Wiosna 2015!

Zaczęty przez golinda, 15 Lut 2015, 10:30:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda


Justynna

Moje koszulki szybko się koślawią, T. są ok.
A i spódnice też są w porządku.

wrobelek0403

Cytat: marax w 27 Lut 2015, 13:58:17
Gdzie kupujcie pidzamy ?

ja w oysho na przecenach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

ale promocje się nie łączą?

konwalia

Ja chcę te tanie paski, pewnie szybko się rozwala

A piżamy kupuję w Tesco, intimissimi takie fajniejsze

konwalia

Czasem w tchibo i lidlu

Dla Dagi najlepsze z tchibo, za to w smyku nic już nie kupię

konwalia

Ja kupiłam dziś biała koszulę,  beżowe dżinsy, różowy sweter, szarą dresowa marynarkę i szary skórzany cienki pasek
Koniec, embargo, dziś sprzątam szafę

Justynna

konwalia, ja też dokupiłam jeszcze kilka rzeczy i stop. Koniec szaleństw ;)

callja

#158
Ja czekam na dostawę z mango - na razie doszedł jeden sweterek, reszta ma być w poniedziałek ;) Dwie pary portek (w tym jasnoszare sztruksy), dwa sweterki i dzianinowa sukienka. Oby portki pasowały...
Sporo ciuchów poszło do MOPS-u, trochę wydałam studentkom.
Teraz jeszcze dwa topiki planuję (i chyba zapoluję w Lidlu w poniedziałek, mają być dwupaki ;) ), jakąś podkoszulkę bieliźnianą, i jestem ubrana na nowy sezon.
Cytat: konwalia w 28 Lut 2015, 11:19:48
szarą dresowa marynarkę
No, nie kuś... - pokażesz?? mam granatową z łatami na łokciach, zatem racjonalizuję sobie, że szarej nie potrzebuję (racjonalizacja czyni cuda  :jezor: )

Poluję na wyprzedażach na ocieplane botki z myślą o "zapasie" na kolejną zimę (dotychczasowe po 2,5 sezonu ledwo zipią) - ale ciężko jest :(

Cytat: konwalia w 28 Lut 2015, 07:55:23Czasem w tchibo i lidlu
P. ma piżamę z Lidla i bbb ją lubi, ale uwaga - rozmiary są OGROMNE!! P. bynajmniej nie szczupak, a męskie M jest na niego mocno luźne, ja potrafię utonąć w damskiej XS-ce, na szczęście koszule nocne lubię luźniejsze. O dziwo, mam dwie nocne koszulki i piżamę z Biedrony, i sprawują się bbbb fajnie (jakieś licencjonowane... Disneya!! możecie sobie wyobrazić nadruki lol ), nie rozwlekają się, są mile w dotyku.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

justynaaaa2

Kupiłam strefowe spodnie w hm, super są  :grats: wzięłam i jasne i ciemne
W re w końcu była jakaś sensowna dostawa marynarek bez guzików, dobrze że przypomniałam sobie o tym kuponie 30%, muszę jutro podjechać i kupić

mobka

Justynaaa gdzie byłaś? Ja wpadłam do Wola Parku i były tylko ciemne i nie było rozmiaru :(

konwalia

Callja nie umiem wstawić z komórki,  pokazuje mi za duży rozmiar pliku, kupiłam na rynku ;-) używana

justynaaaa2

Cytat: mobka w 01 Mar 2015, 09:20:00
Justynaaa gdzie byłaś? Ja wpadłam do Wola Parku i były tylko ciemne i nie było rozmiaru :(

W piasecznie
Jasnych i czarnych były całe wieszaki, ciemnych chyba tylko z 6 szt, akurat trafiłam w rozmiarem ale nie wiem czy nie wymienić tych jasnych na czarne

aja

Cytat: justynaaaa2 w 28 Lut 2015, 22:22:24wzięłam i jasne i ciemne
pokazuj
jak bedziesz wymieniac to kup mi :D

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



golinda

ja też się napalałam na tę koszulę, ale poszłam przymierzyć i poczułam się jak kelnerka, dowód poniżej ;)
poza tym rozczarował mnie materiał, spodziewałam się bardziej naturalnego

golinda

a nie, moja jest z kieszeniami. ale tylko to je różni, bo oglądałam je, wisiały obok siebie

inkageo

I mi się wydaje, że właśnie te kieszenie psują look :) Teraz na kompie widzę to jeszcze lepiej.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

a ja kupilam taka w hm, ale nie wiem, czy nie jest zbyt przezroczysta...

inkageo

Ooooo super! I ta dla Golindy też fajna by była :)
Imagine there is no hate

golinda

nie lubię na sobie takich bluzek. one powiększają cycki, a u mnie to optycznie dodaje kg. i pewnie jest sztuczna, JA AKURAT się w takich pocę ;)

niewiemjaka

a nie wiem, nawet nie sprawdzałam składu, z przodu i na barkach jest taki cienki materiał lejący, a rękawki i tył z jakby elastycznej bawełny, możliwe że sztuczna cała
ale czy powiększają cycki hmm

golinda

Cytat: niewiemjaka w 04 Mar 2015, 11:37:58ale czy powiększają cycki hmm

mi tak
zobacz, że na górze ma marszczenia, dodatkowo nie jest taliowana