Fajne hotele na wakacje z dziećmi w PL

Zaczęty przez ishka82, 07 Lut 2015, 09:48:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: jestynka w 26 Kwi 2017, 20:19:04My jeździmy nad Bałtyk w  ciepmy wrzesień i jest cudnie

bywam tam zwykle służbowo i faktycznie jest pięknie

Kasia

tylko wakacje 2 tygodniowe we wrześniu ze szkolnym dzieckiem to raczej słaba opcja.
Z młodszymi dziećmi super ale szkolniaka wyciągnąć ze szkoły na 2 tygodnie we wrześniu kiedy ostro ida z materiałem to kiepski pomysl.

jestynka

na dwa tygodnie to nie, tak długo bym nawet nie chciała,ale wyjechać w pt. po lekcjach i zrobić 3 dni wolne to ok. Aczkolwiek w poprzedniej klasie F. były dzieciaki co wyjeżdżały na2 tygodnie we wrześniu, bo już jest po sezonie. W taki sposób myślimy np. o Chorwacji
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: golinda w 25 Kwi 2017, 16:09:58
co do Bałtyku - w tym roku jest jakieś 40% drożej, bo ze względów bezpieczeństwa podobno Polacy wolą nie wyjeżdżać za granicę
obłęd!
ale zagranica też droższa...nam za podobny standard wychodzi jednak zazwyczaj taniej w PL, a inna sprawa, że mam wrażenie, że te hotele w PL są lepsze niż w popularnych kierunkach zagranicznych ;) dla każdego, co tam lubi :) my chyba w tym roku zdecydujemy się na Bałtyk w sierpniu

mobka

My 4 rok z rzędu nad Bałtyk. I powiem wam, że wcale mnie gdzie indziej nie ciągnie, miło wspominam nawet zeszłoroczny wrzesień w sierpniu. Fajnie było :)

magdalinska

tez chetnie pojechałabym nad Bałtyk, uwielbiam polskie morze, w tym roku nie pojedziemy, ale mysle, zeby w przyszłym, chociaz na kilka dni

cumberland

My byliśmy w ubiegłym roku w Pogorzelicy w Sandrze.
Dla dzieci raj. Aquapark, wewnętrzny i zewnętrzny, sala zabaw, piękny plac zabaw, ogród, mini zoo.
Ale to wielki hotel, taki resortowy. I właśnie dla takiego familijnego klienta.

ishka82


ishka82

cumberland, a jak tam z jedzeniem było? bo sporo negatywnych opinii o wyżywieniu jest ;)

cumberland

Cytat: ishka82 w 05 Maj 2017, 19:56:49
cumberland, a jak tam z jedzeniem było? bo sporo negatywnych opinii o wyżywieniu jest ;)

?????
naprawdę???

żarcie było akurat przepyszne, jeden z topowych punktów na liście "za"
mieliśmy śniadania i obiadokolacje

wrobelek0403

w Sandrze latami były organizowane szkolenia "resortowe" u nas ;) wszyscy zawsze wracali zachwyceni :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

no to rezerwacja zrobiona, zaliczka wpłacona, jedziemy do Sandry :) już mi słabiej na myśl o drodze ;) :P 

cumberland

ishka82, super, powinniście być zadowoleni

a w której części rezerwowałaś? sandra czy sandra spa?
kiedy jedziecie?

ishka82

cumberland, hmm, toś mnie zabiła pytaniem :P jakieś pokoje większe, ale bez balkonów, niby trochę starsza część (turkusowa? bo jest jeszcze pomarańczowa ;) ), jedziemy w drugiej połowie sierpnia na 10 dni :)

cumberland

ishka, to są właściwie dwa odrębne hotele, połączone przejściówką
część spa jest nowsza, faktycznie wszystkie pokoje mają balkony
goście jednego i drugiego mogą korzystać z wszystkiego na terenie obu hoteli, ale nie wiem akurat czy nie ma odrębnych jadalni ( i szefów kuchni przy okazji ;) ) dla obu hoteli-dopytaj 
my byliśmy w spa i tam mogę polecić jedzenie w 100%


ishka82


ishka82

cumberland, wysmarowałam im jeszcze maila z pytaniami, bo jak się zagłębiłam w stronę, to widzę jakieś rozbieżności z ofertą ;) o restaurację i szefa kuchni też zapytałam, bo wychodzi mi, że my w tej starszej części (różnica w cenie była zauważalna, a jeszcze dowiedziałam się, że te tańsze pokoje większe). W ogóle informacja, odpowiadanie na @ itp. u nich kuleje, niby szybko i sprawnie, ale każdy i mówi co innego, a na stronie jeszcze co innego :crazy: niektóre pytania ignorują, zawyżyli mi cenę, po interwencji i korekcie okazało się, że mamy "drobne" 300zł mniej ;) powiem szczerze, że pod tym względem już mnie wkurzają :P

justynaaaa2

Ishka to fakt, tutaj mają minus
My jak jechaliśmy do sandry do karpacza to miałam to samo
zrobiłam rez przez stronę, otrzymałam maila z potwierdzeniem ale cena nie zgadzała się z cennikiem, zadzwoniłam i faktycznie "kolega się pomylił"
Przesłali poprawioną, ok, przelałam zaliczkę i poprosiłam w mailu o info że jak dotrze to żeby dali znać że dotarło i że mamy tą rezerw, cisza
potem już przed wyjazdem chciałam się dopytać o łóżeczko niemowlęce i coś jeszcze, dzwoniłam kilka razy, pod żadnym nikt nie odbierał, wysłałam maila, cisza
w końcu udało mi się dodzwonić do jakich rez grupowych, pani mnie łączyła z recepcją bo inaczej zero kontaktu
ale sam hotel i wszystko na miejscu ok :) więc gdyby ktoś chciał w góry to poleąm

marax

chcemy jechać gdzies na 3 dni we wrześniu wstępnie myslimy o zakopanym. Macie jakieś fajne namiary żeby było co robić z dziećmi np basen sala zabaw itp

ishka82

Ja Sandry w Pogorzelicy zdecydowanie nie polecam. Do dziś zastanawiam się za co oni taką kasę kroją, chyba jedynie za te baseny :( Jeśli chodzi o porównanie z zeszłorocznymi Mazurami, to w ogóle nie ma co porównywać, jeśli chodzi o porównanie z innymi miejscówkami, to wypada blado i słabo. Taśmówka do robienia kasy na turystach, którzy są tam traktowani niczym konieczni petenci, a nie oczekiwani goście. Słyszałam jednak opinie klientów, że tam z roku na rok coraz gorzej i w tym sezonie powoli sięgają dna. Moim zdaniem cena zupełnie nieadekwatna do jakości usług.
Fajnie, że pogoda nam się w miarę udała, że dziecko zwraca uwagę na inne rzeczy i była zadowolona. Ogólnie wakacje udane, ale zdecydowanie zmieniłabym miejscówkę.

cumberland

ishka82, oj szkoda, że takie odczucia :(

faktycznie oni z obsługą klienta mają jakiś problem, bo pamiętam, ze w ubiegłym roku nas też na dzień dobry babka przywitała gburowatym burknięciem, jakby była tam za karę, a my nie wiadomo po co się tam pojawiliśmy
no dziwny sposób na zrobienie pierwszego wrażenia na meldującym się kliencie
ale generalnie nie odczułam w ubiegłym roku, żeby cały personel się tak zachowywał
może faktycznie w głowie im się już poprzewracało

a jedzenie chociaż było dobre? ;)


ishka82


mika

Po urlopie mam nowa miejscówkę do polecenia: Blue mountain resort, apartamenty my mieliśmy akurat dwupokojowy, wyposażona kuchnia, wyżywienie mieliśmy w pakiecie śniadania i obiadokolacje bufet, napoje w cenie, nawet wino do śniadania ;) wszystko super, okolica piękna, baseny czysciutkie, trafiliśmy na ekstra pogodę więc korzystaliśmy też z zewnętrznego . Animacje dla dzieci są ale korzystalismy tylko raz, dzieci zadowolone. W hotelu jest przewodnik który jest również instruktorem narciarskim, byliśmy z nim na dwoch wycieczkach pieszych a mój mąż dodatkowo na rowerowej i zdecydowanie polecamy.

mika

ishka82, jeśli w Roberts Port wam się podobało to polecam też Tristan w Kątach Rybackich. Do plazy daleko no i Kąty to nie metropolia ale hotel świetny. I doskonałą bazą wypadowa.