Krzesło do biurka dla ucznia

Zaczęty przez marax, 12 Sie 2014, 17:22:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

 Co polecacie ?
Czy w tripp trapie da się swobodnie wejść/wyjść z krzesła bez potrzeby przysuwania/odsuwania krzesła od biurka ?
Teraz ma podróbe tripp trapa i wchodzi na to krzesło bokiem od góry

Kasia

Marax tripp trapp jest fajny ale ja nie wiem jak taki maluch miałby go dobie odsunąć lub odsunąć do biurka. Sama sie zastanawiam czy to krzesełko die przy biurku sprawdzi. Jak jest na fulla dosunietę to tez cieżko na nim usiąść czy z niego wyjść, na pewno łatwiej niz z tego twojego ale czy to jest idealne krzesło dla tak małego ucznia.

marax

#2
no własnie moja zaczęła bardzo dużo rysować przy biurku i mamy problem z krzesłem. Ideał to połączenie tripp trapa z kółkami :)

didi_loczek

Irenka nionczki ma Tripp Trappa przy biurku w swoim pokoju :)

Generalnie nie ma takiego krzesła, żeby mogło się na nim usiąść bez uprzedniego odsuwania go od stołu ;).
Wojtek umie zejść z tripp trapap odsuwając się od stołu, przy siadaniu trzeba mu pomóc i go dosunąć.

marax

#4
Cytat: didi_loczek w 12 Sie 2014, 18:21:16
Irenka nionczki ma Tripp Trappa przy biurku w swoim pokoju :)

Generalnie nie ma takiego krzesła, żeby mogło się na nim usiąść bez uprzedniego odsuwania go od stołu ;).
Wojtek umie zejść z tripp trapap odsuwając się od stołu, przy siadaniu trzeba mu pomóc i go dosunąć.
tyle ze moja co chwile wchodzi i schodzi co absorbuje mnie nadmiernie

Kasia

Michał tez sobie jakoś radzi ale bez naszej pomocy to nieraz wyglada tak ze on sobie odsunie krzesło aby usiąść, usiądzie i juz go nie dosuwa = siedzi krzywo.

No przydałyby sie blokowane kolka lol lol

nionczka

Tak, moja ma przy biurku i w sumie nie wiem jak wchodzi i schodzi, ale robi to sama. W jadalni np. prosi o dosunięcie jej do stołu, przy biurku nie. Celowo nie chciałam krzesła na kółkach, żeby nie było jeżdżenia i kręcenia (te atrakcje ma w gabinecie i doprowadzają mnie do szału). Generalnie uczeń nie musi wstawać ciągle od biurka. Ma usiąść, zrobić co ma do zrobienia, a potem wstać. Tak mi się wydaje.
Myślę, że wiele zależy od osobistych upodobań. Ja nie znoszę krzeseł obrotowych, wysokich zagłówków, miękkich materacy, zapadających się foteli i kanap, a dla wielu osób przy siedzeniu/leżeniu to podstawa. Dzieci też pewnie mają jakieś swoje preferencje.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Podbijam temat

musze kupić dziewczynkom krzesła do biurka, rozważam roba sit up 3, coś w stylu trip trapa
jak wam się te krzesła dla uczniów sprawdzają

obrotowe przy moim ruchliwym dziecku to chyba niezbyt dobry pomysł, plus nie przekonuje mnie to, ze dziecko nie ma podparcia dla stóp, tylko wisi

marax

#8
tT jest ok niby powinno sie mieć jeszcze podłokietniki . Takie cuda ma do dokupienia na czeska podrobka TT link na wątku o krzesełkach

bibo1

W Ikei fajne są obrotowe krzesełka do biurka. Mamy takie, polecam.