Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)

Zaczęty przez mary, 10 Sty 2008, 18:29:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Dziewczyny wczoraj byłam w ALDO - maja cudowne buty ślubne i te wyprzedaże - szkoda, że ja juz po ślubie :(

marysia

Witam, szukam wygodnych butów do ślubu, może któraś z was coś wie na temat butów tanecznych, słyszałam, że są najlepsze tylko nie można w nich chodzić po ulicy. Podobno jest jakiś sklep na Bemowie w Warszawie. Jeśli ktoś zna namiary bardzo proszę o podanie ich adresu. ;)

zuzia

Cytat: marysia w 07 Sty 2009, 13:24:54
Witam, szukam wygodnych butów do ślubu, może któraś z was coś wie na temat butów tanecznych, słyszałam, że są najlepsze tylko nie można w nich chodzić po ulicy. Podobno jest jakiś sklep na Bemowie w Warszawie. Jeśli ktoś zna namiary bardzo proszę o podanie ich adresu. ;)
są wygodne, aczkolwiek mają ograniczone wzornictwo.
sklepu na bemowie nie polecam. lepiej www.akces.biz - tam można zamówić buty taneczne tylko z normalną podeszwą i wtedy to już normalne buty bo tak to każdy kamyczek wyczujesz i raczej nie polecam ich nawet na podróż z kościoła do sali.

cumberland

Cytat: zosia2007 w 01 Lip 2008, 16:52:57
Dziewczyny wczoraj byłam w ALDO - maja cudowne buty ślubne i te wyprzedaże - szkoda, że ja juz po ślubie :(

zosia zawsze możesz kupic cudne karnawałowe :)
a co do oszałamiających szpilek to w Aldo jest w czym wybierać :)

zosia2007

Cytat: cumberland w 07 Sty 2009, 14:26:12
Cytat: zosia2007 w 01 Lip 2008, 16:52:57
Dziewczyny wczoraj byłam w ALDO - maja cudowne buty ślubne i te wyprzedaże - szkoda, że ja juz po ślubie :(

zosia zawsze możesz kupic cudne karnawałowe :)
a co do oszałamiających szpilek to w Aldo jest w czym wybierać :)
cumberland co ty moj post z lipca cytujesz :P

inkageo

Imagine there is no hate

cumberland

Cytat: zosia2007 w 07 Sty 2009, 14:28:36
Cytat: cumberland w 07 Sty 2009, 14:26:12
Cytat: zosia2007 w 01 Lip 2008, 16:52:57
Dziewczyny wczoraj byłam w ALDO - maja cudowne buty ślubne i te wyprzedaże - szkoda, że ja juz po ślubie :(

zosia zawsze możesz kupic cudne karnawałowe :)
a co do oszałamiających szpilek to w Aldo jest w czym wybierać :)
cumberland co ty moj post z lipca cytujesz :P

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
nie jem więcej tych rogalików, czym oni je nadziewają... ??? ;) :mocking:


zuzia

effik
jak dla mnie ryłko są super (bardzo lubię ich buty), ale te podeszwy.....

didi_loczek

effik ja bym stawiala na rylko, IMO robia jedne z najwygodniejszych butow
w drugich te dlugie czuby  :crazy:

cumberland

effik
jak dobrze kojarzę Twoją suknie (złota+golfik..?  :hmm:? raczej taka glamour?), to mi te ryłkowate babcine komunistki do niej nijak nie pasują....
ale ja nie należę do fanek tego typu ślubnych butów więc jestem mega nieobiektywna ;)

w ubiegłym sezonie tutaj się butowo naprodukowałyśmy, pooglądaj, może coś Ci wpadnie w oko ;)
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1348.0.html

effik

zuzia na co zrobić  :rotfl:

Biorę pod uwagę jeszcze Growikary i inne butki Carla Ferrucci. Z Ryłko na razie tylko jedne mi się podobają.

A tak a propos Ryłko - kupiłam sobie czarne na wesele siostry, bardzo ładne, wygodne i w ogóle. Ale po weselu mi się zdawały bardziej zjechane niż buty za powiedzmy 60zł  :hmm: obcas to już jest konkretnie odziobany - i nie mówię tu o flekach tylko o zadarciach na skórze.
To nie jest oczywiście jakieś narzekanie albo antyreklama, fajne buty robią, tylko to smutne trochę, nie?

Dodany tekst: 07 Sty 2009, 15:57:01

cumberland tamten wątek też oglądam stopniowo, ale tu akurat ivory głównie :) może komuś się spodobają, jak ja ich ostatecznie nie wybiorę :)

moja suknia glamour? hmmm  :point_lol:


inkageo

A ja wreszcie wykorzystałam swoje buty ślubne, w sylwestra do przebrania za smerfa bardzo mi pasowały  :point_lol:
To był smerf w stylu glamour  :rotfl:
Imagine there is no hate

zosia2007

Cytat: inkageo w 07 Sty 2009, 16:11:14
A ja wreszcie wykorzystałam swoje buty ślubne, w sylwestra do przebrania za smerfa bardzo mi pasowały  :point_lol:
To był smerf w stylu glamour  :rotfl:

Inka daj jakies zdjecie - chodzmy na maila ;)

to musze zobaczyc

inkageo

Imagine there is no hate

zosia2007



bratek

Cytat: asia407 w 11 Sty 2008, 18:18:25
A ja mam "butowy" dylemat.
Dawno juz zalozylam sobie,ze buty beda zlote. Tak jak niektore dodatki na weselu i w bukiecie.
Do tej pory zdazylam juz kupic dwie pary.Pierwsze,choc ladne-z piptolem im kokardka, to okropnie niewygodne.Drugie to te: http://picasaweb.google.pl/Asia407/24052008/photo#5124962740130913490   Na nie sie zdecydowalam.

No i diabel mnie pokusil, zeby jeszcze troche po sklepach pochodzic. Znalazlam trzecia pare...Strasznie mi sie podobaja, a kolor to maja chyba identyczny jak kiecka (takie perlowe ivory). Buty dobieram do Lorny, a te nawet kokardke maja  ;-) Dylematy dwa: buty nie sa zlote ( ale kolorystycznie do kiecki super pasuja) i zaburzaja moje poczatkowe zalozenie o zlotych akcentach. A po drugie: godzi sie szykowac trzy pary butow do jednego slubu  ;-)
:shock:  ?  Az mi glupio przed moim K. sie przyznawac, ze chce kupic trzecia pare.
Co myslicie? Kupowac?

Zapomnialam o zdjeciach. Bylejakie, bo komorka robione.I przepraszam za kolor rajstop, do kozakow pasowaly  ;-)

Piękne te buciki, myślę, że do mojej sukienki by pasowały. W jakim sklepie je mierzyłaś???