Nowy watek, nowe miasto, nowy maz

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Sie 2015, 15:14:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mayagaramond

Chyba sama nie wiem, czego chce lol

Nie bedzie to typowy slub, bo wszystko bedzie na ostatnio chwile i nie znamy na obecna chwile data, bo to zalezy od papierow.

W dlugiej slubne sukience bede sie czula dziwnie, z drugiej strony chce wygladac inaczej niz jakbym szla na impreze lub sama byla gosciem weselnym.

Podobaja mi sie te sukienki z klosza do kolan, ale tez mam wrazenie, ze jest ich pelno. Lubie tez etui (np ta)
http://www.dhresource.com/albu_471625928_00-1.0x0/2014-paolo-sebastian-sheath-lace-bateau-cocktail.jpg

ale fason wydaje mi sie taki zwykly...

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 25 Sie 2015, 09:58:34ale fason wydaje mi sie taki zwykly...

ta jest akurat bardzo wyjściowa, elegancka i na specjalne okazje.
plus odkryte plecy

ale lepiej przymierz. takie sukienki wyglądają dobrze na modelkach 180cm, wiek 22 ;)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Cytat: golinda w 25 Sie 2015, 09:54:03a z tych nie chcesz?

ta jest piękna, mimo tiulu :)

http://szyjemysukienki.pl/kategoria/sukienki/ptaszki-tiul

mam bardzo podobna spodnice w szafie, w ktorej bylam na sylwestra ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"



zwierzatko_mojej_mamy

a mi sie podoba pomysl ogolny, ale spodnica jest nie do przyjecia :D przod wyglada jak gigantyczny srom ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#58
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Sie 2015, 10:13:18przod wyglada jak gigantyczny srom

zazdroszcze fantazji lol


Ta jest sliczna, ale mi jest niedobrze w takich zabudownych kieckach pod szyje.

http://stpucchi.com/short-story-18/
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

Cytat: golinda w 25 Sie 2015, 09:26:39boże, nie! ja jestem przeciwna tiulowemu dołowi
mnie akurat chodziło o tę szarą górę, do seledynowej spódnicy mai ;)
ale generalnie ja bym szła w suknię ślubną-ślubną, tylko do kolan czy do połowy łydek, a nie do ziemi

mayagaramond

Sukienki Paolo Sebastian kosztują koło 7000 $ lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

ej no mogłyście mi powiedzieć, ze tiul oklepany, a ja się w innym wątku zastanawiam  czy w nim isc lol lol

Maya piękne te sukienki pokazujesz, sama nie wiem którą wybrać - ja widziałabym Cię w czymś mniej romantycznym a bardziej z pazurem

podoba mi się ta: http://www.dhresource.com/albu_471625928_00-1.0x0/2014-paolo-sebastian-sheath-lace-bateau-cocktail.jpg 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marlen_ka

ja w kwestii sukienki nie doradze za bardzo, ale moje wielkie gratulacje  :buzi: :buzi: bighug super:)

mayagaramond

salsa nie wiem czy taki oklepany, bo na ulicy ani jednej dziewczyny nie widziałam w tiulowej spódnicy ;)

Marlenka - dziękuję :)

Jeśli chodzi o to sukienkę to znalazłam tylko stronę z chińskimi podróbkami
http://m.dhgate.com/wholesale/paolo+sebastian.html#search
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2015, 08:49:08nie wiem czy taki oklepany, bo na ulicy ani jednej dziewczyny nie widziałam w tiulowej spódnicy

Ja tutaj też nie - i w sklepach też nie widziałam tiulowych, ale na Strefie trend jest inny :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

prawie kazda z sieciowek ma w swojej ofercie (lub nawet miala) spodnice tiulowe - reserved, top secret, hm, mohito
na marywilskiej tez dostepne ;)

oczywiscie sa to zupelnie inne spodnice niz ta, ktora szelma na pakamerze kupila. wiadomo

salsa

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2015, 08:49:08
salsa nie wiem czy taki oklepany, bo na ulicy ani jednej dziewczyny nie widziałam w tiulowej spódnicy ;)


ostatnio w dośc podobnej spodnicy do mojej była pani śpiewająca na weselu ;) na szczescie ona miała ją pierwszego dnia a ja drugiego :))))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: golinda w 26 Sie 2015, 08:54:22prawie kazda z sieciowek ma w swojej ofercie

Ale ja nawet jednej dziewczyny nie widziałam w tiulowej spódnicy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

#70
Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2015, 08:49:08bo na ulicy ani jednej dziewczyny nie widziałam w tiulowej spódnicy
bo może nie chodzą w nich po ulicach ;) nie zakładają tiulowej spódnicy jak idą na uczelnię, do pracy, do sklepu po bułki czy nawet na kawę do starbucksa ;)
laska, która kupi spódnicę tiulową w jednej z sieciówek pewnie pójdzie w niej raczej na jakąś imprezę rodzinną czy inną (bo do klubu też raczej nie ;))
ja spotkałam raz na weselu dziewczynę w tiulowej spódnicy do połowy łydki w kolorze pudrowego różu i czarnym gładkim topie bez rękawów, wyglądała cudnie! ale to nie była spódnica z sieciówki, tylko taka pakamerowa

golinda

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2015, 08:58:22
Ale ja nawet jednej dziewczyny nie widziałam w tiulowej spódnicy.


no bo to nie jest strój na ulicę

salsa

Ja nie mam ani z sieciowki ani z pakamery ale bardzo mi się podoba i zdecydowanie nie jest płaska ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: golinda w 26 Sie 2015, 09:16:50no bo to nie jest strój na ulicę

oj tam, na mokotowska na pewno ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"