Mam pytanie!

Zaczęty przez siog, 27 Lis 2007, 16:55:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Cytat: "maraxela"sorry ale skad ja mam wiedziec na jaka strone mam dzialke mam stanac z kompasem czy jak wogole nei pomyslalam ze mozna miec takie probemy :mrgreen:

no ale na pewno masz mape dzialki i tam na 100% jest zaznaczone gdzie jest wschod,zachod,polnoc i poludnie
wbrew pozorom to nie sa blahe i glupie problemy. tutaj chodzi o dostep swiatla i ciepla w domu w ktorym mam zyc przez nastepne kilka- kilkanascie lat. juz nie wspomne o tym jak to jest wazne dla ogrodu. bo w takim od polnocy np to go...no wyrosnie

Kasia

Cytat: "maraxela"pomyslalam ze mozna miec takie probemy

to pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę przy ogladaniu mieszkania

ja uwielbiam słońce i jasność
jak jest ciemno w pomieszczeniu to mam takie klaustrofobiczne odczucia
źle się czuje
nie potrafię usiedzieć spokojnie na miejscu
ogólnie jestem niezadowolona i wkurzona

pamietam jak kiedyś w Egipcie dopstaliśmy pokój z takim miejszym oknem w mniej słonecznym miejscu
po kilku dniach namolnegfo marudzenia zmienili mi pokój
mieli mnie już dość
bo chodziłam do recepcji w każdej wolnej chwili, w zasadzie to zawsze znalazłam okazje aby skoczyć do recepcji i zapytać się czy jest może większy pokój z większym oknem :)
po zmianie byłam wniebowzieta. humor miałam o niebo lepszy
mimo iż mieliśmy prawie cały czas okno zasłoniete kotarą to ja wiedziałam że w każdej chwili mogę kotare odsłonić o w pokoju bedzie przyjemnie jasno :)
ja jestem uzależniona od światła i przestrzeni

salsa

maraxela, no nie:):) nie z kompasem, wystarczy popatrzec na słonce:):)

[ Dodano: 01-12-2007, 01:15 ]
nasza działka ma wystawe południową ale poniewaz jest na wniesieniu to słonce jest na niej cały dzien, od wschodu po jednej stronie do zachodu po drugiej stronie, nie ma tego momentu ze z ktorej strony cos zsłania i robi sie cień
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)