Wiosna 2015!

Zaczęty przez golinda, 15 Lut 2015, 10:30:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

callja,  cudowne sukienki. Az myslę, zeby sobie tę drugą zamówic. Pierwsza najładniejsza, ale chyba nie na mnie. 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

ooo, pierwsza świetna!


callja

Dzięki za miła słowa!!

Cytat: nionczka w 09 Cze 2015, 15:26:22Az myslę, zeby sobie tę drugą zamówic.
Moja rada - zamów swój rozmiar, są dość szczupłe, wzięłam 36 i jest w sam raz.

Cytat: nionczka w 09 Cze 2015, 15:26:22Pierwsza najładniejsza, ale chyba nie na mnie.
Eeeeee, dlaczego?? Przyznaję, że sama bałam się tego fasonu - że zrobi ze mnie głowonóżkę (bom mała), że skróci mi szyję - bo jest bez dekoltu, a ku miłemu zaskoczeniu wygląda się w niej naprawdę korzystnie. Mam ją dziś na sobie, fajnie się nosi, wygodna, lekka, zero zagnieceń, i dość ciepła (co ważne przy dzisiejszym ziąbie i deszczu). Polecam!!
A że dostałam jeszcze 20% zniżki na kolejne zakupy... ;)
http://www.topsecret.pl/spodnie-damskie-bawelniane-spodnie-dlugie-obcisle-rurki-zwezane-z-rozporkiem-do-pracy-na-co-dzien-ssp1896-top-secret,35468,172,pl-PL.html#color=KOLOR_141
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

nionczka

Teraz skłaniam się ku pierwszej, wydaje mi się, że lepiej by na mnie wyglądała. Bo tak trzyma w ryzach ciało, nie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#605
Cytat: nionczka w 09 Cze 2015, 18:21:41tak trzyma w ryzach ciało, nie?
Bardziej w ryzach trzyma ciało ta druga - jest dość mocno wcięta w talii, ale z dość mięsistej tkaniny. Pierwsza ma linię A, nie podkreśla talii, ale nie jest worowata - nie czuję się w niej bezkształtna ;)

Wiesz co?? Zamów obie :D
Zupełnie różne kroje - ta druga z jakimś efektownym naszyjnikiem i szpilkami to nawet do teatru się nada czy na kolację...
A (prze)ceny całkiem ok!!

Zaraz będę zamawiać szare dżinsy :D
edit: jasny gwint, już nie ma rozmiaru!! a parę godzin temu był :sciana: :sciana: :sciana:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ddu

Kupiłam risk made in warsaw, hoodini czy jakoś tak. Używaną. Super. Świetnie odszyta. Polecam

mobka

Szukam letnich sukienek, ale takich do pracy (ale nie w stylu biurowym ;) takich mniej oficjalnych, żeby nie rzec casualowych). Z krótkim rękawem, lub bez, ale nie na ramiączkach i nie z gołymi plecami.
Ktoś coś widział? Poleci?

ddu

W bialconie oglądałam

iksa_nl


inkageo

Mobka w weekend zrobię zdjęcia i wstawię co mam do oddania :D Przytyłam trochę ;) Liczę na Ciebie!
Imagine there is no hate

mobka

Bialcon  chyba za elegancki dla mnie ;)  sukienki na zasadzie jeansy i bluzka plus dresowa marynarka. Ten poziom elegancji ;)


mobka


nionczka

o właśnie, byłam wczoraj w Tatuumie, bo od paru miesięcy mam upatrzoną sukienkę. Miłość od pierwszego wejrzenia online. Totalnie mój fason, mój kolor, mój materiał. Na żywo -rozczarowanie. Prawie jej nie poznałam. Pewnie jest ładna. i pewnie gdybym jej nie widziała w necie, na żywo by mnie zainteresowała.
http://eshop.tatuum.com/pl/sukienka/26913-smitha.html

za to inne, na które nie zwracałam uwagi, wydały mi się całkiem OK. np. ta http://eshop.tatuum.com/en/dress/26907-soona.html
a J. by mnie widział w tej i każe kupić http://eshop.tatuum.com/pl/sukienka/27219-pluma.html
Niby też mój styl, fason i kolor, ale trochę za elegancka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

nionczka, na zdjeciu ta pierwsza rzeczywiscie super, a te dwie zupełnie niepozorne :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: wrobelek0403 w 11 Cze 2015, 16:18:07
nionczka, na zdjeciu ta pierwsza rzeczywiscie super, a te dwie zupełnie niepozorne :)
to wyobraź sobie teraz, ze ona rzeczywiscie jest w malenkie jakby groszki, białe na banalnym odcieniu niebieskiego. Moze ja slepa jestem, ale groszków w necie nie wypatrzyłam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

A jest w opisie, w drobrną kratkę. No właśnie, takie baiłe centeczki. Ale ja opisów nie czytam, bo po co czytać o czymś co widzę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja się obawiam, że 34 z tatuum będzie na mnie olbrzymie. Poczekam na Inke :)

golinda

Cytat: mobka w 11 Cze 2015, 20:07:50
Ja się obawiam, że 34 z tatuum będzie na mnie olbrzymie. Poczekam na Inke :)

tak, 34 tatuum jest zwykle na mnie za duże

callja

Cytat: inkageo w 11 Cze 2015, 12:38:58Przytyłam trochę
Już Ci wierzę, szczupaku!!

A na ciuchy chociaż pazurki sobie poostrzę, bo i tak w nie pewnie nie wlezę lol lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Dobrze, że tu wlazłam.. To idę ćwiczyć brzuszki :D Przypomniało mi się!
Imagine there is no hate

ddu

Cytat: inkageo w 11 Cze 2015, 12:38:58
Mobka w weekend zrobię zdjęcia i wstawię co mam do oddania :D Przytyłam trochę ;) Liczę na Ciebie!

też chętnie zobaczę ;)

inkageo

Czuję się zmotywowana :) Jutro będą zdjęcia!
Imagine there is no hate