Galeria fryzur ślubnych

Zaczęty przez sandstorm, 11 Sie 2007, 10:26:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

tu tez jest falka..koku nie widac...ale raczej na pewno jest i wlasnie nisko

[ Dodano: 25-08-2007, 00:05 ]
haha...wlasnie sekunde temu produkowalam sie na nowym woalkowym watku:)
jesli masz wiecej fotek z woalkami to bede wdzieczna jak je podeslesz, bo ja wlasnie szukam inspiracji.
dzis mi sie zmienila koncepcja na stroj do slubu cywilnego i do tej nowej sukeinki woalka by wygladala super.  tzn tak mi sie wydaje....bo sukienke widzialam w sklepie nie slubnym wiec zadnych takich akcesoriów nie bylo i nie moglam sobie przymierzyc razem.
jutro chyba jednak pojde poprzymierzac woalki i toczki...i zobacze.....:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Ja szukam uparcie koka z warkocza - kiepsko mi idzie - może coś macie?
Coś w tym stylu...

[ Dodano: 25-08-2007, 00:07 ]
Cytat: "elizapj"jesli masz wiecej fotek z woalkami to bede wdzieczna jak je podeslesz, bo ja wlasnie szukam inspiracji.
Zaraz coś Ci znajdę z toczkiem :mrgreen:

[ Dodano: 25-08-2007, 00:38 ]
woalki i toczki wkleiłam w Twoim nowym wątku :)

marax

byla pani chyba premier na ukrainie miala zawsze takie fryzury z warkoczow:_) jak ona sie nazywala ?? ale jestem ciemna jak kopiec kreta :oops:

[ Dodano: 25-08-2007, 17:09 ]
ja tez chcialam taka fale ale moje mazenia dosc szybko zostaly rozwiane ze to kapletnie nei pasuje do mejej twarzy wiec dziołchy zanim zaczniecie marzyc spytajcie fryzjerki o rade:)

Stabilo


marax

no wlasnie ta:) ale to zdjecie to chyba jedno z nienajlepszych:):)

siog

a jak wam podoba sie taka??? wlasnie moze ta uda mi sie zrobic...
http://www.watters.com/product.php?coll=brides&showid=523#

sandstorm

Siog super! właśnie czegoś takiego szukałam. Śliczna.

[ Dodano: 13-09-2007, 11:59 ]
Bardzo proszę o pomoc. Wymyśliłam sobie, że chcę mieć kucyk :) Tylko nie mam w moich zbiorach takich fryzurek. poratujecie? Mam długie włosy i jakoś tak mi się spodobało takie uczesanie :)

elizapj

nie wiem dlaczego ten watek TAK WAZNY nie zostal odkopany od sierpnia zeszlego roku!!!

odnawiam, bo sezon przygotowan wrze i zapewne wielu sie przyda co tu nakleilyśmy rok temu:)

przy okazji dodaje dzis odkryta strone http://justjared.buzznet.com/
jest beznadziejnie plotkarska i opisuje kazde podrapanie w hollywood, ale ma tez najwieksza ilosc zdjec gwiazd pod jednym url z jaka sie spotkalam:)

w polu wyszukiwania wystarczy wstukac imie gwiazdy i pojawia sie setki kometarzy z roznych chronologicznie ulozonych wydarzen, ale nam nie chodzi o tresc, tylko o fotki:) sa wszystie grammy, festiwal w cannes, oscary, urodziny vicotrii beckham, sluby slawnych etc..
dzieki niej odnalazlam fajna bizu inspiracje oraz fryzure, kt chyba sobie zrobie na probnym:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

dziewczyny, mam dosc dlugie , ale niestety niezbyt bujne wlosy. Poszukuje jakiejs fryzurki upietej z lekkimi lokami czy falami, ktora sprawialaby wrazenie 'burzy wlosow' Pomozcie , prosze .

elizapj

Cytat: wredotka w 30 Kwi 2008, 11:56:31
dziewczyny, mam dosc dlugie , ale niestety niezbyt bujne wlosy. Poszukuje jakiejs fryzurki upietej z lekkimi lokami czy falami, ktora sprawialaby wrazenie 'burzy wlosow' Pomozcie , prosze .
wredotka jesli w calej tej galerii nei znalazlas takiego, to mi sie przypomina, ze komus kiedys podsunelam takie luzne upiece, dajace iluzje burzy;) ale teraz nei moge sobie przypomniec komu?:( a to bylo w czyims watku stylizacja personalna.

musialam je, w ramach zblizania sie do decyzji o swoich wlosach, usunac ze swojego archiwum:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

szkoda, ale mam nadzieje ze na cos ciekawego jeszcze wpadne :)

elizapj

Cytat: wredotka w 30 Kwi 2008, 20:03:05
szkoda, ale mam nadzieje ze na cos ciekawego jeszcze wpadne :)

wredotka mysle ze obecnie, przy takiej ilosci watkow, zaczyna sie robic trudno zwrocic uwage na nowe zapytania...i obecnie metoda jaka dziala najlepiej to skopiowac ten watek i wklejic go do dzisiejszcyh plot:) tam zawsze siediz najweicej dziewczyn...i od razu traffic na watku Ci wzrosnie..wiecej ludzi przeczyta...wieskze prawdopodobienstwo, ze Ci ktos przesle to czego szukasz;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

polecam kolejna swietna strone! http://www.projectwedding.com/photo/browse?tag=makeup%2Bhair&thumbs_page=1
mase foto fryzur:)

powtarzam link do poprzedniej polecanej dla tych co czytaja tylko nowe wpisy:)
http://justjared.buzznet.com/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

elizapj dzięki za linki, ja już zaczynam się załamywać jak myślę o fryzurze :(
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

elizapj

Cytat: dagi81 w 05 Maj 2008, 08:54:19
elizapj dzięki za linki, ja już zaczynam się załamywać jak myślę o fryzurze :(
ja troche tez pekam, bo kiepskie wlosy potrafie wiele popsuc...ale uwazam ze warto umowic sie na probne kilka razy. tnz probowac roznych upiec, moze nawet z rak roznych ludzi:) zalozyc sobie plan czesania na kilka miesiecy przed, nie tydzien przed slubem:) i jesli sie za pierwszym razem strzeli totka to luks, jesli bedzi emasakra to nadal beda kolejne wizyty, na kt bedzie mozna probowac kolejne pomysly:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: elizapj w 05 Maj 2008, 04:58:40
polecam kolejna swietna strone! http://www.projectwedding.com/photo/browse?tag=makeup%2Bhair&thumbs_page=1
mase foto fryzur:)

powtarzam link do poprzedniej polecanej dla tych co czytaja tylko nowe wpisy:)
http://justjared.buzznet.com/

Eliza, super link!
Piwo dla Ciebie, bezalkoholowe skoro dieta nie zezwala ;)

kethy

Witajcie Dziewczyny! Temat gorący, a ja dopiero zaczęłam się interesować tym, co będę miała na głowie. Sukienka zamówiona i pewnie pasowałoby do niej jakieś upięcie włosów, ale mi się wydaje, że ja w każdym upięciu wyglądam łyso:)) Zresztą na studniówkę pokusiłam się o takie lużniejsze upięcie i runęło wraz z lawiną spinek.. Boję się tylko, że rozpuszczone włosy nie wytrzymają w ładzie i składzie całej nocy. Jak myślicie?

Chermelle

witaj kethy  :)
załóż swój wątek wrzuć co masz a forumowe ekspertki zaradzą każdemu problemowi

sznapkowa

Moja próbna - zrobiona w jakieś 20 minut - tak żeby przetestować co się da zrobić z moich włosów. A wyszło bosko.

zosanka

sznapkowa fryzurka z tyłu wygłada super! pokaz jeszcze przod
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

sznapkowa

Niestety nie mam fotki z przodu. Cały kok jest za prawym uchem. Mam przedziałek z lewej strony i grzywka luźno, tak naturalnie zaczesana na stronę koka. Nie chcęprzylizanej grzywki bo tak nei lubię. Poza tym sukienke mam  zweiwna więc grzywka musi być tak mega naturlanie.

Kasia

sznapkowa normalnie super :)  brawo

rilla

Cytat: sznapkowa w 09 Maj 2008, 10:44:03
Moja próbna - zrobiona w jakieś 20 minut - tak żeby przetestować co się da zrobić z moich włosów. A wyszło bosko.

super, ekstra!!! ślubujemy chyba w tym samym dniu, jak stresik?:)

sznapkowa

Ja ślubuję 31 maja - czyli tuż tuż. Stresu jesze nie ma - na razie walka z czasem bo wszystko zostawilismy na ostatnią chwilę. Ten tydzień był tygodniem spotkań - codzinnie z kimś byliśmy poumawiani.  Obrączki odbieramy już prawie 2 tygodnie i dojechać nie możemy. Jeszcze koszuli i butów dla PM brak. Mnie stresuje jedynie to że pewnie się  rozryczę i słowa wydusić z siebie nie będę mogła. A reszta ...zawsze będzie ktoś niezadowolony :) 
Co do fryzury to sama jestem w szoku że tak dobrze wyszło - włosy mam raptem do ramion czyli nie za długie. Dzięki za ciepłe słowa.

elizapj

bardzo fajna!
i szuper ze tak szybko Cie uczesali:)! moja probna przed cyw trwaal moze neicale 15;) ale te 15 min bylo naniej widac;) U Ciebie nic z tych rzeczy. to skarb miec taka fryzjerke/ra:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login