Mikser/Robot planetarny

Zaczęty przez konwalia, 14 Gru 2019, 15:34:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Nie chcę TM. Co wybrać.  Wymagania,  duża miska i trwałość,  jak najlepsza cena. KA jest w pień drogi,  Bosch mum z większą misą kosztuje 1500..
Oglądałam robot z Lidla za 399, ale gdzie potem kupię np mieszadło..


wrobelek0403

konwalia, nie kupuj szajsu. Roboty planetarne sa drogie bo musza miec porzadny silnik. Moj MUM przy pierniku staropolskim juz sie trzesie, bo tyle tego jest.

Poza tym ma mnostwo dodatkow i mozliwoac dokupienia wielu innych w cenavh rozsadniejszych niz KA.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia, w biedronce kopię termomiksa zaraz będa sprzedawać firmy Hoffen, zakładam, że dostępność częsci będzie spora w internetach, za 999 pln wejdź se na stronę biedry
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Zwierzu, nie chcę TM, nie będę gotować w mikserze ;)
Chcę dobry mikser, duży, na dwa ciasta

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia, to ja nie wiem, bo ciasta to ja piekę raz do roku i właśnie TM mi ubija i miesza wszystko ;) tzn z typu ciast, które wybieram ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, tm ma za mala te miske na nasze pieczenie 😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Konwalia, jak chcesz porzadny to KA lini jedynie. Teraz sa chyba jakies promocje.

Kasia

My mamy kenwooda. Wersję z gotowaniem ale są tez takie bez gotowania. Jestem zadowolona. Mamy go dobrych kilka lat i śmiga super :)

konwalia

#9
Fasolka trochę mnie ceny akcesoriów odstraszają, miska za 300zł?
Kupiłam https://m.euro.com.pl/roboty-wieloczynnosciowe/bosch-mum58259.bhtml?link=Superoferta_Od_Mikolaja_sekcja_ma%C5%82e_agd
Zapłacę jeszcze paybackami i wyjdzie za 650.  Trochę mały, ale tysiąc różnicy.  Ja używam miksera kilka razy w tyg, takie podwójne porcje to kilkanaście razy w roku(piernik staropolski robię z 2kg mąki).
Obejrzę jutro, jak mi nie podpasuje będę myśleć o KA

fasolka1980

konwalia, a po co ci jeszcze jedna miska? Podstawowa wersja za ok 2k wystarcza spokojnie na nie-przemysłową produkcję ciast/chlebów itd.

W komplecie są 3 mieszadła. Ja mam swój 12 lat i on jest nie do zdarcia.

nie będę Cię jakoś przekonywać, wiadomo.  Bosh tez powinien byc spoko.


konwalia

Fasolka zła kobieta z Ciebie  lol

Boscha oddałam, za mała miska w porównaniu do stsrego miksersa.
5 lat gwarancji, obym nie żałowała  ;) spierałyśmy się z Dagą o kolor.

fasolka1980

konwalia, będzie Pani zadowolona :D Śliczny kolor!

mobka

Konwalia, daj znać jak wrażenia. Mi już obiecano ;) tylko wiesz, muszę chwile poczekać ;)