Krynica-Zdrój

Zaczęty przez ishka82, 19 Maj 2014, 14:37:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Wstępnie zdecydowaliśmy się w tym roku na tydzień urlopu w Krynicy :) Jesteśmy na etapie szukania noclegu ;) Może ktoś ma coś sprawdzonego? Chcę wygodnego pokoju, najchętniej w jakimś pensjonacie lub hotelu, tak, żeby było komfortowo i z jakimiś atrakcjami dla Młodej i żebyśmy nie zbankrutowali :P Chciałabym, żeby na miejscu była możliwość wykupienia posiłków :) Podoba mi się jeden hotel, ale cena już nie ;) Jak znacie jakieś miejsca, które warto odwiedzić, knajpki, lodziarnie, czy inne ciekawe dla 4 latki w Krynicy i okolicy, to chętnie się zapoznam :)

wrobelek0403

#1
z noclegami nie pomoge, ale obłedna lodziarnia jest na Piłsudskiego, jak sie tylko Deptak Zdrojowy konczy - na przeciwko koscioła. Nie mozna zabłądzic, bo stamtąd wszyscy wychodzą z lodami :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wrobelek0403, bardzo cenne info, wszyscy uwielbiamy lody :D :thankyou:

wrobelek0403

tylko to są lody gałkowe, nie kawiarnia :) ale i tak warto, mnią mnią :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#4
Bardzo chwalony jest pensjonat "Tryumfy" - czysto, sympatycznie, przepyszne jedzenie, na deptak trzy kroki, do centrum takoż. Mają swój nieduży parking = jeden kłopot z głowy ;) Co do cen - ponoć przyzwoite, ale ja z tych, dla których każdy grosik się liczy ;)
Nocowałam tam tylko raz, bo zwykle spaliśmy z P. na materacach w szkole muzycznej - tak było taniej lol A szkoła tuż przy samym deptaku, ergo w centrum wydarzeń ;)

Słynne spa ERIS (chyba ich pierwsze) jest pod samą Jaworzyną, mają ponoć moderacje dla dzieci, ale ceny też dość wysokie, no i od centrum mocno daleko (jakieś 4 km).

Cytat: wrobelek0403 w 19 Maj 2014, 15:43:58obłedna lodziarnia jest na Piłsudskiego
Potwierdzam - tyle, że obok siebie są dwie lodziarnie, w jednej luzy, a przy drugiej zawsze ogonek dłuuuugi stoi ;)
A, i polecam ręcznie lepione pierogi z jagodami w barze MLECZNYM (tak, tak!!) po drugiej stronie rzeczonego deptaku. Przaśny barek w stylu dojrzałego Gierka, a racuszki czy właśnie pierogi - poezja!! Teraz i tak już nie wolno mi ich zjeść, ale chociaż sobie powspominam... ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

byliśmy w Krynicy zimą, mieliśmy świetny nocleg w niedużym prywatnym pensjonaciku
spróbuję znaleźć

niewiemjaka

Ja mogę tylko odradzic Mewe, choć lokalizacja super, to poza tym masakra http://www.mewa.info.pl/

ishka82

#7
Cytat: callja w 19 Maj 2014, 18:07:15

Słynne spa ERIS (chyba ich pierwsze) jest pod samą Jaworzyną, mają ponoć moderacje dla dzieci, ale ceny też dość wysokie, no i od centrum mocno daleko (jakieś 4 km).

oni to mają ceny "ciekawsze" niż ten nasz upatrzony hotel :P

Dodany tekst: 19 Maj 2014, 21:01:54

Cytat: golinda w 19 Maj 2014, 19:42:35
byliśmy w Krynicy zimą, mieliśmy świetny nocleg w niedużym prywatnym pensjonaciku
spróbuję znaleźć
poszukaj koniecznie!

Dodany tekst: 19 Maj 2014, 22:03:23

Cytat: niewiemjaka w 19 Maj 2014, 20:29:36
Ja mogę tylko odradzic Mewe, choć lokalizacja super, to poza tym masakra http://www.mewa.info.pl/

chyba spałam tam będąc opiekunem w WTZ (lub w podobnym miejscu) ;) strasznie było pod względem komfortu, ale imprezy pierwsza klasa lol

golinda

znalazłam w mailu:

HOTEL ORLIK
> Krynica - Zdrój
> ul. Kościuszki 7
> tel.: 018/ 533 03 75
> www.orlik-krynica.pl

ishka82

golinda, nawet mam ich na liście ;)

justynaaaa2

ishka82 masz akurat na gruponie krynicę :)
http://travel.groupon.pl/39201061

salsa

W krynicy są fajne obiady przy lodowisku :) jak jeździliśmy na narty do Krynicy to mieliśmy niedaleko kwaterę u zaprzyjaźnionej pani i po nartach na lodowisko na obiad :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

#12
wczasy zarezerwowane :) jedziemy tu http://www.hotelpegaz.eu/ jak wrócę, to napiszę, czy hotel godny polecenia :)

Dodany tekst: 07 Cze 2014, 20:55:09

Cytat: salsa w 19 Maj 2014, 22:39:00
W krynicy są fajne obiady przy lodowisku :) jak jeździliśmy na narty do Krynicy to mieliśmy niedaleko kwaterę u zaprzyjaźnionej pani i po nartach na lodowisko na obiad :D
na pewno sprawdzę :D

jo_miekka

Nie pensjonat ani hotel, ale niech nie zginie, bo świetne domki w Krynicy nam się trafiły w ostatni weekend.
Ślicznie, czysto, luksusowo i wszytsko dopięte na ostatni guzik dosłownie.
Bardzo polecam: http://krynica-domki.net

inkageo

Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

no, swietna miejscowka, domki nowiutkie, wyposazone, nawet byly gry planszowe i to fajne, domino ze swietnymi rysunkami, super
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

obejrzałam - ale ekstra ! juz sobie zapamietała w zakładkach, na pewno skorzystamy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

Były gry, książki dla dzieci, zabawki. Dwa fajne place zabaw. Basen. Trampolina. Przed domkiem każdym kawał wykoszonej trawy. Grill porządny zadaszony z całym osprzętem. Leżaki.
Naprawdę wszystko.
W domku dwie łazienki, ręczniki, suszarka.
Naprawdę jestem zachwycona. Aż żal było stamtąd wyjeżdżać.

Zwierzu, może weekend sierpniowy? ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Jo-a jak wyglada faktycznie liczba osob w domku? jakie te pokoje są? jakbysmy chcieli pojechać w opcji dwie pary kazda z jednym maluchem + jedna para z szesciolatkiem i dwunastolatkiem to jeden domek nam wystarczy?

ile tych domków tam jest ? dobrze widzę, ze 3?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

salsa domki trzy. W każdym trzy sypialnie. Jedna na dole - łóżko dwuosobowe.  Dwie na górze -  jednej jedno łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe,  w drugiej łóżko dwuosobowe i dwa jednoosobowe.
My byliśmy w sześć dorosłych osób plus Jagoda i bylo nam meeega komfortowo. Myślę że spokojnie się wygodnie zmieścicie.

@Zwierzu, w sierpniu jest długi weekend :D

salsa

jo_miekka :beer: dzięki !

w sumie z opisu wynika, ze idealny układ dla nas :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

Cytat: jo_miekka w 26 Cze 2014, 00:23:08Zwierzu, w sierpniu jest długi weekend
czyli jeszcze jednen pokój zostaje wolny :D ?

jo_miekka

Cytat: elve w 25 Cze 2014, 23:29:23
czyli jeszcze jednen pokój zostaje wolny :D ?
Hmmm no my mamy zwykle poszerzony skład trochę, ale można spróbować i w takiej konfiguracji.

ishka82

jo_miekka, fajne te domki na wyjazdy w większym gronie :)