asia407-podsumowanie planow str 6

Zaczęty przez asia407, 27 Gru 2007, 21:41:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asia407

Witam wszystkich poswiatecznie.

Dzis w koncu zamowilam sukienke  :-D .Tak jak wczesniej myslalam, padlo na Lorne. Poszlam jeszcze raz do Agnes, ale nie ma nawet porownania w jakosci materialow, przede wszystkim koronek.
Zamowilam bez bolerka. Na kilku zdjeciach mam narzucony welon robiacy za szal.Nie wiem czy taki szal zamawiac, czy nie. Jak to wyglada?
Mierzona sukienka jest troche za szeroka w biodrach, reszta byla ok (rozmiar 36). Wlosy planuje rozpuszczone, troche pokrecone. Na glowie woalka.
No dobra, teraz zdjecia: http://picasaweb.google.pl/Asia407/Sukienka
Tutaj moja bizuteria i buty.Plus pomysl na kwiaty: http://picasaweb.google.pl/Asia407/24052008

Zamawiac szal?
Moze jakies inne pomysly na bukiet - cos dlugiego i w miare prostego i sztywnego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Uuuu... Super :)
Jeżeli chodzi o bukiet, to mi bardziej podoba się krótki, taki jak tu. A szal nie ze zwykłego welonowego tiulu tylko czegoś takiego, może to organza?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Imagine there is no hate

foszek

Slicznie wygladasz w tej sukience !!
No i co do szala slucha Inki, ona dobrze radzi :-D
Mi troche tylko nie pasuje ta bransoletka, ale cos ostatnio marudna sie zrobilam :-D

asia407

Inka-dzieki  :)
W Madonnie mowili, ze szal moze byc tiulowy wlasnie, jak welon, albo atlasowy.Tiulowy musialabym kupic, atlasowy mozna wypozyczyc. Nie jestem tylko przekonana do takiego szala w zestawieniu z woalka. Slub cywilny, wiec wlasciwie to ramion zakrywac nie musze  :)

Mozna zrobic taki sztywny bukiet z czegos innego niz kalie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Może ktoś podpowie co to za materiał na mojej fotce, atłas to jest chyba zupełnie nieprzezroczysty, więc lepiej nie.. Szkoda się zasłaniać! A zwykły welonowy tiul niestety brzydko się gniecie, nie jest miękki tylko lekko sztywny.

[ Dodano: 27-12-2007, 22:03 ]
Kurkuma jest fajowa i ma dosyć długą łodygę
Imagine there is no hate

Basia

Jejku! Ślicznie Ci w niej!
Lorna była jedna z moich faworytek. Do ostatniej chwili się wahałam.... Lecz wybór ostatecznie padł na inna...
Twoje zdjęcia znów obudziły moje wątpliwości o słuszności wyboru!
:roll:

Pozdrawiam serdecznie
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

asia407

Foszek - dziekuje  :oops:
Poczatkowo nie bylam 100% pewna co do branzoletki, bo jest troche szeroka i mi brzydko mowiac "dynda", ale pasuje i utrzymuje moja perlowa tematyke  ;-)

Inka, masz racje z tym szalem. Nie bede u nich nic zamawiac. Mosze znajde gdzies przy okazji taki szal jak na zdjeciu od ciebie. Stawiam piwko :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Myślę, że jak się przejdziesz do sklepu z materiałami to panie Ci doradzą i kupisz sobie dużo taniej. Ja obstawiam, że to organza, ale nie znam się na tym, kojarzy mi się z firankami sarita z ikea ;)

[ Dodano: 27-12-2007, 22:11 ]
Dzięki za piwko :)
Imagine there is no hate

asia407

Basia, a na ktora sukienke sie zdecydowalas? Masz zdjecia?

Taka kurkume (smieszna nazwa ;-) ) to mozna dostac w kremowym-ecru odcieniu?Nie chce wprowadzac kolorow bukietem, myslalam o zachowaniu jasnych odcieni. Beda zlote dodatki w postaci bizuterii, butow i wystroju sali.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "asia407"Taka kurkume (smieszna nazwa  ) to mozna dostac w kremowym-ecru odcieniu?Nie chce wprowadzac kolorow bukietem, myslalam o zachowaniu jasnych odcieni.
Szczerze mówiąc nie wiem, tu się muszą wypowiedzieć nasze florystki :)
Imagine there is no hate

Basia

Wybrałam model Dalmata z nowej kolekcji.
Ale wciąż mam wątpliwości...

Co do szala, to faktycznie ten pokazany przez Inke bedzie lepiej wyglądał...


:-D
O co chodzi z tą kurkumą?

[ Dodano: 27-12-2007, 22:22 ]
O co chodzi z tą kurkumą?

OK, sorki juz doczytałam...
Nawet nie wiedziałam że jest taki kwiatek
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

foszek

Cytat: "asia407"Taka kurkume (smieszna nazwa  ) to mozna dostac w kremowym-ecru odcieniu?
Raczej nie, oto co znalazlam:

Kurkuma

Zaledwie w ciągu kilku lat Curcuma roscoeana stała się popularnym kwiatem ciętym. Charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością w wazonie, a jej piękne i oryginalne kwiatostany zwracają uwagę. Curcuma wyrasta z kłącza, które jest białe wewnątrz i ma aromatyczny zapach taki jak ostryż długi (Curcuma longa). Kłącza można mielić i używać jako przyprawę w ten sam sposób, co szafran dla dodania potrawom aromatu i koloru. Nazwa Curcuma wywodzi się od arabskiego słowa karkum, które po prostu oznacza szafran.

Środek na oparzenia słoneczne
Arabskie matki wiedzą, że papka ze sproszkowanego kłącza Curcumy zmieszanego z niewielką ilością oliwy jest doskonałym środkiem na oparzenia słoneczne. Te mądre matki stosują ją również w przypadku infekcji ocznych: wkraplają matczyne mleko do oczu niemowlęcia, a następnie smarują papką okolice oczu, pozostawiając ją tam na trzy dni.

Od różowej do fioletowej
Ozdobna Curcuma roscoeana, ma kwiaty o barwach różowych aż po fioletowe. Ich egzotyczny wygląd sprawia, że nadają się doskonale do letniego trendu – przyniesione przez wiatr i wplecione jakby przypadkowo w bukiet. Kurkuma jest również uprawiana jako
roślina doniczkowa.

[ Dodano: 27-12-2007, 22:24 ]
Cytat: "asia407"Mozna zrobic taki sztywny bukiet z czegos innego niz kalie?
A moze roze, takie na dlugiej lodyzce ??

mobka

Inka, ten materiał to na 90% organza.
A kurkuma super :)

tachogti

asia407, a jakas sztywna organdyne polprzezroczysta na na szal? jak jest taka sztywniejsza to sie robi perlowa i moze to dobrze wygladac ;) (teraz doczytalam ze Inka juz o tym pisala  :oops: )

Cytat: "foszek"A moze roze, takie na dlugiej lodyzce ??
a moze biale roze np 5 u gory zebrane i na dole zeby im sie taka wspolna lodyzka zrobila?

tak przy okazji mierzylam dzis lorne w katowickiej madonnie :D bo musialam wrocic do rownowagi psychicznej po tym jak moja przyjaciolka zmierzyla okolo 30 sukienek w trzech salonach  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

asia407

Foszek, dziekuje za informacje. Piwko sie nalezy  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

asia407, bardzo Ci ladnie i ja jestem za szalem - ostatnio ich malo bylo, a stylowo wyglada przy takiej sukience :D
Basia, witamy na forum - widze, ze od razu z kopyta zaczelas i wypowiedzi i porady - super ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Cytat: "asia407"Foszek, dziekuje za informacje. Piwko sie nalezy
rany to juz 2 dzisiaj chyba nie dojde do lozeczka

Kata

Fajna sukienka i ładnie w niej wyglądasz. Też uważam, że szal z organzy to fajny pomysł, tylko trzeba dobrać ją odpowiednio, żeby się nie kojarzyła - tak jak Ince - z firankami :-) Ja miałam z niej welon i nikt by go do firanki nie przyrównał.
Pozdrawiam

Kata

maroonbug

Cytat: "mobka"Inka, ten materiał to na 90% organza.
A kurkuma super :)

to jest organza na pewno. organzy sa rozne rodzaje, od sztywniejszej po miekka, na pewno cos znajdziesz dlla siebie.

mika

tak to jest organza z tych miękkich  ;-)
w sukni wyglądasz pięknie, kurkuma to świetny pomysł

emcia

A może taki bukiet, jeśli jasny i sztywny ma być?
Pierwszy z róż, w drugim są piwonie, cantadeskie i konwalie. Bardzo ciekawy moim zdaniem.

asia407

Planowalam sztywny i dlugi bukiet, nie chcialam nic okraglego. Troche tylko balam sie efektu "berla"  ;-)  
Ale ten z piwonii i konwalii jest sliczny. No i teraz to juz nie wiem co chce  :roll:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

A moze wachlarz? Przesliczny miala maraxela wlasnie z kurkumy. A ja widzialam tez na zywo cos takiego jak nizej tylko ze z bialych grubych roz, przepienie to wygladalo :-D

asia407

Foszek - super pomysl!
Balabym sie tylko o wykonanie. W Koszalinie wybor kwiaciarni jest niewielki, po Sylwestrze przejde sie po miescie i popytam.
Czy taki bukiet pasuje do Lorny? Na pewno super wyglada z sukienkami w stylu hiszpanskim.

Ma ktos moze wiecej zdjec takich bukietow-wachlarzy? Z jakich jeszcze kwiatow mozna je zrobic?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Ja mam takie w swoich zbiorach

[ Dodano: 30-12-2007, 20:18 ]
A tak bedzie wygladal z sukienka