mac&cheese

Zaczęty przez panikarola, 02 Lut 2008, 13:59:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

no dobra, jednak nie bedzie poledwiczek, zapomnialam ze przemowil do mnie kiedys zestaw macaroni & cheese:

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53667,4846673.html

tylko jak, do diaska, mam w sklepie sprawdzic czy ten ser zolty jest ostry w smaku??? przeciez pani sprzedawczynia mi nie powie, bo nie wie  :evil: czy jest w ogole w Polsce dostepny ostry ser zolty? bo przeciez ani gouda, ani edamski, ani sokol, ani morski, ani krolewski :( no nic, ide na polowanie, po powrocie zdam relacje.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Zobacz czy jest Cheddar. A morski nie jest ostry?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

cheddara u nas nie ma zazwyczaj, a juz na pewno w polskiej podrobie, ktora bylaby przystepna cenowo. przepis kaze dodac 30 dag! morski - juz dobrze nie pamietam, jest na pewno najtwardszy z nich, to moze i najostrzejszy, ale ostry raczej nie.

duzo jest tez tych slodkawo-orzechowch w smaku, radamerow i mesdamerow. ale tych ostrych nie ma. no nic, ide popatrzec co dostane. najwyzej kupie niebieski plesniak i bedzie modyfikacja.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.