Jesień zima 2017/2018 zaczynamy

Zaczęty przez konwalia, 06 Wrz 2017, 23:20:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Macie jakieś hity i upatrzone już rzeczy?

Ja potrzebuję z dwie pary spodni,  materiałowe do pracy,  wąskie,  do szpilek i płaskich butów.
Może coś wam wpadło w oko? Dziś ubrałam spodnie kupione przed urlopem i potrzebuję mniejsze.  A na myśl o szukaniu w tych stertach szmat w sklepach się odechciewa. I najlepiej nie mega drogie,  bo liczę że jeszcze zmienię trochę rozmiar

callja

Cytat: konwalia w 06 Wrz 2017, 23:20:28Ja potrzebuję z dwie pary spodni
Ostatnio kupiłam dwie pary w Feemie (polska firma, główną siedzibę mają w Gdańsku), zwężane nogawki - firmę polecam, szyją na Pomorzu, porządnie i z dobrych gatunkowo tkanin. Mam od nich kilka ciuchów ze starych kolekcji i odpukać, służą i nadal mi się podobają. Ceny różne, raczej ze średniej półki, trafiłam akurat na ich wyprzedaż letnią, ale wiosennej kolekcji, więc... są jak znalazł na jesień lol lol
Innych zakupów nie planuję, mam szmat tyle, że z szaf mi się wysypują :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


zwierzatko_mojej_mamy

golinda, płaszcz bez paska i swetru pierwsze, kurtka robi mocną bułę pod talią, nie przekonuje mnie to, a drugi swetru dla mnie nie ok, bo za wysoko pod szyją, od razu mnie drapią i duszą takie wysokie, ale ogólnie ok
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

kurtkę mierzyłam w sklepie, fajna jest :)
płaszcz koniecznie z paskiem. lubię mieć talię :)

rubin04

szukam płaszczo-kurtki, żeby krótkie było i w miarę do pracy jakoś.
co myslice o takim:

https://www.zalando.pl/only-onlsedona-krotki-plaszcz-on321u00a-o11.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, nie. Kup sobie cos eleganckiego ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

golinda, widzialam ten plaszcz na zywo, szmatowaty.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: wrobelek0403 w 19 Wrz 2017, 10:19:38
rubin04, nie. Kup sobie cos eleganckiego ;)
najwazniejsze by ciepłe było, bo cholera rano zimno już, a nie mam ciepłego nic, co by było nie grube, ciepłe i w miarę eleganckie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: rubin04 w 19 Wrz 2017, 10:09:58
szukam płaszczo-kurtki, żeby krótkie było i w miarę do pracy jakoś.
co myslice o takim:

https://www.zalando.pl/only-onlsedona-krotki-plaszcz-on321u00a-o11.html

nie no, zlituj się. taka licealistka humanistka :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: mayagaramond w 19 Wrz 2017, 10:39:20prochowiec Burberry

brzmi to bardzo śmiesznie :D prochowiec to takie słowo, które kojarzy mi się z produktami z pedetów :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Ja bym chciała płaszcz, np taki:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

https://www.promod.pl/kobiety/welniany-plaszcz-ciemny-bez-R7240015053.html
tylko cut drogo jak za promod (choć 75% wełny to chyba nieźle)

mayagaramond

Cytat: golinda w 19 Wrz 2017, 10:46:30prochowiec to takie słowo, które kojarzy mi się z produktami z pedetów

Kupie trencz i kardigan ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

elve jesli chcesz kupic plaszcz na kilka sezonow to cena jest ok. Glupie letnie sukienki kosztuja w Zarze po 400.

Ja mam taki, kupiony pare lat temu w H&M, byly wszedzie wyprzedane, bo welna, ale kolezanka upolowala.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marcheewka

#18
poszukuje spodni z materiału, typ cygaretki, ale nie takie do łydki, coś dłuższego, tak do kostek, na jesień
widział ktoś? bo wszystko, co oglądałam to za krótkie

o cos takiego
https://www.zara.com/pl/pl/kobieta/spodnie/zobacz-wi%C4%99cej/spodnie-cygaretki-c733898p4853141.html


hmm, ja mam za krótkie botki, gołą łydkę mi widać, zimno mi.
To co, jakieś dłuższe botki do tego??


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marcheewka

Cytat: mayagaramond w 19 Wrz 2017, 12:55:15
marcheewka massimo dutti?

hhm, nie byłam.
patrzyłam w Zarze, ale za krótkie są.
No chyba, że tak ma być, ale zimno po kostkach.

marcheewka

Cytat: elve w 19 Wrz 2017, 12:35:46
Ja bym chciała płaszcz, np taki:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

https://www.promod.pl/kobiety/welniany-plaszcz-ciemny-bez-R7240015053.html
tylko cut drogo jak za promod (choć 75% wełny to chyba nieźle)

cena ok, ale nie wiem, jak z jakoscia tej wełny.
Dwa lata temu kupiłam płaszcz w Zarze 80% wełny, tylko, że jakoś nie chce mi sie wierzyć, że to faktycznie tyle wełny. Z wyglądu mój plaszcz  nie wyglada jak wełna, choc ciepły. Nie lubie go, jest sztywny, jakiś taki gryzący, bleee

Nie mam zaufania do wełny z sieciówek, choc z promodu mam kurtkę skórzaną i sweter kaszmirowy i super się noszą od wielu lat.

wrobelek0403

Ja potrzebuje kurtki z ekoskory, ocieplonej, za nerki i ze stojka. Mam taka z Bershki od paru lat na rower "do pracy" i swietnie sie sprawdza, takze jak pada. Ale juz dogorywa, pokrycie zaczyna sie luszczyc i pilnie potrzebuej nowej.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ten płaszcz  ładnie wygląda na modelce w całości stylizacji, narzucony na ramiona
sam w sobie jest worowaty