asia407-podsumowanie planow str 6

Zaczęty przez asia407, 27 Gru 2007, 21:41:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asia407

Jutro rano wracamy do UK, wiec robiliśmy ostatnie zakupy. Kupiłam dziś konkretny kawałek organzy, kolor jasny ecru - perła.Nie mam próbki materiału z mojej kiecki, wiec mam tylko nadzieje,że kolorystycznie materiał będzie pasować. Do krawcowej zaniosę w maju. Nie jestem jeszcze 100% pewna, ze go założę, ale warto mieć na wszelki wypadek.
Jeszcze raz dzięki za rady. Organza faktycznie jest lepsza.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

amoitalia

Asiu, jeśli w dalszym ciągu interesuje Cię kurkuma, to wydaje mi się, że jest też w kolorze białym. Nie bardzo umiem wklejać zdjęcia, ale poniżej podaje znaleziony przeze mnie link. Jeśli nie będzie działał, to wpisz w google Curcuma longa i kliknij w menu u góry "grafika" - pokaże Ci się zdjęcie.

http://cache.eb.com/eb/image?id=39835&rendTypeId=4

A tak w ogóle to wyglądasz prześlicznie i słodko w swojej sukni. Masz piękne włosy. :) Pozdrawiam. :)

mary

asia407, ile płaciłaś za lornę? Dziś widziałam u nas w madonnie za 3,5 tys. i się zastanawiam czy wszędzie jest ta sama cena.

Kasia

Cytat: "mary_popins"Dziś widziałam u nas w madonnie za 3,5 tys. i się zastanawiam czy wszędzie jest ta sama cena.
W warszawskiej adonnie Lorna kosztuje dokładnie 3390zł :)

ze_nitka

Kasia, i do tego Panie ochoczo dodaja gratisy w postaci welonu :P ale to dobrze ;)
Mozna Lorne dalej zamawiać, prawda?

Kasia

Cytat: "ze_nitka"Mozna Lorne dalej zamawiać, prawda?

no dzwoniłam do madonny wczoraj czy przedwczoraj i powiedziały że na razie do końca stycznia i Lornę i Rondalle (tylko o te sie pytałm) mozna zamawiać
a co dalej to nie wiedzą

[ Dodano: 04-01-2008, 17:41 ]
Cytat: "ze_nitka"Kasia, i do tego Panie ochoczo dodaja gratisy w postaci welonu

w madonnie?
a o tym to zadna mi nic nie wspomniała

ze_nitka


mary

no ładnie! A w katowickiej madonnie nie ma żadnych gratisów - zero.  :evil:

ze_nitka

Cytat: "mary_popins"A w katowickiej madonnie nie ma żadnych gratisów - zero
Może o ratisach mówią przy zamawianiu, chociaz mi o welonie gratis powiedziala jak mama zaczela nad cena marudzic ;)

mary

a ja sama zapytałam czy w tej (wielkiej!) cenie jest też welon. Pani od razu powiedziała, że to wyłącznie cena sukni, bez dodatków.

golinda

Cytat: "emcia821"w drugim są piwonie, cantadeskie i konwalie

każdy z tych kwiatów do kupienia o innej porze roku :-)

asia407

Za moja zaplacilam 3390 zl.Bez dodatkow.Szal, ten ze zdjecia, panie oferowaly za 200zl.Salon Madonny w Gdyni

Amoitalia - dzieki za info o kurkumie. Stawiam piwko  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

amoitalia

Cytat: "asia407"
Amoitalia - dzieki za info o kurkumie. Stawiam piwko  :)

:mrgreen:  Moje pierwsze piwko, dzięki. ;-)
Chyba chwilowo odstawię je na kilka dni do lodówki, bo od dwóch tygodni gościmy się z N. u Teściów i u moich Rodziców - cały czas coś popijam. :-/
Ale strefowe piwko wypiję z przyjemnością. ;-)

emcia

Widzę że mamy takie same butki, tylko moje srebrne.

asia407

Takie same  :-D
Jakis czas temu juz to zauwazylam, pokazywalas je kiedys w ktoryms z watkow.
Ladne mamy buty  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: "asia407"Ladne mamy buty

Też mi się podobają...:)

[ Dodano: 07-01-2008, 23:14 ]
Cytat: "golinda"
Cytat: "emcia821"w drugim są piwonie, cantadeskie i konwalie

każdy z tych kwiatów do kupienia o innej porze roku :-)

Otóż nie  :-P
Konwalia-maj
Piwonia-maj , czerwiec
Zantedeschia- luty-maj w kraju, sprowadzana też w innych miesiącach

tachogti

Cytat: "mary_popins"ja sama zapytałam czy w tej (wielkiej!) cenie jest też welon. Pani od razu powiedziała, że to wyłącznie cena sukni, bez dodatków.
a nam pani powiedziala ze welony sa w cenie sukni...  :shock: tzn w katowickiej madonnie
Ale one sa tam strasznie "przyklejalskie" w tym salonie  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

Cytat: "tachogti"ze welony sa w cenie sukni

a powiedziała które ???
bo chyba nie te co są katalogowo kompletem do sukni bo np. welon do lorny kosztuje około 1000zł

tachogti

Kasia, pani przykladala Gosce taki calkiem prosty do polowy plecow w  sumie ladny i wlasnie Gosia pytala ile on kosztuje a ani powiedziala ze do tej sukni ktora ona mierzy ten welon "lub inny dobrany" jest gratis..  :roll:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

szczerze to ja bym wybrała z tych najdroższych

bo zwykła prostą mgiełke to można kupić za groszę a takie koronkowe cudo kosztuje krocie :) i można je za niezła cene sprzedać :)

mary

mnie jakoś nie kręcą koronkowe welony do koronkowych sukien.
Dziwne, bo mi właśnie w katowickiej madonnie powiedziano, że nie ma welonów gratis.

tachogti

mary_popins, moze zalezy od pani albo czy jest szef czy nie ma, bo byl jak bylysmy na poczatku i panie strasznie sie denerwowaly  :-D  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

asia407

Witam ponownie.
Od razu z dwoma pytaniami/ prosba o rade.
Co do kwiatow: albo kantadeski albo tulipany, choc sklaniam sie w kierunku tych drugich. Orientujecie sie moze czy sa tulipany w kolorze kosc sloniowa/ecru/off white czy tylko biale? I czy biale pasowalyby do reszty (kiecka ecru/perla mlody z ecru koszula i jasnym ivory musznikiem i kamizelka)?Macie moze jakies zdjecia tulipanowych bukietow: prostych w formie, moze byc troche zielska, najlepiej takie "wydluzone" troche, nie kulki...
Druga prosba: buty mam takie: http://picasaweb.google.pl/Asia407/24052008/photo#5124962740130913490
pasuja do zalozenia pt. "zlote dodatki. Ale czy na pewno do Lorny? Pare dni temu znalazlam w Next takie cuda:
Kupowac? No zlote nie sa ( choc kolorem super pasuja do perlowej Lorny). Bylaby to trzecia para butow z przeznaczeniem na jeden slub ;-) Sa sliczne, ale nie zlote...
Radzcie, bo ja glupieje :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Buty moim zdaniem piękne i do lorny pasują idealnie. a jeśli chodzi o bukiet to już szukam

rilla

asia, ja też chciałabym bukiet z tulipanów. Kolor o jakim piszesz też mnie interesuje - tylko chcę dodać jeszcze jeden kolor tulipanów do bukietu. Planujesz mieć kwiat we włosach? bo ja się zastanawiam jak będzie wyglądał tulipan we włosach...

Buty bardzo fajne:)