Autor Wątek: Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)  (Przeczytany 44407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Odp: Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)
« Odpowiedź #100 dnia: 01 Lip 2008, 16:52:57 »
Dziewczyny wczoraj byłam w ALDO - maja cudowne buty ślubne i te wyprzedaże - szkoda, że ja juz po ślubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marysia

« Odpowiedź #101 dnia: 07 Sty 2009, 13:24:54 »
Witam, szukam wygodnych butów do ślubu, może któraś z was coś wie na temat butów tanecznych, słyszałam, że są najlepsze tylko nie można w nich chodzić po ulicy. Podobno jest jakiś sklep na Bemowie w Warszawie. Jeśli ktoś zna namiary bardzo proszę o podanie ich adresu. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #102 dnia: 07 Sty 2009, 13:53:40 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Witam, szukam wygodnych butów do ślubu, może któraś z was coś wie na temat butów tanecznych, słyszałam, że są najlepsze tylko nie można w nich chodzić po ulicy. Podobno jest jakiś sklep na Bemowie w Warszawie. Jeśli ktoś zna namiary bardzo proszę o podanie ich adresu. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
są wygodne, aczkolwiek mają ograniczone wzornictwo.
sklepu na bemowie nie polecam. lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tam można zamówić buty taneczne tylko z normalną podeszwą i wtedy to już normalne buty bo tak to każdy kamyczek wyczujesz i raczej nie polecam ich nawet na podróż z kościoła do sali.

cumberland

« Odpowiedź #103 dnia: 07 Sty 2009, 14:26:12 »
Dziewczyny wczoraj byłam w ALDO - maja cudowne buty ślubne i te wyprzedaże - szkoda, że ja juz po ślubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia zawsze możesz kupic cudne karnawałowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co do oszałamiających szpilek to w Aldo jest w czym wybierać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #104 dnia: 07 Sty 2009, 14:28:36 »

zosia zawsze możesz kupic cudne karnawałowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co do oszałamiających szpilek to w Aldo jest w czym wybierać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cumberland co ty moj post z lipca cytujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #105 dnia: 07 Sty 2009, 14:30:06 »
Hahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

cumberland

« Odpowiedź #106 dnia: 07 Sty 2009, 14:45:53 »

cumberland co ty moj post z lipca cytujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie jem więcej tych rogalików, czym oni je nadziewają... ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #107 dnia: 07 Sty 2009, 15:29:20 »
a ja rozważam takie:

zuzia

« Odpowiedź #108 dnia: 07 Sty 2009, 15:35:32 »
effik
jak dla mnie ryłko są super (bardzo lubię ich buty), ale te podeszwy.....

didi_loczek

« Odpowiedź #109 dnia: 07 Sty 2009, 15:39:12 »
effik ja bym stawiala na rylko, IMO robia jedne z najwygodniejszych butow
w drugich te dlugie czuby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #110 dnia: 07 Sty 2009, 15:53:36 »
effik
jak dobrze kojarzę Twoją suknie (złota+golfik..?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj? raczej taka glamour?), to mi te ryłkowate babcine komunistki do niej nijak nie pasują....
ale ja nie należę do fanek tego typu ślubnych butów więc jestem mega nieobiektywna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w ubiegłym sezonie tutaj się butowo naprodukowałyśmy, pooglądaj, może coś Ci wpadnie w oko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #111 dnia: 07 Sty 2009, 15:54:01 »
zuzia na co zrobić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Biorę pod uwagę jeszcze Growikary i inne butki Carla Ferrucci. Z Ryłko na razie tylko jedne mi się podobają.

A tak a propos Ryłko - kupiłam sobie czarne na wesele siostry, bardzo ładne, wygodne i w ogóle. Ale po weselu mi się zdawały bardziej zjechane niż buty za powiedzmy 60zł  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj obcas to już jest konkretnie odziobany - i nie mówię tu o flekach tylko o zadarciach na skórze.
To nie jest oczywiście jakieś narzekanie albo antyreklama, fajne buty robią, tylko to smutne trochę, nie?

Dodany tekst: 07 Sty 2009, 15:57:01
cumberland tamten wątek też oglądam stopniowo, ale tu akurat ivory głównie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może komuś się spodobają, jak ja ich ostatecznie nie wybiorę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moja suknia glamour? hmmm  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Sty 2009, 15:57:01 wysłana przez effik »

cumberland

« Odpowiedź #112 dnia: 07 Sty 2009, 16:01:44 »

moja suknia glamour? hmmm  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak mi się wydaje, ale jak się mylę to bierz Rylko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #113 dnia: 07 Sty 2009, 16:11:14 »
A ja wreszcie wykorzystałam swoje buty ślubne, w sylwestra do przebrania za smerfa bardzo mi pasowały  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To był smerf w stylu glamour  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Sty 2009, 16:15:01 »
A ja wreszcie wykorzystałam swoje buty ślubne, w sylwestra do przebrania za smerfa bardzo mi pasowały  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To był smerf w stylu glamour  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inka daj jakies zdjecie - chodzmy na maila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to musze zobaczyc

inkageo

« Odpowiedź #115 dnia: 07 Sty 2009, 16:16:19 »
Ale ja ni mam, same grupowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #116 dnia: 07 Sty 2009, 16:18:17 »
Ale ja ni mam, same grupowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

uuuuu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #117 dnia: 07 Sty 2009, 17:19:15 »

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bratek

« Odpowiedź #118 dnia: 01 Mar 2009, 11:44:40 »
A ja mam "butowy" dylemat.
Dawno juz zalozylam sobie,ze buty beda zlote. Tak jak niektore dodatki na weselu i w bukiecie.
Do tej pory zdazylam juz kupic dwie pary.Pierwsze,choc ladne-z piptolem im kokardka, to okropnie niewygodne.Drugie to te: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Na nie sie zdecydowalam.

No i diabel mnie pokusil, zeby jeszcze troche po sklepach pochodzic. Znalazlam trzecia pare...Strasznie mi sie podobaja, a kolor to maja chyba identyczny jak kiecka (takie perlowe ivory). Buty dobieram do Lorny, a te nawet kokardke maja  ;-) Dylematy dwa: buty nie sa zlote ( ale kolorystycznie do kiecki super pasuja) i zaburzaja moje poczatkowe zalozenie o zlotych akcentach. A po drugie: godzi sie szykowac trzy pary butow do jednego slubu  ;-)
 :shock:  ?  Az mi glupio przed moim K. sie przyznawac, ze chce kupic trzecia pare.
Co myslicie? Kupowac?

Zapomnialam o zdjeciach. Bylejakie, bo komorka robione.I przepraszam za kolor rajstop, do kozakow pasowaly  ;-)

Piękne te buciki, myślę, że do mojej sukienki by pasowały. W jakim sklepie je mierzyłaś???

effik

« Odpowiedź #119 dnia: 01 Mar 2009, 19:18:34 »
Tutaj chyba jeszcze nie podawałam danych sklepu, w którym ja kupowałam:

Plusem jest to, że z ecru jest wersja jaśniejsza i ciemniejsza. Ja do swojej sukienki kupiłam jaśniejsze.
Przykłady: