suknia ślubna feeling.good

Zaczęty przez feeling.good, 22 Lis 2007, 19:34:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jess

Dorzucam swoje piec groszy. Sukienka bardzo ladna, zazdroszcze pieknego biustu:) Mi sie najbardziej podoba wersja bez bolerka i z dluzszym welonem.

mary

pięknie wyglądasz na pierwszym zdjęciu. :)
Welon długi jeszcze bardziej Cię wypiękni, więc pod żadnym pozorem nie próbuj się załamywać.  ;-)
Gratuluję umiejętności - jak dla mnie b. rzadkiej- zdecydowania się na konkretną suknię. Ponieważ rozważam suknię tej samej firmy (model marys) pozwolę sobie zapytać jeszcze o cenę - czy teraz są jakieś zniżki i ile należy mieć przy sobie kasy, kiedy się zamierza coś zamówić?

feeling.good

moja kosztuje 2490 dokładnie. Do końca roku w tym salonie jest promocja i welon oraz bolerko jest w cenie sukni. Z tego, co mówiła pani z salonu po nowym roku ceny mogą pójść trochę w góre.
W innym salonie (Belissima) też jest ta sukienka, w tej samej cenie, ale bez dodatków.
Z tego, co patrzyłam w salonie to większość cen jest w podobnym przedziale.

Zaliczki zapłaciłam 1000 złotych.

mary

dzięki ;)
Dziś niestety okazało się, że wbrew info na www nie ma annais w Jaworznie, a więc dla mnie te sukienki odpadają, bo do Wrocławia mi stanowczo nie po drodze.

goga

zgadzam się z dziewczynami - bardzo ładnie wyglądasz w długim welonie :!:  :!:  a bolerko - niekoniecznie...
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mary

Jeśli ślub będzie w lecie to bolerko niepotrzebne. Ale jak dają w cenie to brać ;-)

feeling.good

wątek uzupełniony prośbą o pomoc w dobraniu bukietu. Pełen opis w pierwszym poście :-D

gioseppe

Cytat: "feeling.good"Nie lubię kolorowych kwiatków do ślubnych wiązanek, więc myślę np o białych kwiatach przełamanych zielenią.
Gioseppe, jak myślisz :-D ?
sorry, dopiero dzisiaj dostałam cynk ;)
a z kolorowymi/ciemnymi srodkami lubisz?
mi sie podoba taki bukiet :) (cross)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


no albo któreś z tych:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rubin04

Bardzo ładnie! I koniecznie długi welon - mgiełka!

A aj zapytam jeszcze gdzie ten salon, bo mnietam chyba (jeszcze) nie było ;-)

Gratuluję zdecydowania (ślub masz 2 miesiace po mnie a ja z wyborem jeszcze w polu ;-)
A tak poza tym - gratuluję wyboru - bardzo ładnie wyglądasz! A na 1 zdjeciu w podpiętych włosach jest bardzo dziewczęco!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mam6lat

bardzo dobrze dobrałaś sobie suknię, welon - jesli musi byc to raczej długa mgiełka (lamówki sa passe)
jesli uda mi się siąść przy drugim komputerze - w laptopie nie mam  archiwum zdjęć - to wkleję fotki;
na razie mała uwaga: masz pełne kształty więc szczegolnie warto Ci polecić wydłużony bukiet - skusisz się?
na razie wklejam fotki z netu

zuzia

ten ostatni to mój. Tylko mi trochę krótkie te "linki" zrobiono i nie wyglądal już tak efektownie. Bukiety odbieral świadek - a wiadomo jak to facet sie przygląda - zwisa coś to jest ok  :mrgreen:

rubin04

mam6lat, a taką kulkę na wstązce to trudno zrobic? Czy moze powszechnie w kwiaciarniach występuje?? I z jakich kwiatów można ja zrobić? Bo bardzo mi się podoba..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mam6lat

rzadko sie takie spotyka
niestety i wiele kwiaciarni nalal reprezentuje niski poziom
i klienci nie lubią nowinek - często panny młode chcą takie bukiety jak ich koleżanki - typowe, boja się tego co inne;
szkoły florystyczne robią dużo dobrego - przygotowują z duchem czasów - i na egzaminach, pokazach florystycznych zazwyczaj można zobaczyć nietypowe bukiety m.in takie kulki;
widze, ze jestes z wrocławia - chyba Tobie podawałam kontakt do b. dobrej wrocławskiej florystki - polecałam ja tez maraxeli
jesli chodzi o trudnosc wykonania - dla florysty nie jest to trudniejsze od typowego biedermajera (półkuli) choc bardziej czaso i materiałochłonne, kwiaty można wykorzytac dowolne z załozeniem, ze nie będa to duże pąki i kwiaty;
na fotkach bukiet, który robiłam we wrzesniu pojawił się juz kiedyś :(

http://www.mhd.pl/29/

i znalezione w necie
rubin - ja zachecam do zamówienia takiego :)

[ Dodano: 02-12-2007, 03:43 ]
jak widzisz to drobne kwiatki, czaem rózyczki, ale tez z mniejszych odmian
trzeba uwazac, bo za duza kulka  nie bedzie wygladał dobrze
no i odpadaja kwiaty, które mają wydłuzony kształt kwiatostanu czy kwiatu...

[ Dodano: 02-12-2007, 03:44 ]
a na wystawie florystycznej widziałm tego typu wiszaca kostkę: sześcian z powpinanymi na szpilki z perełką kwiatkami hiacynta - wygladało to bardzofajnie

[ Dodano: 02-12-2007, 03:46 ]
jak widzisz rubin - jest w czum wybierac
a do tego generować nowe pomysły :)

gioseppe

ja mam taki - to jest niby ozdoba ale w ksztalcie szescianu :)
mozna przerobic na "bukiet" ;)
mam jeszcze gdzies z gerberami
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

feeling.good

Bardzo dziękuję za pomoc:)

Gioseppe, Twoje propozycje na pewno będą bazą dla mojego bukietu, włąsnie czegoś takiego szukałam. Kilka wiązanek z tych "wklejanek" baardzo mi się podoba:) A kolorowewnętrza kwiatów podobają mi się:)

Rubin - ten salon to Annais Bridal, na rogu Księcia Witolda i Jagiełły. Salon działa dopiero od września.

Cytat: "mam6lat"bardzo dobrze dobrałaś sobie suknię, welon - jesli musi byc to raczej długa mgiełka (lamówki sa passe)
na razie mała uwaga: masz pełne kształty więc szczegolnie warto Ci polecić wydłużony bukiet - skusisz się?

lamówek na pewno nie będzie:)
niestety do wydłużonych bukietów nie jestem przekonana. Akurat w tej kwestii jestem konserwatywna:) Chciałabym żeby wiązanka była delikatna i dziewczęca, a te ze "zwisami" na mnie sprawiają inne wrażenie. Wydaje mi się, że kiedy zrzucę zarobione w ostatnich miesiącach kilogramy, włosy będę miała upięte, szyja będzie odsłoniona, to sylwetka będzie dużo mniej masywna.
Spodobały mi się natomiast te koszyczki, czy raczej torebeczki kwiatowe. Są właśnie takie jak lubię: delikatne, dziewczęce i urocze:) Jeśli bym się skusiła na nie tradycyjne rozwiązanie, to pewnie na nie.

Mogłabym również prosić kontakt do florystki, o której mówiłaś?

gioseppe, mam6lat - piwka dla Was:)

mayagaramond

Ja jeszcze dodam ze masz piekne wlosy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

bardzo dziekuje :oops:
miewam z nimi sporo klopotow bo lubia wypadac i puszyc sie:)
Przez jakis czas probowalam ozdabiac je roznymi balejażami, ale zmądrzalam i wole je w naturalnym kolorze:)

elizapj

Cytat: feeling.good w 22 Lis 2007, 19:34:35

koniec gadania, czas na zdjęcia:)
http://picasaweb.google.co.uk/buszka71/Suknia



sliczna suknia, bardzo Ci w niej ladnie. osobiscie uwielbiam dlugie proste (wasko opadajace) welony i uwazam, ze Tobie bylo w takiej wersji najladniej:)

ale pisze tez w innej sprawie. masz album swojej sukni w galerii publicznej!! ja tu wszystkim dziewczynom, kt album tak zanajduje, o tym pisze, bo nie wiem czy o tym wiedza, i czy koniecznie chca by ich galerie byly publicznie dostepne...np dla przyszlego meza...kt w koncu, moze tam trafic zupelnie niechcacy...
ja jestem troche przesadna i tradycyjna (akurta w tym wzgledzie) i uwazam , ze suknia powinna pozostac tajemnica do osttaniego momentu:) i wiedziec o niej powinni tylko ci kt koneicznie musza uczestniczyc w doradzaniu, poprawianiu, kupowanie etc..ale ze to powinno byc jakies minimalne grono.
wiem, tez ze nie kazdy mysli podobnie, wiec jesli nie potrzebnie mowie o publicznej dostepnosci, to sorki za zasmiecanie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Dziekuję za tę uwagę. Miałam pewną przerwę  strefową i troszkę się tu pozmieniało.
Postaram się poszukać opcji utajnienia:) Nie wiem na razie jak to zrobić.

sierpniowajulka

feeling.good, po lewej stronie w Picasie jest coś takiego jak opcje albumu i tam możesz zaznaczyć, czy chcesz album publiczny czy "brak w katalogu" (czyli niepubliczny). :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

wchodzac na album, po lwej str wyswietli Ci sie najpierw okladka albumu, pod nia tytul albumu, pod tym ilosc zdjec, pozniej data...oraz wlasciwosci - tam najdziesz opcje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Dziekuję Wam za pomoc. Piwko dla Was:)

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login