suszarka

Zaczęty przez golinda, 26 Sie 2014, 13:17:05

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mobka

Dziewczyny posiadające suszarki, jak z nadrukami na ubraniach? Ale takimi grubymi jak robi HM na dziecięcych koszulkach?
Bo jestem bliska zakupu, ilość prania do suszenia jesienią/zimą mnie powala :( Do tego teraz na przykład mam ciepło w mieszkaniu, a grzejnik przydałoby się odkręcić żeby ubrania poschły.
Rozważam: http://www.oleole.pl/suszarki/electrolux-edp12074pd.bhtml#opinie

malutenka

mobka, mam od tygodnia, suszyło się dość dużo koszulek z nadrukami - żadnej nic się nie stało. Z drugiej strony zależy jaki nadruk, mnie z niektórych potrafił w zwykłym praniu poobłazić.

marax

Do tej pory skończyła mo sie z hm jedna bluzka wrzucam wszystko jak leci nie patrzę na metkę

OlaFasola

Ktoś tą suszarkę ma postawiona na pralce? Bo się intensywnie zastanawiam.  Wiecznie rozstawiona suszarka mnie denerwuje.  Jeszcze latem na balkonie toleruje, ale teraz ... no i nie wiem.  Musi być tej samej marki co pralka,  żeby pasowała?

mobka

Ola kolega tak ma, ale bosha albo siemensa. Wydaje mi sie,ze moga byc rozne.

marax

Ja mam na pralce bez zadnego lacznika ( sa takie ale musisz miec pralke i suszarke z tej samej firmy sa tez uniwersalne ) . Ja  postawilam na pralce bez niczego i jest ok .

marax

Pralka bosh suszarka elektrolux

golinda

nie dzieje się nic nadrukom

mobka

Marax, którego elektorluxa masz?


calla

Ja mam pralke Siemens, suszarke Bosch. Jedna stoi na drugiej bez zadnych podkladek.
Z nadrukami nic sie nie dzieje. Ale ubrania sie kurcza.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

cherry

Cytat: OlaFasola w 25 Paź 2015, 21:21:36Musi być tej samej marki co pralka,  żeby pasowała?
Ola wymiary pralek suszarek sa standardowe a przynajmniej powinny byc. Jak szuszarka i pralka ladowane z przodu - to powinny pasowac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Jeżeli chodzi o te łączniki to mogą nie grać np. rozstawy nóżek, frontów. Są uniwersalne łączniki chociaż moim zdaniem nie ma potrzeby stosowania żadnych. No chyba że ktoś ma jakąś starą skaczącą pralkę.

OlaFasola

Dzięki dziewczyny.  Decyzja zapadła,  teraz musze się na model zdecydować

marax

Cytat: OlaFasola w 27 Paź 2015, 19:38:12
Dzięki dziewczyny.  Decyzja zapadła,  teraz musze się na model zdecydować
jak nie masz stacji parowej to zobacz elektrolux w media expert. Dodają stację parową do kilku modeli. Może nie jest to jakaś szałowa stacja ale zawsze.

mobka

Nie tylko w media expert. Akcja jest elektorluxa ogólnie.
Ja kupiłam eleklctroluxa, ale najtańszego, w gorszej klasie, bo raz ze miejsce mam ograniczonej, dwa że...  No kasa ;)
Zwierzątko a z ciekawości pralko-suszarka tez tak zaciąga i wypuszcza powietrze grzejac przy tym pół mieszkania? Czy to jakoś inaczej działa?

zwierzatko_mojej_mamy

mobka, nie wiem, czy zaciaga i wypuszcza, nie czuje wiatrow ani efektow dzwiekowych, ale grzeje okolice ladnie - zgadanij, gdzie zawsze siedzi kot przy suszeniu ciuchow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

mobka i jak zadowolona ?

mika

Mobka co kupiłaś dokładnie? jaki model?

marax

Ja odkąd mam suszarke to mam porządek w mozna usiąść na kanapie w moim pokoju

malutenka

Cytat: marax w 02 Lis 2015, 21:07:00Ja odkąd mam suszarke to mam porządek
o taaak!!! Brak szmat rozwieszonych i suszarki na 1/4 pokoju to coś wspanialego. Już wolę się poświęcić i wyprasowac to, co wymaga prasowania.

wrobelek0403

zapewniam Was, ze jak tylko bede miała okazje, kupie sobie pralkosuszarke :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

jak się ma miejsce to wersja rozdzielna jest chyba lepsza. Moja suszakra ma 2x taki bęben jak pralka . On jest ogromny. Ktos tam fachowo pisał że to działa dużo lepiej oddzielnie i jest też droższe. Ja za swoja dałam jakie 2600 a tego typu pralko suszarki niewiedziec czemu kosztują do 2000 zł ?

wrobelek0403

no jak bede miec miejsce, poki co, miejsca niet :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Mika Electroluxa takiego za +-1400 zł. Jeden taki tylko jest. Jest spoko. Choć myślałam, że poszewek nie będę musiała prasowac. Wypralam w weekend ręczniki, 4 komplety pościeli, standardowe pranie i 4 poduszki. Normalnie bym to 2 tygodnie prala i suszyla, z poduszkami bym na lato czekała pewnie.