jest już biżuteria:D

Zaczęty przez rilla, 13 Lis 2007, 16:27:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: rilla84 w 11 Kwi 2008, 17:06:13
radzą rozpuszczone:) ja myślę o upięciu:) ale fryzurę próbną mam dopiero 20 maja:D

fajnie by było, zeby fryzjerka zrobiła Ci fryzurke rozpuszczona, a potem upieta - i zebys sie sfotofrafowała w obu. Bedzie najlepsze porównanie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

tak zamierzam:) fryzjerka jest fajna.. Hm wróbelek przymeirzałaś bransoletkę z Kruka w twoim wątku? bo też o niej myślę... musze się wybrać...

wrobelek0403

Cytat: rilla84 w 11 Kwi 2008, 21:19:25
tak zamierzam:) fryzjerka jest fajna.. Hm wróbelek przymeirzałaś bransoletkę z Kruka w twoim wątku? bo też o niej myślę... musze się wybrać...

nie mierzyłam zadnej, musze sie wybrac
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rilla

#329
mam dwa nowe upatrzone bukiety...

jak myślicie, jasny bukiet ale z różową wstążką, będzie pasował do rondalli? i do tego różowy krawat Pana Młodego?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


lub tulipany i storczyki - ale bez zielonych tylko te jasne
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wsadzic dwa storczyki rozowe + różowa wstażka?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

albo taki prosty:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



OlaFasola

Bardzo ładne są te tulipany ze storczykami, ale nie wiem czy nie stracą swojego charakteru jak się wywali zielone elementy. W tym bukiecie zielone storczyki mają dosyć ciemne środki i to fajnie kontrastuje z pastelowa resztą, bez nich może się zrobić trochę mdło.

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rilla

#335
penwie coś z wielkościa:D hehe moje bukiety są dla wybrańcow:)

http://picasaweb.google.com/Rilla84/Bukiet



rilla

#338
dobra jak wam pasują te kwiaty:

dodaa84 je pokazywała w wątku o świadkowej:)Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


do mojej sukni i mnie w niej


tachogti

rilla84 a da sie ta fotke jakos powiekszyc?  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

#342
kwiatów jeszcze nie wybrałam, ale biżuteria już jest:D


zosanka

rilla84 fajna ta bizuteria. Gdzie ja kupilas?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

rilla

w sklepie z biżuteri a na Staromiejskiej w Katowicach. Cały weekend szukałam czegoś w sieciowych sklepach, ale nic nei wpadło mi w oko. Kolczyki jak dla mnie są za długie. Ale wszyscy mnei na takie namawiają. Jak znajdę ładne, krótsze z jedną perłą to najwyżej kupie. Wolałabym klasykę jak miała salsa, ale nic nie znalazłam. Z bransoletki jestem za to bardzo zadowolona

inspiracja

rilla, suuuper biżu   :) 

mówisz, ze to jubiler na Staromiejskiej, tak? Moze "Amadeus"?  ???

zosanka

taka krotka perelka taka lekko wiszaca napewno jest w Kruku. Przynajmniej w Bielsku
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

mary

Rilla, bransoletka też ze Staromiejskiej?

Kasia


tachogti

rilla84 super bizuteria i ladnie Ci w tych kolczykach bo sa delikatne  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P