lody

Zaczęty przez wrobelek0403, 18 Maj 2017, 17:48:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

wiem, ze najlepsze i najzdrowsze domowe, ale nie mam maszyny i nie chce mi sie ;)

polecicie jakies smaczne waniliowe? Kiedys lidl miał takie 2,5 litrowe w czerwonym pudełku i znikneły w tym roku :( jestem niepocieszona.

Grycan mi nie smakuje, a Carte d'or są zbyt mdłe/słodkie do przesady.

Macie jakieś typy?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Jak to zniknęły czerwone pudełka????

jestynka

wróbel a może są te same lody w innym pudełku. Lidl pozmieniał dużo opakowań
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

dziewczyny, niestety byłam w dwóch lidlach i nigdzie w ogole nie ma waniliowych lodów. są czekoladowe/orzechowe/straciatella (te granatowe) oraz te wymyslne tiramisu/maskarpone itd. plus jakies okrągłe włoskie (orzechowe, limonka, kawa i cos tam jeszcze).

Sa tez jakies nowe pudełka wzorowane na algidzie - smietankowe i smietankowo- smakowe.

Wanilii niet :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Nie ma, tez szukalam ostatnio. No ale mnie nr 1 to te orzechowe w granatowym pudelku  :) u lubie tez mietowe z grycana

wrobelek0403

magdalinska, kupuje waniliowe, bo czesto dodaje do kawy albo do szarlotki, musi być wanilia :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

#6
To waniliowe tylko kupowalam te czerwone, ale ich juz nie ma od 3-4mcy (moze i dluzej). Ciekawe dlaczego. W tamtym roku tez chyba przez cale lato ich nie widzialam

wrobelek0403

napiszcie na fanpejdzu lidla na fb lol gdzie sa kurwa nasze lody???? lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

z innego forum, kuzwa ...

Niestety,ale te lody zostały wycofane ze względu na niski popyt. Jakieś niedobitki mogą jeszcze krążyć po kilku sklepach z resztek na magazynach,ale już się nie pojawią. Osoba z rodziny pracuje w lidlu - więc potwierdzone info
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

 Oni gowno wiedza  ;) raz zapytalam czy beda kiedys jeszcze serki pilosa (waniliowy jest idealny do nalesnikow) to odpisali ze nie wiedza, ze nie maja informacji od producenta. A za dwa dni byly na polce

magdalinska

Ojjjjj szkoda, dobre byly