wątek komputerowy

Zaczęty przez wrobelek0403, 29 Mar 2015, 21:21:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Cytat: Kasia w 13 Wrz 2022, 10:33:10
ten mess na nr tel jest jakby przypisany do aparatu telefonicznego a nie numeru telefonu :( to jakiś dziwoląg jest/był. Zmieniałaś telefon (nie numer) i do tego mess dostępu nie miałaś.

eee chyba nie? chyba był do numeru. Pamietam jakas akcje, ze szukalismy hasła bo cos sie stało, chyba telefon zmienił, tak mi sie wydaje, ze wszystko sciagalismy od nowa, ale jakos udało sie odzyskac i działało

Kasia

a to nie wiem, moi znajomi zmianiali aparaty to nie dało się tego ściagnąć na nowy aparat tel. Może coś w międzyczasie zmienili. Mam takich znajomych co co roku nowy mess mieli ale nie dali sie przekonać aby tylko raz założyli fb, bez koniecznosci korzystania bo jednak nowy mess, co roku nowy to jest jakies tam utrudnienie.

magdalinska

ja tego nie przewidziałam, ze zmieni nr, ze kiedys bedzie chciał jednak miec FB i to sie ie połączy, nie myslałam o tym w ogole
a Kuba ma nawet tego messa na kompie, ja nie wiem to zrobilismy, ale działa :D

wrobelek0403

Laski, moze polecicie jakąś aplikację do robienia notatek?

Zalezy mi glownie na mozliwosci ukladania sobie tabelek i robienia w nich zapiskow. Czyli coś ordynarnie prostego jak budowa cepa 🤣

W samsung notes są szablony, ale to tylko tlo, przy pisaniu tekst się przesuwa bez uwzglednienia linii tabeli. W onenote nie znalazlam takiej opcji.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka


wrobelek0403

#155
niewiemjaka, fakju 😜😜😜😜😜 przejrzyste i ordynarnie proste!!!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 30 Paź 2022, 21:16:03
Laski, moze polecicie jakąś aplikację do robienia notatek?

Zalezy mi glownie na mozliwosci ukladania sobie tabelek i robienia w nich zapiskow. Czyli coś ordynarnie prostego jak budowa cepa 🤣

W samsung notes są szablony, ale to tylko tlo, przy pisaniu tekst się przesuwa bez uwzglednienia linii tabeli. W onenote nie znalazlam takiej opcji.
Notion. Jest wspanialy i ma i notatki, listy, kalendarze, wszystko. Mozesz mieć na PC, telefonie i tak dalej.

ddu

w związku z moimi kłopotami z ręką, poradzono mi pionową myszkę, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje!
oczywiście sprytny Google propomonuje mi...różową ;)

https://www.euro.com.pl/myszy/logitech-mysz-bezprzewodowa-lift-vertical-r-owa.bhtml?&cd=191780169&ad=10070947089&kd=

ale może kolor to nie jest coś, po czym powinnam wybierać sprzęt

macie jakieś doświadczenia?
@szelma , używasz?

szelma

@ddu oczywiscie! Mam wlasnie tego różowego Logitecha :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu