stylizacja - włosy krótkie

Zaczęty przez damka, 06 Sie 2015, 12:58:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

hej

kupiłam ostatnio u mojego fryzjera taki lotion do układania własów i jak dla mnie rewelacje. Bałam sie krótkich włosów a z tym cudem daję radę samą ręką i szczotką zrobić trwałą fryzure.

http://hair2go.pl/pl/p/ANTI.GRAVITY-150ml/203

a Wy macie coś godnego polecenia w zakresie stylizacji i utrwalania?

dziękuje

konwalia

Davines krem podkreślający skręt. Tylko cena niefajna

ddu

o, właśnie chciałam zapytać, czy jest coś do włosów, co podkreśla skręty, bez użycia szczotek, lokówek itp
bo ja nie umiem nic z włosami zrobić
ostatnio usiłowałam suszyć na okrągłej szczotce....wyrywałam na siłę ze szczotki te moje włosy...

malutenka

ddu, jak chcesz podkreslic skret to nie czesz suchych wlosow. Najlepiej mokre, lub wilgotne. Do długich takich jak Twoje moze fajnie stylizowac jakis spray z wodą morską np.http://marionkosmetyki.pl/product/spray-efekt-plazowych-fal/

niewiemjaka

o Malutenka Ty na pewno będziesz wiedzieć :D co zrobić, żeby uładnic skręt, przypłaszczyć szopę pracza, ale nie zabić loków?
mam krótsze włosy i wciąż nie moge z nimi dojśc do ładu ... masakra, rano wstaję i połowa jest zlokowana tak maksymalnie jakby miała wałki w nocy, połowa się puszy, połowa spłaszczona, prosta :crazy:
no i muszę albo myć (w zimie nie chcę tego robić rano bo przeziębienie murowane), więc uklepuję wodą i gładzę ..
nie chcę pianki, bo nie chcę klusków na głowie
jest coś co ugładza, ale nie tłuści ?

malutenka

niewiemjaka,  a chodzisz spac z mokrymi?

niewiemjaka

no wlasnie, myje wieczorem i czasem nie doschną ... wiem, to błąd, jak zupełnie wyschną to faktycznie zupełnie inaczej się układają :D

ale jest coś takiego ?

malutenka

A spróbuj zrobić tak:
Jak umyjesz włosy to wgnieć w mokre trochę żelu, nie powiem Ci jakiego bo kazdy wlos lubi inny. I spróbuj już na żelu uformować loki tak, jak chcesz, żeby były. Pozwol im maksymalnie wyschnac przed spaniem. Rano wstajesz i ugniatasz suche wlosy az nie bedziesz czula ze jakies pasma sa posklejane - to sa 2 minuty max. I ewentualnie krople olejku jakiwgos do wygladzenia.

niewiemjaka

ale od żelu nie będę mieć bardziej skręconych? bo tego nie chcę, a włosy mam średnie, na pewno nie tak suche jak inne kręcone

malutenka

Moim zdaniem beda tak krecone jak mocno je pougniatasz. Ja ze swoich robie takie naprawde krociutkie pierscionki i pozniej najwyzej rozciagam albo rozdzielam palcami. Albo inna opcja: idziesz spac jak do tej pory, bez zelu i niczego innego a rano odzywka bez splukiwania i ukladasz na niej.

damka

Cytat: malutenka w 25 Lis 2015, 09:52:14
ddu, jak chcesz podkreslic skret to nie czesz suchych wlosow. Najlepiej mokre, lub wilgotne. Do długich takich jak Twoje moze fajnie stylizowac jakis spray z wodą morską np.http://marionkosmetyki.pl/product/spray-efekt-plazowych-fal/


o za wodę morską dziękuje, fryzjer mi tym robił i faktycznie działa !

zuzia

Cytat: niewiemjaka w 25 Lis 2015, 11:09:18rano wstaję i połowa jest zlokowana tak maksymalnie jakby miała wałki w nocy, połowa się puszy, połowa spłaszczona, prosta
niewiemjaka to ile ty tych włosów masz? lol