Fajne hotele na wakacje z dziećmi w PL

Zaczęty przez ishka82, 07 Lut 2015, 09:48:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Mieliśmy w tym roku lecieć do Grecji, ale sama nie wiem, ceny jednak porażają ;D A my mamy niestety dużo wydatków ostatnio. Zastanawiam się nad wyjazdem nad nasz poczciwy Bałtyk :) Tylko chciałabym jakiś fajny hotel nastawiony na rodziny z dziećmi - basen, jakieś animacje fajne, sala zabaw, plac zabaw, możliwość całodziennego wyżywienia. Znalazłam Primaverę http://www.primaveraspa.pl/ w Jastrzębiej Górze i coś kojarzę, że któraś z Was tam już była (mika, marax, nie jestem pewna)...polecacie? A może macie inne fajne sprawdzone hotele lub takie, które brałyście pod uwagę. A może w innym regionie Polski...ja raczej myślę o wybrzeżu, ale może komuś innemu się przyda lub na inny wyjazd.

zosia2007

Ja polecam ten w Mikołajkach
http://www.hotel-port.pl/
nie wiem czy na wakacje ale na dłuższy weekend ok

justynaaaa2

Ishka na www.dziciochatki.pl są noclegi polecane dla dzieci z opisami
Nad morzem to zachodnie wybrzeże ma najwięcej takich hoteli, feeling w którymś była
Ten co zośka też polecam :)

ishka82

zosia2007, bardzo fajny hotel :) dzięki :)

elve

ja byłam w primaverze, najlepsze lata ma juz za sobą, ale dla dzieci bardzo atrakcyjna
w sezonie drogo

ishka82

elve, a mogłabyś coś więcej ;) byłaś zadowolona z pokoju,jaki miałaś? Jakie jedzenie, urozmaicone? atrakcje fajne, animacje dla dzieci...napisz coś więcej pls ;):)

elve

#6
Cytat: ishka82 w 07 Lut 2015, 11:54:59
elve, a mogłabyś coś więcej ;) byłaś zadowolona z pokoju,jaki miałaś? Jakie jedzenie, urozmaicone? atrakcje fajne, animacje dla dzieci...napisz coś więcej pls ;):)
pokój ciasny, ale niewiele z niego korzystaliśmy, czysty
jedzenie dobre i różnorodne, w sezonie może być bardzo tłoczno podczas posiłków
basen fajny, małe zjeżdżalnie w brodziku, i jedn większa, na kilkudniowy pobyt wystarczy, sauny, jacuzzi
minizoo
maja stałego animatora, takiego z powołania, który lubi to co robi, dla kobiet są zajęcia fitness w wodzie, ale nie korzystałam
jest miniprzedszkole, animatorki bardzo różne, kwestia jak trafisz, ale przynajmniej nie trzeba brać ze soba całego kramu do rysowania
i kulkoland, całkiem spory
na zewnątrz plac zabaw i piaskownica
można wyporzyczyć rowery, mają foteliki i kaski

naprade jest co robić, do morza blisko, samo miasteczko poza sezonem opustoszałe
ale w sezonie do primavery bym nie pojechała, my byliśmy pod koniec maja

feeling.good

ishka, my byliśmy tu: http://www.balticplaza.eu/ Była sala zabaw, basen i fajny plac zewnętrzny. Pokoje duże, tak naprawdę apartamenty. Polecam
W tym roku byliśmy tu: http://www.olymp3.pl/index.php/pl/dla-dzieci-polish Też była salka zabaw, basen, brak placu zewnętrznego, ale było menu dla dzieci. I ten hotel też bliżej promenady.

Oba do polecenia. Za każdym razem kupowaliśmy ofertę na złotych wyprzedażach. Było dużo taniej.

wrobelek0403

feeling.good,  w tym balticplaza byłam na szkoleniu :D :D

rzeczywiscie hotel super, ale do miasta juz kawał drogi, my jezdzilismy rowerami.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 07 Lut 2015, 11:10:03
Ishka na www.dziciochatki.pl są noclegi polecane dla dzieci z opisami
Nad morzem to zachodnie wybrzeże ma najwięcej takich hoteli, feeling w którymś była
Ten co zośka też polecam :)
właśnie przebijam się przez www.dzieciochatki.pl :D

ishka82

w baltic plazie byliśmy na basenie, hotel nam się podobał ;)

justynaaaa2

Ja też dzisiaj przeglądałam, bo chcielibyśmy A. wywieźć na jakieś 3tyg żeby zmienił klimat, po tygodniu by posiedział z nami, moimi rodzicami i teściami
Musimy tylko znaleźć coś z atrakcjami i w razie niepogody i żeby było co robić poza plażą bo ja tak średnio toleruję siedzenie na piachu :crazy:

ishka82

justynaaaa2, daj znać co Ci w oko wpadnie ;) ja już mam dość przeglądania na dziś ;D z resztą muszę z małżonem pogadać co on myśli o wyjeździe nad Bałtyk, tym bardziej, ze ceny w ośrodkach z fajnymi atrakcjami dla dzieci niskie nie są ;D jacyś niezdecydowani w tym roku jesteśmy...sami nie wiemy co chcemy i ile jesteśmy gotowi za to zapłacić, grrr

marax

#13
Justa tutaj było super i właśnie było sporo dziadków z wnukami właśnie w ramach takich długich wakacji
http://www.marinajastrzebiagora.pl/ tyle że wyżywienia bym nie brała bo było słabe poza śniadaniami. Bawialnia basen itp. wszystko nowiutkie. Zabawki same nowe markowe typu fisher price chicco ( aż byłam zdziwiona po co tak drogie kupowali)

justynaaaa2

marax to jedna z dwóch opcji, która nam się wczoraj wyklarowała :) i cenę mają dość przystępną (celujemy w czerwiec) no i plus taki, że to nowy, ładny obiekt :) no i to wybrzeże najbliżej wawy
wyżywienie a przede wszystkim śniadania być muszą, bo u nas raczej nie ma zwolenników gotowania, więc wystarczyłby nam zwykły pokój bez aneksu
z tego co widzę oni mają pakiety bez wyżywienia albo z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
druga opcja to http://www.albatros-jaroslawiec.pl/
minus taki, że nie mają basenu w środku, ale basen z podgrzewaną wodą na zewnątrz mnie kusi, bo w razie pogody zdecydowanie wolę basen niż plażę  ;) no i woda ciepła
czekam jeszcze na grupony, przejrzałam oferty z zeszłego roku i były całkiem fajne na czerwiec, więc mam nadzieję, że i w tym roku coś się pojawi


goga

byłam w Jarosławcu parę lat temu w maju lub czerwcu, no żeby ta woda taka ciepła była to nie powiem ;), ale zaraz przy Albatrosie jest Panorama Morska - z róznymi basenami i atrakcjami - fajna dla dzieci
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

goga, ale ty piszesz o wodzie w morzu czy basenie?

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mika

Justa my byliśmy w Albatrosie dwa lata temu :) byliśmy na koniec sierpnia i to już dla nich koniec sezonu, bardzo mało ludzi, sam Jarosławiec bardzo urokliwy, duża piaszczysta plaża jakie ś 2 km za miasteczkiem, w mieście wąska i dużo kamyków, ale woda boska
sam ośrodek bardzo polecam
basen tylko na zewnątrz, ale jest klubik na zewnątrz, woda w basenie podgrzewana, tak że jak my byliśmy i temp ok 20 stopni pod koniec sierpnia to się spokojnie kąpialiśmy, codziennie był aqua aerobik,
można pojeździć na natrach ;) mój mąż nawet miał rtg z tego powodu tak się zajeździł ;)
sam ośrodek skromny, to bardziej pensjonat niż hotel, pokoje czyste, sprzątane codzienne, ale sam standard to takie 3gwiazdki, no Robert's port to to nie jest ;) ale czysto, schludnie, pokoje małe, ale jest balkon, mała łązienka, do miasteczka bardzo blisko
tanio! to duży plus Jarosławca, no i z Riannka można się spotkać :D
jest też minigolf i plac zabaw dla dzieci
a za płotem jest Panorama, z Aquaparkiem
nam się podobało
w Primaverze też byliśmy, największy minus za małe pokoje ale jak dla nas spoko, mało czasu tam spędzaliśmy, warunki dla dzieci wymarzone
tak samo w Robert's Port, chcemy tam teraz pojechać ponownie na jakiś dłuższy weekend
a na wakacje chyba będziemy uderzać na KOłobrzeg, idę jeszcze przejrzeć te hotele co wkleiła Feeling

Norka

Moja rodzina z dzieckiem od 10 lat jeździ do Kołobrzegu tu: hotelprovita.pl My pewnie w tym roku dołączymy.

justynaaaa2

O mika dzięki za opinie :thumbup: ja gdybym tam miała siedzieć 3 tyg albo nawet 2 to bym chyba sobie w łeb strzeliła, ale myślę że dzieci mają inne wymagania ;D zwłaszcza gdy każdy tydzień spędzi z kim innym
Ten baltic plaza fajnie wygląda, ale cena powala :crazy: no chyba że rzucą fajnym gruponem, on non stop jest wystawiany

marax

Justa ja byłam w czerwcu i wyżywienie wyglądało tak ze pani z recepcji pan od malowania ścian , pani od animacji itp pracownicy schodzili rano i szykowali śniadanie . Wybór był skromny spośród  chyba 5 zestawów pt parówka , jajecznica itp niezmienne przez cały pobyt ( wybrać sobie można 1 z tych kilku stałych ). Było wystarczająco chodź monotonnie . Obiadu wykonaniu tych ludzi z łapanki jeść bym nie chciała :) najbliższa restauracja jakieś 10 min spacerem wiec nie ma problemu .

mika

Justa my byliśmy tydzień i zdecydowanie wystarczy ;) drugi tydzień Lębork-Łeba-Gdańsk standardowo

nionczka

Ja nie wiem, ale porównując  ceny nad Bałtykiem do Hiszpanii to wolę w celu oszczędzania kasy pojechać do Hiszpanii. Nad Bałtykiem ceny europejskie jak sie oczekuje minimum standardu, jedzenie na mieście drogie jak cholera, ale jakość taka sobie. Tu do standardów europejskich daleko. My byliśmy w tym roku 2 tygodnie nad Bałtykiem, ale jest dla nas za drogo. Szczęście, ze pogoda nam dopisała w 100 procentach i mieliśmy cudne lato 13 na 14 dni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Nionczka ja się z tobą zgadzam w 100% i wcale nie mam ochoty na ten bałtyk, bo nie lubię, sto razy bardziej wolę mazury ale chcę dziecko wywieźć ze względu na klimat, więc muszę się poświęcić ;D W tych fajnych hotelach z atrakcjami ceny za tydzień za osobę są wyższe niż tunezja czy turcja w sezonie, standard arabski gorszy ale przynajmniej pogoda pewna i atrakcje tańsze :)