie podaja - nie ma adresow sa same telefony..moze sprawdz u nich czy welonu np by ci nie przeslali..albo moze jednak jakis sklep maja w UK tylko strona nieaktualna.
christos niestety podaje same adresy w usa:(

o madonnie i szyciu welonow u nich nie wiem nic:(
za to sama raczej na 100% bede swoj szyc i jezdze ostatnio sporo po hurtowniach slubnych. kilka adresow juz umiescilam na blogu, ale nie za bardzo mam na bloga czas i kilka jeszcze potrzebuje dodac. dzis bylam w swietnej hurtowni w wawie na naleczowskiej. nr nie pamietam, ale to chyba jedyna hurtownia  na ulicy:) maja ogromny wybor tiuli i koronek miliony. jelsi bys chiala sobie zwykly tiul obszyc brzegami to tam maja przeogromny wybor i na pewno bys cos dla siebie znalazla:)

gotowych takich niestety w polsce nie widzialam...tzn cos mi sie wydaje ze madonna moze takie miec do ktorejs z pronoviasek...ale nie dam sobie glowy uciac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Eliza bardzo dziekuje za info, napewno sie przyda. A wiesz moze jak ten welon sie przypina?? na grzebyk jak zwykly?? tylko jedna warstwa do tylu a druga do przodu??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Majeczka w 29 Maj 2008, 17:57:19
a mowilam a tym :)
to sie dogadalysmy  lol
ten jest  od carolina herrera...ale pewnie juz doczytalas

ja takich kilka przymierzalam (nie od CH) i one maja grzebyk wszysty w srodku kola (lb owalu zalezy jaki ksztalt welonu) - jest na plasko doszyty bez marszczen, wiec go prawie nie widac
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

moze wysle siostre ona jest w zasiegu warszawskiej madonny :) mzoe sie czegos wiecej dowie :)
dzieki eliza
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Majeczka w 29 Maj 2008, 22:01:12
moze wysle siostre ona jest w zasiegu warszawskiej madonny :) mzoe sie czegos wiecej dowie :)
dzieki eliza
jelsi nie tam to na seriro na naleczowskiej jest ogromny wybor materialow na welony. sa i grzebyki przezroczyste (zapomnialam napisac kasi!, kt ich szuka)
wiec jesli niE znajdziesz gotowego, to tam wszystko do szytego pod jednym dachem (poza krawcowa) :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

fajny pomysł ten blog! Chętnie coś podpatrzę..

elizapj

Cytat: malybob w 29 Maj 2008, 22:40:49
fajny pomysł ten blog! Chętnie coś podpatrzę..
podpatrywanie, komentowanie bardzo mile widziane ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Apropo tej naleczowskiej to maja tam materialy obszywane koronka?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#44
raczej koronki i tliule kt samemu mozna obszyc...

bo materialy obszyte koronkja to moglyby byc tylko prostokaty obszyte gora, lub gora i dolem..a welony zazwyczaj sa obszyte koronka po 4 bokach (lub jesli kola czy owal wzdluz obwodu)....wiec takich gotowych materialow obszytych  dookola to nie ma...raczej trzeba zawsze jakies 'wnetrze' o wymaganej powierzchni i ksztalcie obszywac...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

mam nadzieje, ze ktos jeszcze dostaje powiadomienia o tym poscie:)
mam na blogu ankiete, kt nie cieszy sie zadna popularnoscia...:( buuu
a myslalam, ze juz denniejsze tematy byly w ankietach poruszane niz drugorazowe panny mlode, czego ja osobiscie za denne nie uwazam...no ale odwiedzjaacy od kilku dni widocznie tak.
pytanie wrzucialm tak od czapy, z czystej ciekawosci, a mam zaledwie 3 odp. dajcie znac co Wy o tym myslicie: http://normalnyslub.blogspot.com/ ankieta wazna jeszcze 5 dni, wiec moze by odwiedzajacy sami z siebie zaglosowali, no ale na wszelki wypadek Was zachecam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

ja dostałam powiadomienei o tym poście, odwiedziłam twojego bloga i zagłosowałam

tusia

elizapj bardzo ciekawa stronka  :thumbsup:
Wzięłam już udział w ankiecie  :dance:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


martullek