WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

szara bardzo łądna :)

A ja mam na zbyciu jedną sukienkę z TopSecret bo jednak przeceniłam rozmiar - 34 jest za małe... 36 leży świetnie.
Taka:
http://lb0.dstatic.pl/images/24536585/I520x520-sukienka-damska-w-kwiaty-top-secret-36.jpg
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja, bardzo ładna, ale nie licz na mnie lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 06 Cze 2016, 23:34:04
callja, bardzo ładna, ale nie licz na mnie lol
Liczę na nasz strefowe chudziny :D
ALbo ich siostrzenice, młodsze siostry etc. lol lol

Studentkom nie opchnę, bo mi taka zacznie chodzić w TYM SAMYM ciuchu co ja po uczelni - nie ma opcji :P :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Zamówiłam na allegro dwie ruskie torby bazarowe i jak tylko przyjdą to zamierzam do nich wrzucić wszystkie ciuchy, których nie noszę!
Czuję ulgę już na samą myśl ;)
Imagine there is no hate


marax

Inka to wymaga leczenia . Klasyczny biały człowiek pakuje to w worek na śmieci :) podpowiem duży czarny ok 1 zł


inkageo

Fajna sukienka :)

Marax ja tych rzeczy na śmietnik nie wyrzucę. Największego dziadostwa dawno się pozbyłam jak zbiórki we wsi robili, część poszła do kosza. Zostały mi "dobre" i droższe rzeczy. Nie mam czasu teraz na robienie zdjęć, ogłoszeń. Zapakuję to tak żeby się nie niszczyło, wyniosę na strych, a jak będę miała ciut więcej czasu to pomyślę jak rozdysponować.
Imagine there is no hate

marax

Cytat: inkageo w 07 Cze 2016, 20:34:35
Fajna sukienka :)

Marax ja tych rzeczy na śmietnik nie wyrzucę. Największego dziadostwa dawno się pozbyłam jak zbiórki we wsi robili, część poszła do kosza. Zostały mi "dobre" i droższe rzeczy. Nie mam czasu teraz na robienie zdjęć, ogłoszeń. Zapakuję to tak żeby się nie niszczyło, wyniosę na strych, a jak będę miała ciut więcej czasu to pomyślę jak rozdysponować.
ja nie mówię zebys je wyrzucała ale żebyś je w taki worek dała :) ja pakuje w worki próżniowe i tyle

callja

marax, fajna sukienka!!

Mam kilka rzeczy już niemodnych, ale dobrej jakości i ulubionych - leżą zapakowane gdzieś głęboko i kto wie, może do nich i wrócę kiedyś?? Bbbbb żałuję, że spaliłam kilka bluzek mamy, bo bolało mnie patrzenie na nie w szafie - dziś pewnie nosiłabym je już bez łez, za to z sentymentem...
A kilka moich nastolatkowych ciuchów byłoby dziś megatrendy - no ale dawno poszły gdzieś w świat.
Ogólnie jednak chomik jestem i przywiązuję się do rzeczy :/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marax

inka wpadne kiedyś i coś odkupie tylko musze schudnąć z chodakowską :)

inkageo

Marax ta torba kosztuje 8 zł, to chyba taniej niż worki na śmieci (wcale nie używam, bo od kiedy segregacja jest to wywalam śmieci bez worków) i próżniowe też droższe, kiedyś na kołdry kupowałam.
Fajna ta torba, da się w niej szukać skarbów jak "moda wróci".
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Ja nakupialam workow prozniowych w castoramie. Popakowalam ciuchy i kurde po miesiacu wszystkie flaki :/ A leza w piwnicy. Nie wiem co teraz robic. Nie bede przeciez wozic odkurzacza co dwa tyogdnie i pompowac od nowa :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#439
Cytat: wrobelek0403 w 07 Cze 2016, 22:27:03
Ja nakupialam workow prozniowych w castoramie. Popakowalam ciuchy i kurde po miesiacu wszystkie flaki :/ A leza w piwnicy. Nie wiem co teraz robic. Nie bede przeciez wozic odkurzacza co dwa tyogdnie i pompowac od nowa :crazy:
A to norma stoją takie flaki bynajmniej mocniejsze niż te foliowe ale może inka ma rację. Wkładam rzeczy dzieci tak do tych po śmiechach i cięzko mi w nich szukać jak sa zawiązane ( przechowuje to na strychu)

martullek

marax, skąd ta sukienka?

salsa

mnie się nie wyświetla Marax

Inka super te kiecki

ja też kupiłam kieckę na lato-długą, nie wpoeim gdzie i za ile bo mnie wyśmiejecie :P ale w kappalu b. bardzoooo podobna za 140 zeta :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cholera jasna.. Zarejestrowałam już zwrot butów na zalando (da się to cofnąć?), a tak mi dzisiaj pasują do sukienki :D Ona ma srebrne guziczki.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, inka na boga :D za wysoka pięta, uwierają, palce zaraz z boków wyjdą jak nogi pająka, a Ty jeszcze dumasz lol normalnie na świcie brak srebrnych butów :D od poprzedniego ezonu mam wrażenie, że są jedynie białe i srebrne, w ostateczności złote :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, podpisuje sie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

No wiem, wiem, spakowane do odesłania :D
Imagine there is no hate


inkageo

Przyszły sukienki. Szara jest na styk, bardzo fajny cieniutki i lekki materiał. Taka zwykła, ale takie mi się bardzo przydają.
Fioletowa bardzo mi się podoba, ten sam rozmiar, a dużo za duża. Golinda pięknie by w niej wyglądała :)
Imagine there is no hate

niewiemjaka

Inka no super jak na Ciebie szyta :) choc bardzo smutno tak szaro w całości, ożywisz butem?
Fioletowa iscie kolor Alexis :D

inkageo

Tak, mam trochę kolorowych butów :)
Ta fioletowa wyszła jaskrawo w świetle zachodzącego słońca, a na żywo ma spokojny, bardzo ładny odcień. I sprawia wrażenie porządnie uszytej.
Kupujta ;)
Pełna rozmiarówka jest:
https://simple-cp.com/odziez/sukienki/osu15961-t0145-00088
Imagine there is no hate