zalozylam bloga

Zaczęty przez elizapj, 08 Lut 2008, 02:17:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

drogie forumki,
stwierdzilam, ze skoro juz tyle siedze w necie/pismach/salonach i studiuje ten temat, moge sie wiedza swoja podzielic. owszem dziele sie juz z Wami, ale nie wszyscy sa tu zapisani...
ja sie nameczylam co nie malo, i szkoda by bylo by cala ta wiedza poszla na 1 tylko slub. :book:  zaprszam kto chetny...poglady i gusta moje znacie, wiec moze to bedzie zadna frajda, troche bedzie powtorek z forum, ale moze akurat traficie na cos o czym tu jeszcze nie pisalam...albo nie zdaze napisac:)
narazie zalazek, ale pewnie sie rozkrece..
.
http://normalnyslub.blogspot.com/
pozdrawiam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Fajnie :) Będę zaglądać :)
Imagine there is no hate

elizapj

CytujFajnie :) Będę zaglądać :)
postaram sie nie zawiesc!i zamieszczac wszystko ciekawe na co wpadne:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Bardzo fajny pomysl, juz tam wskakuje :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

riannka

Eliza, super pomysł, chociaż już byłam panną młodą dodaję stronkę do ulubionych  :-D  

A! czy wiesz że mamy wspólną znajomą na n-k zauważyłam Ciebie wśród jej znajomych

elizapj

Cytuj! czy wiesz że mamy wspólną znajomą na n-k zauważyłam Ciebie wśród jej znajomych
hmhm
na priva?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

elizapj, czy Ty masz córkę Matyldę, czy to ktoś inny pisał na Twoim blogu?

elizapj

Cytat: "mary_popins"czy Ty masz córkę Matyldę, czy to ktoś inny pisał na Twoim blogu?
prawie jak bym ją miała haha tyle o niej rozmawiamy...,że w zasadzie ona już jest. poważnie mówiąc, nie wiemy kiedy się urodzi...:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

aaaa ;) Już myślałam, że o czymś nie wiem ;)
Ja też mam córkę, Polę  ;-)

magdalinska

bardzo chciala\bym poczytac tego bloga,niestety, moj antywirus informuje mnie, ze: "ta strona wykorzystywana jest do kraqdziezy numerów kart kredytowych, kodow pin, haseł i innych prywatnych danych".
No wiec moj maz kategoerycznie zakazal mi tam wchodzic.....  :evil:  :cry:

sputnik_sweetheart

Fajny pomysł!

ps. a my mamy syna- Andrzejka :mrgreen:

vobi

Cytat: "magdalinska"moj antywirus informuje mnie, ze: "ta strona wykorzystywana jest do kraqdziezy numerów kart kredytowych, kodow pin, haseł i innych prywatnych danych".
kurcze, to albo moj antywirus jest do d...y, albo Twoj przewrazliwiony...

[ Dodano: 10-02-2008, 20:23 ]
... albo elizapj wykorzystuje swego bloga do niecnych czynow...  :lol:

Kasia

Cytat: "vobi"to albo moj antywirus jest do d...y, albo Twoj przewrazliwiony...

mi ostatnio kaspersky wykrył trojana na stronie Madonny

magdalinska

Cytat: "Kasia"mi ostatnio kaspersky wykrył trojana na stronie Madonny

my mamy wlasnie kasperskiego

elizapj

Cytat: "magdalinska"wykorzystywana jest do kraqdziezy numerów kart kredytowych, kodow pin, haseł i innych prywatnych danych
rety!
a na inne blogi blogger tez nie mozesz wchodzic??? tu przykladowe
http://googleblog.blogspot.com/
http://mediacafepl.blogspot.com/
http://kreatywnarodzina.blogspot.com/
czy tylko na mojej stronei mas takei ostrzezenia???:(

[ Dodano: 10-02-2008, 23:08 ]
Cytat: "vobi"albo elizapj wykorzystuje swego bloga do niecnych czynow... :lol:
same rodem  piekła  :evil:  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

elizapj,  sprawdze w domu, bo w pracy nie mam kasperskiego, a wole tu nie probowac, bo sciagne jeszcze jakiegos trojana, zabiora nam cala kase z kont bank i nie dostane wyplaty ;)

[ Dodano: 11-02-2008, 17:58 ]
elizapj,
na kazdym z tych blogów wyskakuje mi ten sam komunikat. Blogi chyba nie dla mnie ;)

elizapj

Cytat: "magdalinska"elizapj,
na kazdym z tych blogów wyskakuje mi ten sam komunikat. Blogi chyba nie dla mnie
no to szkoda, ze nie poogladasz...:( ale ulzylo mi, ze to nie tylko moj blog jajc...

Mam prosbe do forumek juz zon!

zglosila sie do mnie z prosba o pomoc pewna mloda ameryanka, ktore jest z naszym rodakiem. Znalazla moj blog i jest zainteresowan poznaniem polskich tradycji.
stwierdzilam, ze napisze caly post specjalnie o tym i by latwiej wyjasnic zalacze mase zdjec:)
Mam zamiar skupic sie nie na opisie calego obrzadku, a jedynie na tym co u nas inne:)
potrzebuje wiec zdjecia z kilku specyficznych momentow slubu i wesela, i pomyslalam, ze zamiast zamieszczac foty obcych par z googli, moge zamiescic Wasze:)

Momenty ladnie ujete na fotkach jakich poszukuje to:
1. witanie chlebem i sola - sam chleb mam juz od ishki82, ale potrzebny mi jeszcze moment jakis bardziej aktywny, calowanie, maczanie  w soli, gryzienie, przezuwanie etc
2. rzucanie kieliszkow za siebie
3. zbieranie grosikow pod kosciolem - najlepiej by byla perspektywa i bylo widac ile tego jest,
4. rzucanie welonem, oraz mucha/czy tam czymkolwiek rzucal pan mlody
5. blogoslawienstwo
6. wnoszenie przez prog

jak widac przypominaly mi sie w kolejnosci chaotycznej haha, ale jakos uporzadkuje.
jesli macie jeszcze jakies pomysly na to jakie u nas sa tradycyjne momenty niekoniecznie praktykowane poza PL, to bede wdzieczna za podpowiedzi:)

aha, jesli chcecie by przy fotce bylo umieszczone czyj to slub potrzebuje pierwsze imiona mlodych oraz moze gdzie sie odbyl slub. jesli nie chcecie, to podam ze pochodzi z forum, bez detalli:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: "elizapj"no to szkoda, ze nie poogladasz...:( ale ulzylo mi, ze to nie tylko moj blog jajc...

Mam prosbe do forume juz zon!

zglosila sie do mnie z prosba o pomoc pewna mloda ameryanka, ktore jest z naszym rodakiem. Znalazla moj blog i jest zainteresowan poznaniem polskich tradycji.
stwierdzilam, ze napisze caly post specjalnie o tym i by latwiej wyjasnic zalacze mase zdjec:)
Mam zamiar skupic sie nie na opisie calego obrzadku, a jedynie na tym co u nas inne:)
potrzebuje wiec zdjecia z kilku specyficznych momentow slubu i wesela, i pomyslalam, ze zamiast zamieszczac foty obcych par z googli, moge zamiescic Wasze:)

Momenty ladnie ujete na fotkach jakich poszukuje to:
1. witanie chlebem i sola - sam chlep mam juz od ishki82, ale potrzebny mi jeszcze moment jakis bardziej aktywny, calowanie, maczanie w soli, gryzienie, przezuwanie etc
2. rzucanie kieliszkow za siebie
3. zbieranie grosikow pod kosciolem - najlepiej by byla perspektywa i bylo widac ile tego jest,
4. rzucanie welonem, oraz mucha/czy tam czymkolwiek rzucal pan mlody
5. blogoslawienstwo
6. wnoszenie przez prog

jak widac przypominaly mi sei w olejnosci chaotycznej haha, ale jaos uporzadkuje
jesli macie jeszcze jakie spomysly na to jakie u nas sa tradycyjne momenty niekoniecznie praktykowane poza PL, to bede wdzieczna za podpowiedzi:)

aha, jesli chcecie by przy fotce bylo umieszczone czyj to slub potrzebuje pierwsze imiona mlodych oraz moze gdzie sie odbyl slub. jesli nie chcecie, to podam ze pochodzi z forum, bez detalli:)

Chetnie pomoglabym Ci Eliza, ale niestety nie moge. Nie mielismy zadnych polskich tradycji wiec nie mamy tez zadnych zdjec. Gdybys chciala pisac o baskijkskich tradycjach to co innego  :oops:

Widzisz jakim powodzeniem ciszy sie Twoj blog! Gratulacje :angel:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "nionczka"Gdybys chciala pisac o baskijkskich tradycjach to co innego
haha w momencie jak napisze do mnei jaas Ainoha z ta prosba, napisze od razu do Ciebie!:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

elizapj, a ja chetnie sie podepne - jesli ktos chce wystapic w portalu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"elizapj, a ja chetnie sie podepne - jesli ktos chce wystapic w portalu ;)
everybody welcome. propozycje zdjec wklejajcie albo bezposrednio tu, albo na priva:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: "Kasia"mi ostatnio kaspersky wykrył trojana na stronie Madonny
w pracy też mi antywir wykrył syfa na ich stronie. Od tamtej pory na nią nie wchodzę  :cry:

elizapj

:-(  :-(  :-( BUUUU
nikt mi nic nie wkleja....nic nie sle...

Myslalam ze choc salsa, inka czy katezet zaraz beda glosowac by wybrac ich fotki..
macie tyle..tyle fajnych

bez Waszych zdjec tez sie obejdzie...jest mase fotek par w sieci, ale pomyslalam, ze z Waszymi byloby fajniej....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Przegapiłam Twoją prośbę, oczywiście możesz wykorzystać moje zdjęcia jeżeli się nadadzą :)
http://picasaweb.google.pl/Inkageo/200709LubKajetanMazur
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Elizapj, ja bym chętnie Ci coś wkleiła, ale niestety nie było u nas żadnych z wymienionych przez Ciebie rzeczy...  :-/ Tzn. tłuczenie kieliszków było, ale nie zostało to zarejestrowane na zdjęciach...  :-?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login