kremy

Zaczęty przez marax, 28 Lis 2007, 20:12:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

no ok vichy ma niby dobre kremy tylko jak poczytam wlasnie sklad tych kremow i ich cudowne receptury to czuje ze chca mnie zrobic w ..................oni pisza ze to jakas super ich nowosc opatentowana receptura itd np ten aqualian vichy
"Dostarczanie wody termalnej z Vichy do komórek, uzyskane dzięki technologii opracowanej przez Dział Zaawansowanych Badań opiera się na połączeniu silnie nawilżającego kompleksu Hyaluronine Active z wodą termalną z Vichy, prawdziwa „woda zdrowia” o właściwościach kojących i wzmacniających."
fajnie to nazwali hyaluronine active-rzeczywiscie mega wynalazek nobla dla vichy za nowomowe chodzi im pewnie o hialuroninian sodu powszechnie wykorzystywana substance w kosmetyce
http://www.sekretyurody.eu/pages/slownik-skl-objasnienia/Hialuronian-sodu.html

inkageo

Na wiosnę po zmianie tabletek anty zrobiły mi się plamy na nosie. Kupiłam Solecrin z filtrem +50 i ten na przebarwienia z Iwostinu. Kremy są fajne, ale ściema z tym wybielaniem ;) To stosuje się punktowo. Tak naprawdę przebarwienia wyblakły mi dopiero jesienią.
Ja uwielbiam polskie kosmetyki i łatwiej będzie Ci się zmieścić w 100 zł, kupując naprawdę zaawansowany technologicznie krem z droższej linii Erisu czy z Dermiki. Siostrze teraz kupiłam Young & unique i jest bardzo zadowolona.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8813
Fajne kremy ma też Dermedic :)
Imagine there is no hate

salsa

maraxela, no ciezko ejst cere ktora potrzebuje nawilżenia traktowć tłuściochem, no!!!!
nic dziwnego ze tak Ci podziałał
ja chce trzy kroki ale do normal-miałam juz i byłam bardzo zadowolona, ale tylko trzy kroki bez kremu z tej lnii, bo krem to tylko ten Clinique ktory mam teraz:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

no i mnie takie rzeczy bardzo irytuja jak ide do sklepu mam to nieszczescie ze troche sie znam na dermatologii farmakologii itd wiec jak czytam sobie te mega wynalazkik ktore mi jeszcze zachwala jakas blondi miss z wymalowana jak tapeta paszcza to wychodze wsciekla-panienka wciska czesto cos o czym nie ma zielonego pojecia uzywa nazw ktorych nei rozumie i ram mi jedna zachwalala Chamomillae jako najnowsze osiagnienie firmy Dior a to znaczy poprostu rumianek !!!

salsa

Cytat: "kamelia04.08.2007"Lakiery do paznokci sie wszystkie robia glutowate i chanel i inglot.

no oczywiście ze tak bo pewnie je trzymasz w szufladzie albo w łazience gdzie temperatura skacze do góry i w dół

UWAGA!!!!


LAKIERY TRZYMA SIE W LODÓWCE-starczaja na lata, ja mam tam lakiery kupione i dwa lata temu  i sa jak nowe, dalej malują


[ Dodano: 28-11-2007, 21:09 ]
Cytat: "kamelia04.08.2007"vichy jest wielkim picem na wode fotomontażem, cene podbija, bo jest sprzedawany w aptece. ostatnio kupiłam dove, ale zadna rewelacja.

zgadzam sie
vichy kompletnie mi nic nie daje jest nawet gorzej niz zle
dove zwija mi sie na skórze, roluje
z balsamow lubie GARNIERA

Cytat: "kamelia04.08.2007"lubię burżuja
od nich lubie tylko tusz )ten jeden ktory ostanio polecałam) i róż w babeczkach
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

salsa ale wiesz niektore z nas maja malza a on moze pomyslec ze to ketchup i bedzie probkem ja bym nie ryzykowala facet to nie homo sapiens -on nie mysli

salsa

Cytat: "inkageo"z Dermiki
o własnie, dzieki INka, zapomniałam o Deremice
uwielbiam krem PREVENTIS:) ale nie lubie Variete

[ Dodano: 28-11-2007, 21:12 ]
Cytat: "maraxela"salsa ale wiesz niektore z nas maja malza a on moze pomyslec ze to ketchup i bedzie probkem ja bym nie ryzykowala facet to nie homo sapiens -on nie mysli
hahahah]
MARAXELA JA CIE KIEDYŚ ZJEM tak Cie uwielbiam:):)

ja mam swoje w takim plastikowym pudełeczku, zamykanym, jak sa na przechowywanie jedzenia

na pudełeczku jest kartka: Lakiery, nie wyrzucac, strefa wzbroniona
tak jakby chcał sprzatac w lodówce i postanowił wywalic buteleczki w ktorych jest tylko 1/3 lakieru:):)
a powaznie to mysle ze raz powiedziec wystarczy;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

ja paznokci nie maluje mam ciagle kontakt z pacjetami bakteriami itd uwazam ze to by bylo nie fear dla pacjetow nosic lakier na paznokciach paznokcie maja byc czyste w tym zawodzie bez zadnych lakierow tipsow itd mnie takie cos razi u pielagniarki lekarza itd

salsa

Cytat: "maraxela"ja paznokci nie maluje mam ciagle kontakt z pacjetami bakteriami itd uwazam ze to by bylo nie fear dla pacjetow nosic lakier na paznokciach paznokcie maja byc czyste w tym zawodzie bez zadnych lakierow tipsow itd mnie takie cos razi u pielagniarki lekarza itd
oj zgadzam, się:P
co rpawda ze słuzby zdrowia nie korzystam, ale jak mnie slużba ma dotykac to najlepiej w gumowych rekawiczkach:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Cytat: "salsa"na pudełeczku jest kartka: Lakiery, nie wyrzucac, strefa wzbroniona
tak jakby chcał sprzatac w lodówce i postanowił wywalic buteleczki w ktorych jest tylko 1/3 lakieru:):)
a powaznie to mysle ze raz powiedziec wystarczy;)

wiesz co ja ryzykowac nei bede,kupuje od jakiegos czasu sery krojone w plastrach i zamykane taka folia ze ja mozna przyklejac i odklejac zeby plastrty nie wysychaly.
jak wol pisze ze wystarczy pociagnac i odkleic-a moj maz uparcie traktuje opakowanie nozem.I tlumacyzlam juz mu z 5 razy ze poto kupuje takie cos zeby mozna bylo opakowanie spowrotem zamknac.Salsa on by mi pozarl ten lakier z frytkami daj spokoj szkoda kasy  :mrgreen:  :mrgreen: lakier to nie to tamto

kamelia04.08.2007

salsa,
Cytat: "salsa"LAKIERY TRZYMA SIE W LODÓWCE-starczaja na lata, ja mam tam lakiery kupione i dwa lata temu i sa jak nowe, dalej malują

zaraz przeniose do lodówki, ale jak mi sie zrobia gluty, to pomysle, że mi naściemnialaś :lol:  :mrgreen:
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

golinda

uwielbiam lakiery alessandro - ta gama kolorów jest boska
i dobre są mimo wszystko lakiery inglota, dużo kolorów i dobrze się nimi maluje

salsa

Cytujzaraz przeniose do lodówki, ale jak mi sie zrobia gluby, to pomysle, że mi naściemnialaś :lol: :mrgreen:
tylko tych z grudami to juz nie przenos :P im juz nic nie pomoże
a jakie masz te lakiery??
aha-lakiery z Avonu Grudzieją nawet w lodówce-to nawet miss sporti mi nie grudziły sie a te cholery gęstnieją:P tez juz nie kupuje

[ Dodano: 28-11-2007, 21:23 ]
Cytuji dobre są mimo wszystko lakiery inglota, dużo kolorów i dobrze się nimi maluje
ale niektóre kolory INGLOTA szybko odpryskuja
np mam lakiery czerwone i matowe, mleczne, i one sie trzymaja , ale perłowe i lekko rózowawe odpryskuja juz nastepnego dnia i jakos tak kiepsko wygladaja
to dla mnie zagadka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

A ja polecę coś taniego - bardzo fajny. leciutki i działający jest ultra nawilżający żel z Olay, ale na obecne zimowe warunki go porzuciłam na rzecz czegoś "cięższego". Broń Boże  nie kupuj kremy na noc z tej samej serii - ma potworny zapach, a żel w ogóle nie pachnie :)
To coś cięższego to Nivea Visage krem nawilżający na dzień. Dla mnie oba git i cena ok. 20zł. A cerę mam mieszaną, która np. wokół ust lubi się łuszczyć jak jest przesuszona.

A na już Maraxela to zastosuj może ten wynalazek co Inka polecała - masło karite czy inne jakieś tam ;)

salsa

Cytat: "maraxela"Salsa on by mi pozarl ten lakier z frytkami daj spokoj szkoda kasy :mrgreen: :mrgreen: lakier to nie to tamto
twój mąż jest genialny:)

[ Dodano: 28-11-2007, 21:24 ]
Cytat: "mobka"A ja polecę coś taniego - bardzo fajny. leciutki i działający jest ultra nawilżający żel z Olay,
polecałam juz :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

widze ze brak uzycia lakierow pryparza mi same plusy ja sie wogole nei znam i nie lubie mam z glowy wiecej miejsca w lodowce

[ Dodano: 28-11-2007, 21:26 ]
a gdzi ten olay mozna kupic

sonja

Cytat: "salsa"zaskórniakami
uwaga! bede zlosliwa:) to za te zaskórniaki możesz sobie jakieś nowe kremy kupić:)) przepraszam nie mogłam się powstrzymać:)

mobka

Cytat: "salsa"mobka napisał/a:   
A ja polecę coś taniego - bardzo fajny. leciutki i działający jest ultra nawilżający żel z Olay,   

polecałam juz :)

Polecałaś fluid bodajże, a ja mówię o kremia w normalnym słoiczku. O ile pamiętam to fluid też jest, ale nigdy go nie kupiłam, bo bałam się tego niesczesnego zapach z kremu na noc ;)

Olay w rossmanie.

golinda

Cytat: "salsa"maraxela napisał/a:
Salsa on by mi pozarl ten lakier z frytkami daj spokoj szkoda kasy   lakier to nie to tamto

twój mąż jest genialny:)

jeśli o lodówkach mowa:
mój jest niezły! koleżanka dała mi parmezan, prawdziwy lux miód etc. przywieziony specjalnie przez kogoś tam
wsadziłam do lodówki
zabieram się za włoskie danie, otwieram lodówkę, szukam parmezanu - nie ma
pytam: kochanie, sprzątałeś lodówkę, nic nie wyrzucałeś?
on: nie, tylko jakiś stary, śmierdzący ser, strasznie twardy był, nie do jedzenia!

padłam! :mrgreen:

marax

Cytat: "mobka"A na już Maraxela to zastosuj może ten wynalazek co Inka polecała - masło karite czy inne jakieś tam  

nie rozumiem ??:)

sonja

Z lakierami święta prawda. Wszystkie się glucą wcześniej czy później, a już absolutnie najgorzej Sally Hansen. Nie dość, że szybko przypomina galarete to masakrycznie długo schnie. Jeszcze Alessandro spróbuję, skoro mój urodowy autorytet poleca;)

[ Dodano: 28-11-2007, 21:31 ]
Cytat: "golinda"nie, tylko jakiś stary, śmierdzący ser, strasznie twardy był, nie do jedzenia!
zabiłabym!

marax

Cytat: "golinda"jeśli o lodówkach mowa:
mój jest niezły! koleżanka dała mi parmezan, prawdziwy lux miód etc. przywieziony specjalnie przez kogoś tam
wsadziłam do lodówki
zabieram się za włoskie danie, otwieram lodówkę, szukam parmezanu - nie ma
pytam: kochanie, sprzątałeś lodówkę, nic nie wyrzucałeś?
on: nie, tylko jakiś stary, śmierdzący ser, strasznie twardy był, nie do jedzenia!

padłam!  


umarlam:) moj to samo kiedys zorbil z serem plesniowym i jeszcze jaki text rzucil
"moglabys czasem posprzatac lodowke plesn tam rosnie na wszystkim "

inkageo

Ja mam multi radiance z Olaya:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15655
No krem jak krem, bez rewelacji, w sumie ziaja ładniej pachnie i ma lepszą konsystencję..
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6005
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: "sonja"najgorzej Sally Hansen

racja!
a drogie jakby to nie wiem co było

Cytat: "sonja"Jeszcze Alessandro spróbuję, skoro mój urodowy autorytet poleca;)
:oops:

salsa

Cytujsalsa napisał/a:   
zaskórniakami   
uwaga! bede zlosliwa:) to za te zaskórniaki możesz sobie jakieś nowe kremy kupić:)) przepraszam nie mogłam się powstrzymać:)
raczej to było smieszne
:mrgreen:
CytujOlay w rossmanie.

nie tylko:) jeszcze w Galerii Centrum

Cytat: "mobka"Polecałaś fluid bodajże, a ja mówię o kremia w normalnym słoiczku.
no tak, polecałam taki rózowy, jest lepszy od tych w słoiczku bo nawilża silniej:) zapach ma rpzyjemny:)
ale lubie tez z olaya taki krem na noc po 25 roku zycia, ładnie odżywia :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)