wątek komputerowy

Zaczęty przez wrobelek0403, 29 Mar 2015, 21:21:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Cytat: magdalinska w 13 Maj 2015, 08:56:07ja nie lubie open office, denerwuje mnie
Mnie też bo ma b.duzo funkcji tak pochowanych, że mnie trafia szlag zanim znajdę. Nie wspomne o tym, że parę razy przy przerabianiu doc w pdf pdf mi się rozjechał widowiskowo.Za darmo mam office na tablecie androidowym i muszę powiedzieć że mimo okrojenia sporego i tak jest lepszy od openOffice

magdalinska

u nas nie wszystko chciało sie otwierac w open, co dostawalismy od klientów, a w wordzie bez problemu sie otwierało. A jak juz sie otworzyło, to czesto tak rozjechane, ze trzeba było siedziec przy tym pol godz i sie bawic, zeby miało to jakis wyglad :/

wrobelek0403

eeee, do win 7 nie mozna zainstalowac outlook express :zly:

co polecacie w zamian? da sie w ogole w cokolwiek innego zaimportowac stare maile z outlooka??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

dobra, sciagnełam sobie windows live, tylko mnie troche irytuje, ze mam osobne skrzynki odbiorcze dla kont pocztowych.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 16 Maj 2015, 12:03:00co polecacie w zamian? da sie w ogole w cokolwiek innego zaimportowac stare maile z outlooka??
Ale z komputera do komputera? To według tego co microsoft pisze wystarczy na starym mieć Outlook Express od połowy strony https://support.office.com/pl-pl/article/Importowanie-wiadomo%C5%9Bci-lub-konta-z-programu-Outlook-Express-do-programu-Outlook-ca8ecaab-3330-46a1-b925-deac3f3c4359?ui=pl-PL&rs=pl-PL&ad=PL

wrobelek0403

malutenka, po prostu skopiowałam na piechote :D do folderu na pulpicie, pendrivem i w nowym kompie bezposrednio do skrzynki odbiorczej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

laski, help!!!

jak zeskanowac kilkustronicowy dokument do jpg lub pdf zeby był to jeden plik?? Mam drukarkoskaner Brothera.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Wrobel najlepiej wrzuć na podajnik i skanuj
a jak nie to strona po strona skanuj naciskając przycisk skanowania
i na koniec wyslij na @ czy co tam

nie widzę tego teraz, ale na pewno sie da...

niewiemjaka

A jak nie to tez mozna to połączyć tzn pojedyncze strony, tylko niestety nie mam tego programu..w pracy miałam:/ sciagalam z netu jakieś pdf tools

wrobelek0403

niewiemjaka, nie da sie tak on od razu zapisuje jedną zeskanowaną strone. Ale chyba cos znalazłam w programie skanera do scalania dokumentów pdf. zaraz wypróbuje.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Kurcze powinono sie tak dac, na naszym sie dalo. Kombinuj jeszcze..

wrobelek0403

znalazłam :D skanuje sie pojedynczo, ale potem scala :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

kupujecie licencje na programy antywirusowe do uzytku prywatnego?
od kilku lat kupuje NOD32/ Eset'a i place jakies 90 pare zloty na rok.
Chcialam porownac czy to duzo czy malo..
teraz mi zaproponowali licencje na dwa lata za 150 pln, dlatego chcialam sie podpytac czego uzywacie i ile kosztuje.

malutenka

Nie mam antywirusa bo od dluzszego czasu dzialam na Linuksie. Wczesniej mialam AVG za darmo - wystarczało.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

AVG daje radę. Ja mam Nortona, za ktorego płacę, ale wrzucam sobie w koszty.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

help, mam problem.

w windows xp za pomocą ctrl+F wyswietlała się wyszukiwarka plików za pomocą której mogłam też przeszukiwać zawartość plików, m.in. wordowskich. Czy jest cos takiego w Win7????? AAAAAAa, potrzebuje :headbang:

jesli usuneli, to jestem wkurwiona!!!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

wrobelek0403, na pewno w start masz wyszukiwarkę wszystkiego. Na samym dole. Wszystkie pliki możesz też wyszukiwać klikając w biblioteki, tam jest wyszukiwarka, możesz sobie zawęzić do konkretnego folderu. Jak odpalę kompa z Windowsem to sprawdzę co jeszcze może być, bo teraz piszę z linuksa i tu mam wszystko inne.

wrobelek0403

malutenka, dzieki!

ja tego nie widze :/ tzn. widze okienko wyszukiwania, ale on mi tylko pliki szuka po nazwie i tyle :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja używam do wyszukiwania słow w plikach total commandera, nigdy mi wyszukiwanie windowsowe nie podchodziło, mielił i mielił i mnie wkurzał
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, nie zainstaluje sobie niczego nowego w kompie służbowym, mam blokady nawet na aktualizacje.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

jest - w pierwszej odpowiedzi na pytanie: zaznacz w opcjach folderów - tak jak na screenie w zakładce search, żeby szukał wszędzie - lub masz opcję druga w drugiej odpowiedzi:

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-files/in-windows-7-i-want-to-search-for-all-files/aadfe1f1-4a33-406b-8e72-bb920efa4f30?auth=1
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, :beer: :beer:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

czesc dziewczyny czy ktoraś ma zapisany przepis na burgery czy mielone z serem fetą ? kiedys wrzucala je na moich wypiekach .....

Kasia

MOBKA chyba robiła kotlety z feta.