Piosenka na pierwszy taniec

Zaczęty przez mary, 30 Lis 2007, 18:23:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

rilla84, gdzie chodzicie na ten kurs tańca? W Katowicach? My się właśnie przymierzamy, by zacząć od stycznia. Nie wiem czy to poprawi moje kiepskie wyczucie, ale po cichu liczę na cud ;)

tachogti

A znacie gdzies weekendowy kurs tanca w katowicach najlepiej po poludniu???
Bo ja w tygodniu do wieczora pracuje i normalen kursy niestety odpadaja...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mary

weekendowy? Chyba nie chodzi o to, by w jeden weekend nauczyć się tańczyć?

tachogti

nie :D
o to zeby sie odbywal w soboty i niedziele  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

nantu

my tanczylismy walca angielskiego do przepieknej piosenki "Lady", ukladu nauczylismy sie podczas ok. 7 spotkan (indywidualnych) po 90 min. polecam, bo taniec zrobil wrazenie ;)

mary

indywidualne nauki to już spory wydatek. Słyszałam o stawce 80 zł. za godzinę.

nantu

my zalatwilismy sobie prywatnie (kursy faktycznie bardzo drogo wychodzily), załatwilismy sobie sale gimnastyczna i za godzine trenerowi placilismy 30zl - moim zdaniem sie oplacalo;)

mary

nantu, prywatnie znaczy? Znajomy trener?

nantu

znajomy-nieznajomy..;) w lutym zapisalismy sie na kurs tanca towarzyskiego, zeby w ogole "liznąć" troche tanca i wlasnie chlopak, ktory to prowadzil, potem uczyl nas prywatnie. mysle, ze jest wiecej takich osob i mozliwosci. powodzenia!

anulla

#59
My planujemy na pierwszy taniec "Weselne preludium" K.Krawczyka (za którym nie przepadam,ale ta piosenka łapie mnie za serce :) ) fajne do bujania jest też jego "To co w życiu ważne"

annka-cygannka

#60
a my chyba "Dmuchawce, latawce, wiatr"...
... albo piosenka o rowerach w Pekinie :)

tachogti

A my dalej bez piosenki... Zastanawialismy sie nad "True colors" Cindy lauper ale nie wiem... A lekcje tanca w czerwcu prywatne bedziemy miec :) Komus przychodzi do glowy jakas pasujaca tekstowo (!!!) do okolicznosci ballada rockowa?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

ulala28

Na poczatku chcielismy tanczyc do  "From this moment on" Shania Twain, ale w koncu stanelo na walcu ang "Fascination", ktorego potrafimy jakos zatanczyc. Ale "From this..." ma genialny tekst pasujacy do tego dnia, uwielbiam ja i na pewno sie tego dnia gdzies przewinie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mary

kurcze, a my nadal nie mamy piosenki na first dance :(

spragnienie

mnie się podoba quando quand quando
w wyk. m. buble i nelly furtado



tylko troche dlugie

kaip20

dziewczyny a podoba wam sie piosenka skrzyneckiej i janowskiego "Ten którego kocham? " 

http://elia21.wrzuta.pl/audio/jq2l9Y8zsb/skrzynecka_i_janowski_ten_ktorego_kocham

spragnienie

mnie się nie bardzo ta piosenka podoba
ale może jestem nieobiektywna, bo nie cierpię skrzyneckiej i :jakiej to melodii:  :D

malybob

mnie sie podoba, chociaz tez nie przepadam za Janowskim..

wredotka

a my sie zastanawiamy nad walcem ale wiedenskim, na razie sa dwa typy  do melodii z nocy i dni albo walc z tredowatej.

gosialand

 a mnie się podobają takie tańce:
,
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4963809.html
ale bym sie nie odważyła chyba  lol lol lol

ja chyba będę miała "Przetańczyć z Tobą chcę" no chyba że coś innego fajnego mi wpadnie do ucha, bo chcę polską piosenkę. Na pewno nie  chę "Wielka miłość" Krajewskiego bo to w mojej rodzinie oklepane  :P :P :P

wredotka

gosialand ale zapodałaś, te tańce wymiatają. Szkoda ze w Polsce tylu odważnych nie ma zeby taki taniec zaprezentowac ;D

gosialand

no są super. Jak pokazywałam chłopakowi to od razu mi powiedział żebym sobie to z głowy wybiła  :hammer: :hammer: :hammer:. Że on tak nie będzie tańczył. A ostatnio jeszcze mówił do mnie że na pewno by wygrał taniec z gwiazdami   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

A tak na marginesie wredotka masz zajefajne kolorowe usta  :D

spragnienie

Cytat: wredotka w 13 Cze 2008, 23:09:47
a my sie zastanawiamy nad walcem ale wiedenskim, na razie sa dwa typy  do melodii z nocy i dni albo walc z tredowatej.

melodia z nocy i dni jest piękna :)

wredotka

Cytat: spragnienie w 14 Cze 2008, 09:58:26
Cytat: wredotka w 13 Cze 2008, 23:09:47
a my sie zastanawiamy nad walcem ale wiedenskim, na razie sa dwa typy  do melodii z nocy i dni albo walc z tredowatej.

melodia z nocy i dni jest piękna :)

tyle ze jakies kursy tanca albo chociaz uklad taneczny by sie przydaly

golinda

Cytat: mary_popins w 10 Gru 2007, 17:03:14
indywidualne nauki to już spory wydatek. Słyszałam o stawce 80 zł. za godzinę.
my dwa lata temu płaciliśmy 90zł/h