damskie buty do biegania

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 11 Kwi 2016, 08:19:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

biegaczki - jakie macie? co polecacie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Drugą parę Mizuno Wave Endeavor. Pierwszą zadeptałam prawie na śmierć, czasem jeszcze na fitnesy zabieram. Alw buty do biegania trzeba mierzyć i wyczuć. Ja nie lubię z dużą amortyzacją, asicsy sprzedałam po dwóch pobieganiach. Mizuno na nic nie zamienię, chociaż kuszą mnie takie minimalistyczne z tej firmy :)

szelma

Ja posiadam:
Skora Form
Merrell Bare Access 2
Vivobarefoot Evo
Nike Free 4.0
Moje poglądy i porady już zresztą znasz ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

ja mam saucony, wczesniej miałam new balance. Tez jestem z frakcji, ze buty trzeba mierzyc. Saucony kupiłam rozmiar wieksze niz miałam NB.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Znam, ale Twojej stajni nie znałam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Kupiłam adidasy Energy boost ostatnio. Zadowolona jestem. A Factory za 200zl.

szelma

Wszystkie boosty są bardzo miękkie - nie wszystkim to może pasować. Mój tata ma i nie mógł w nich biegać - mówił, że miał wrażenie, że z każdym krokiem się zapada w nich. Uzywa do chodzenia tylko.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mobka

To prawda, mają dużą amortyzację, ale ja takich szukałam.

suegro

Tylko mierzenie.
Zwierz, przejdź się do sklepu biegacza na Opolskiej.
Mnie dobrali tam Nike Lungarlide.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

już byłam, pomierzyłam :D szybka jestem, no ale cóż, nie ma czasu do stracenia lol

i jak się okazuje po powrocie do kompa, takie jak su lol lol ciekawe, czy kolor też taki ;D nike lunarglide 7, wymierzyłam pół factory, te były najlepsze, drugie w kolejce były asicsy do triatlonu

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

To kiedy zaczynasz biegać?

zwierzatko_mojej_mamy

mobka, ;D :D :D dobre pytanie :D polewam za factory ;) nigdy tam nie byłam, jak wspomniałaś to postanowiłam pojechać ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Kwi 2016, 16:59:46i jak się okazuje po powrocie do kompa, takie jak su   ciekawe, czy kolor też taki  nike lunarglide 7

Ja kupowałam 2 lata temu i mam Lungarlide 5. I kolor brzydszy, taki oczojebny. Ale biega się w nich bosko, właśnie wróciłam. :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Zwierzątko jak buty się spisują? ;)

zwierzatko_mojej_mamy

mobka, z małym wstydem stwierdzam, że jeszcze nie wiem, albo pizgało, albo padało, albo byłam wyjechana, albo padałam na ryj, jeszcze nie odpalałam butów, a wstyd mały, bo odpaliłam rower ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Kwi 2016, 09:50:00albo pizgało, albo padało

Trudno uwierzyć, że mieszkamy przy tej samej ulicy.  :rotfl:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: suegro w 20 Kwi 2016, 16:16:39
Trudno uwierzyć, że mieszkamy przy tej samej ulicy.  :rotfl:

oj, kamon, na Twojej nie padało ostatnio? :> temperatura była jaka?

ostatnio zapytałaś chyba jo, cytuję "jaka to jest nieprzyjemna pogoda?" też ze zdziwieniem (przynajmniej ja tak odebrałam) -  no jak ktoś mówi, że nieprzyjemna była dla niego, to nieprzyjemna, end of story, każdemu może byc nieprzyjemnie w innej chyba, nie? :> poza tym z Toba akurat gadałam na temat biegania i zdaje się, że do tego wszystkiego ostatnio miałam inną przeszkodę, więc na boga, bez szyderstw, no
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Kwi 2016, 17:11:05ostatnio zapytałaś chyba jo, cytuję "jaka to jest nieprzyjemna pogoda?" też ze zdziwieniem (przynajmniej ja tak odebrałam) -  no jak ktoś mówi, że nieprzyjemna była dla niego, to nieprzyjemna, end of story, każdemu może byc nieprzyjemnie w innej chyba, nie? :>

Nie ze zdziwieniem tylko zaciekawieniem właśnie.
Na strefie mamy fanki i niefanki deszczu, śniegu vel cośtam białego, upału, nieupału i wielu wielu innych.  A że jo zawsze mi się jawiła jako osoba, dla której nieprzyjemnie to upał a nie deszcze/błota itp to się chciałam upewnić co to dla niej nieprzyjmne na spacerze. ;) Chyba nie sądzisz, że chciałam jej mówić, że ma jej być przyjemnie jak jej nieprzyjemnie. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

W weekend jadę kupić buty do biegania, kolejne ;) potrzebuje czegoś na asfalt i drugich w teren, stopa neutralna, możecie coś polecić? W czym biegacie?

szelma

Ja mam obecnie na stanie: Merrell Bare Access 2, Skora (dwie pary), Vivobarefoot - wszystkie z zerowym albo minimalnym dropem, więc specyficzny obuw ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

mika, pomierz i pobiegaj po sklepie. Kiedys mialam NB, potem Saucony. To jest tak indywidualna sprawa ze ciezko radzic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

mika, bez mierzenia nie kupuj.

ja na asfalt mam NB fresh foam zante, juz 2 parę. TYpowych terenówek jeszcze się nie dorobiłam, biegam w tych, co w zimie - Brooks Ghost 7.

mika

Nie, no jasne że zmierzę, jadę w sobotę mierzyć. Chciałam żebyście może coś poradziły na jakie modele zwrócić uwagę. Bo ja do tej pory byłam przez lata wierna Asics.

szelma

Raz kupiłam buty w sklepie stacjonarnym z mierzeniem - i oddałam je Mamie, bo mnie cisnęły :D Zamawiam zawsze na necie z możliwością odesłania - na spokojnie sobie mierzę, chodzę po domu, pobiegam trochę po salonie ;) - dużo wygodniej i dluższy czas na decyzję.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

szelma

mika, jeśli Asicsy Ci służą, to trzymaj się Asicsów. Wszystko zależy od stopy. Ja sie na przykład nauczyłam, że Nike są dla mnie za wąskie - nawet te barefootowe.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!