do mycia twarzy

Zaczęty przez golinda, 30 Lis 2007, 12:50:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

jak ktoś ma wrażliwą cerę, to bardzo gorąco polecam żel do mycia o nazwie "Emolium"
pani w aptece mi poleciła i naprawdę jestem bardzo zadowolona
jednym ze składników jest Masło Shea
nie podrażnia, dobrze myje, nie uczula, nie zostawia nic tłustego, ale też nie wysusza - nie wiem, czy to od tego czy od kremu Vichy, a może wszystko razem: ale teraz problemów z przesuszoną (choć ciągle błyszcząca się) cerą już nie mam!

ze_nitka

Physiogel - też za apteki, w opisie podobny do tego co golinda napisala.

zuzia

ja mam mleczko biotherm + tonik tej samej firmy. I jestem bardzo zadowolona.
Nie cierpię żeli, mydełek etc. bo mam później wszystkie włosy wokół buzi pomoczone i te cholery falują i wygląda to okropnie.


wrobelek0403

Cytat: "ze_nitka"Physiogel - też za apteki, w opisie podobny do tego co golinda napisala.

ja uzywałam Physiogelu przez jakies 3 lata. Był doskonaly, dopóki skóra nie zaczela mnie piec i szczypac  :-( cóż, ja niestety nie moge uzywac jednego kosmetyku zbyt dlugo...

Teraz uzywam zelu Pharmaceris do cery naczynkowej, a wcześniej pianki Pharmaceris do cery wrażliwej, z obu byłam/jestem zadowolna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

golinda,
Cytat: "golinda"jak ktoś ma wrażliwą cerę, to bardzo gorąco polecam żel do mycia o nazwie "Emolium"
pani w aptece mi poleciła i naprawdę jestem bardzo zadowolona


na pewnym forum zaraz by cię zjechały za jawna kryptoreklamę i by cie zjadły.


A to ma bardziej forme żelu do mycia czy raczej mleczka? Czy pozostawia jakis film na twarzy?

Osobiście używam mleczka do demakijażu oczu i żelu do mycia twarzy i jest ok.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

misiaczek187

A ja używam płynu miceralnego i mleczka z Avene do skóry ze skłonnością do zaczerwień,no i zawsze mam przy sobie wodę termalną.

magdalinska

ja wodą w ogole nie myje twarzy, mam mleczko+tonik w jednym z DERMEDIC (Tolerans Clear) i bardzo sobie je chwale :)

ze_nitka

A ja z kolei nie wyobrażam sobie nie myć buzi wod, Czuję sie wtedy brudna, obklejona ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka,  ooo ja tez - nienawidze mleczek i uzywam tylko w skrajnych przypadkach, toniki tez srednio - tylko taki co nie zostawiaja tej warstewki kremowej ;) woda i mydlo :D

[ Dodano: 30-11-2007, 15:11 ]
mam tylko garniera taki cos - piling z glinka na raz, ale tym sie myje, wcieram i czekam, a potem wyplukuje woda i nic nie zostaje, a takie rzeczy "na watke" to nie lubie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

zwierzatko_mojej_mamy, hehe... ciesze sie ze nie ja jedyna ma takie zoboczenie :P

salsa

Cytat: "ze_nitka"A ja z kolei nie wyobrażam sobie nie myć buzi wod, Czuję sie wtedy brudna, obklejona ;)
dokładnie mam to samo
mleczko + tonik to dla mnie takie ciapanie, niestety

musze miec łagodny żel, bez mydła i wode
oczy zmywam płynem do demakijażu Zaja

[ Dodano: 30-11-2007, 16:40 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"a takie rzeczy "na watke" to nie lubie ;)
za waciki to robiła KAsia Figura;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "kamelia04.08.2007"A to ma bardziej forme żelu do mycia czy raczej mleczka? Czy pozostawia jakis film na twarzy?

żel i nic nie pozostawia na twarzy

wrobelek0403

Cytat: "ze_nitka"A ja z kolei nie wyobrażam sobie nie myć buzi wod, Czuję sie wtedy brudna, obklejona ;)

ja tak myłam przez całe studia - tylko mleczko i tonik, bo woda w krakowie zupełnie mi nie podchodzila. Dopiero jak przeniosłam sie do poznania wrocilam do wody, takze dlatego, ze mleczko zaczelo draznic cere i zadne nowe nie bylo lepsze.

zreszta i takl uzywam tylko przegotowanej, zwykla z kranu nie dla mnie  :-/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Ja swego czasu myłam sie mineralną, ale zachodu z tym było, i niewygodnie, a powalających rezultatów też nie zauważyłam.

golinda

Cytat: "ze_nitka"Ja swego czasu myłam sie mineralną, ale zachodu z tym było, i niewygodnie, a powalających rezultatów też nie zauważyłam.

ja też :-)

ze_nitka

Może dlatego ze te niektore rzekomo mineralne, butelkowane wody były faktycznie kranówami ;) Nie pamiętam jaka firma, ale któraś podobno na prawde sprzedawała zwykła kranówe w butelkach...

salsa

Cytat: "golinda"el i nic nie pozostawia na twarzy
trzeba sprobowac....

[ Dodano: 30-11-2007, 17:51 ]
Cytat: "wrobelek0403"bo woda w krakowie zupełnie mi nie podchodzila.
a ja tam myje woda z kranu w Krakowie a wczesniej myłam woda z kranu w moim rodzinnym kiescie gdzie była woda ze zrodeł oligocenskich
nie widze roznicy
mam taka sama cere-bez krost i tego typu awantur gębowych:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "salsa"mleczko + tonik to dla mnie takie ciapanie, niestety

Bo mleczko trzeba zawsze zmyc woda.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

CytujBo mleczko trzeba zawsze zmyc woda.
no to zmywałam, ale po tym nie czuje zeby skóra była czysta, czuje ze ejst obklejona, tonik nie poprawiał niczego
wole wode i żel:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

Ja używam żelu Ziaji Calma HLC i bardzo polecam :)

wrobelek0403

Cytat: "salsa"
a ja tam myje woda z kranu w Krakowie a wczesniej myłam woda z kranu w moim rodzinnym kiescie gdzie była woda ze zrodeł oligocenskich
nie widze roznicy
mam taka sama cere-bez krost i tego typu awantur gębowych:P

mozesz sie tylko sie cieszyc, wiesz ile zachodu jest z tym gotowaniem wody??? grrrr
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Ja bardzo lubię żel Effeclar (La Roche Posay), tylko że on jest do skóry przetłuszczającej się ze skłonnością do trądziku, czyli niestety do takiej jaką ja mam, ale za to jest delikatny i nie wysusza mnie tak jak niektóre żele do takiej skóry.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

salsa

wrobelek0403, gotowałas wode do mycia?? ale na całe ciało czy tylko buzia??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: "salsa"wrobelek0403, gotowałas wode do mycia?? ale na całe ciało czy tylko buzia??

gotujE, na szczescie tylko do twarzy :) tylko musze pamietac, zeby wieczorem nastawic w czajniku i jak wystygnie przelać do dzzbanka, którego uzywam do mycia (jak w XIX w) hihihhi

gorzej, jak zapomne, wtedy mineralna myje, a to niestety kosztuje, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login