buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

wklejam co mi się rzuciło w oczka po ostatniej wizycie w kilku sklepach oraz przejrzeniu stron tych sklepów ;) ja jeszcze nie wiem co wybiorę ale może komuś moje zestawienie się przyda.

na początek aldo
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

Mam aldo flodarl_81_2.jpg w szalonym różu. Są piękne, ale na ślub nikomu ich nie polecam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

nine west

[ Dodano: 19-02-2008, 13:45 ]
venezia
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]


dagi

cumberland, fajnie, że się dołączyłaś  :-D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

cumberland

dagi81, jestem właśnie na "butowym" etapie przygotowań więc do usług  ;-)

Lwica

cumberland, ja już mam to za sobą na szczęscie.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

ulala28



damka

to ja dorzuce swoje
do sukni demetrios 887

ulala28

http://www.zappos.com/n/es/d/722000268'/page/1.html?zv=201'
tu zorientowałam się czego mniej więcej szukam...

panikarola

i jeszcze ka kazar.pl widzialam duzo jasnych, ale nie dalo sie zdjecia zgrac, musicie obejrzec kolekcje na stronie.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Basia

cumberland, śliczne te Twoje buty

czy te buty widziałaś w sklepie czy znalazłaś w necie?

Cytat: "cumberland"
NW 1.jpg
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

mary

Cytat: "sierpniowajulka"Są piękne, ale na ślub nikomu ich nie polecam.

a dlaczego?


mary

cumberland, widziałaś te buty na żywo? W jakim one są kolorze?

olgaaa1

Te są fajniutkie ale ciekawe czy wygodne i pewnie kosztuje z 450zł. A czy one są dostępne w kolekcji wiosna-lato 2008? Bo nie mogę ich znaleść na stronie :(
Co do Aldo mają bardzo fajne butki, ale bardzo szpilowate, cięzko by było wytrzymać w nich całą noc.

mary

znalazłam już sobie na stronie prima mody odpowiedź ;)
cumberland, gdzie chodzisz w poszukiwaniu za ślubnymi butami? Bo ja  już nie wiem gdzie się udać w Katowicach.

marcheewka

Dziewczyny, prawie wszystkie buty jakie pokazujecie/proponujecie to szpilki.
Umiecie w takich chodzić? Chodzicie często?

Przyznam się, ze powyżej 7 cm w miarę cienkiej szpilki zaczynam się trząść, tzn nogi mi "galaretowieją". W ogóle to mam taki cięzki chód, walę obcasami aż miło.

Jak nauczyć się chodzić na szpilkach? Czy są organizowane jakieś kursy??
Mnie szpilki tak bardzo sie podobają ( mojemu N też)

cumberland

mary_popins, na stronie jest napisane, że to kolor kremowy ale dla mnie to on był bardziej ciemne ecru
pocieszające jest to, że babka w Prima Modzie twierdziła, że kolekcje są na bieżąco w trakcie sezonu uzupełniane o nowe kolory i wzory

sierpniowajulka

Cytat: "mary_popins"sierpniowajulka napisał/a:   
Są piękne, ale na ślub nikomu ich nie polecam.   


a dlaczego?
Mary, są zrobione z dość sztywnej skóry i niestety obcierają. Szczególnie w wycięciu z przodu.
Cytat: "marcheewka"Dziewczyny, prawie wszystkie buty jakie pokazujecie/proponujecie to szpilki.
Umiecie w takich chodzić? Chodzicie często?

Przyznam się, ze powyżej 7 cm w miarę cienkiej szpilki zaczynam się trząść, tzn nogi mi "galaretowieją". W ogóle to mam taki cięzki chód, walę obcasami aż miło.

Jak nauczyć się chodzić na szpilkach? Czy są organizowane jakieś kursy??
Mnie szpilki tak bardzo sie podobają ( mojemu N też)
Marcheewka, ja na szpilkach chodzę okazjonalnie. A na swój ślub postanowiłam założyć 10 cm obcasy, coby smuklej wyglądać. Noga mi nawet nie drgnęła mimo braku wprawy w noszeniu takiego obuwia. A tańczyłam w nich twisty i rock&rolle. Chwiejność nóg obutych w szpilki w dużej mierze wynika z wyprofilowania tych szpilek, a reszta to kilkudniowa praktyka (po domu + jedno wyjście).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: "sierpniowajulka"jedno wyjście
czyli, mówisz, że jest nadzieja ;)

cumberland

Cytat: "mary_popins"cumberland, gdzie chodzisz w poszukiwaniu za ślubnymi butami? Bo ja już nie wiem gdzie się udać w Katowicach.

a gdzie Ty chodzisz Mary?? sama jestem otwarta na wszelkie sugestie

generalnie uważam, że wybór jest bardzo kiepski. Niestety. I nie chodzi chyba tylko o Katowice, ale w ogóle o stylistykę butów ślubnych sprzedawanych w Polsce. Poszukiwania "po salonach ślubnych" już sobie odpuściłam. Ten typ butów w ogóle mi nie podchodzi. Podobnie jak kolekcja ślubna butów z Ryłko.
Rozglądam się więc po "zwykłych"  sklepach. ALDO, KAZAR, PRIMA MODA, QUAZI, TAMARIS

[ Dodano: 20-02-2008, 21:51 ]
marcheewka, ja też nie biegam codziennie w szpilkach. A na weselu przyjaciólki całą noc przetańczyłam w tych szpilo-cudeńkach


kobieta to już taka bestia jest, że jak mus to mus - chodzenie w szpilach ma poniekąd zaszczepione w genach  ;-)

ciutka praktyki i dasz radę !

emcia

Właśnie zamówiłam butki na zmianę, na niższym, bo 6 cm obcasie. Na ślub będą inne srebrne, a później zmienię na te. Białe niestety, na jeden raz, ale drogie nie były- to zamówiłam. Siła promocji...

wrobelek0403

Cytat: "emcia821"Właśnie zamówiłam butki na zmianę, na niższym, bo 6 cm obcasie. Na ślub będą inne srebrne, a później zmienię na te. Białe niestety, na jeden raz, ale drogie nie były- to zamówiłam. Siła promocji...

emcia, nie wiem, czy to była wlasciwa decyzja. Ja bym na slub wziela cos tanszego (to tylko 2-3 godziny), a na wesele - przede wszystkim wygodniejszego. Co wiecej, jak zalozysz nizsze buty na wesele, bedziesz zamiatac suknia,a Ty i maż bedziecie ja przydeptywac w tancu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login