Włosy - pielęgnacja i farbowanie

Zaczęty przez elve, 05 Lut 2014, 10:35:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: kamu2 w 03 Cze 2015, 12:29:21Dla mnie szampon fatalny, jak bym mydłem myła
a mnie się wydaje, że właśnie fajnie i dokładnie myje, włosy po myciu zaraz są takie aż szorstkie (sama nie wiem jak to określić) i maska je wygładza, nadaje miękkości

kamu2

Być może zależy to od włosa, ja po umyciu tym szamponem miałam włosy okropne w dotyku ( nawet jak były mokre ) bez odżywki to była by katastrofa, moja siostra też ma podobne zdanie. Jednak maski polecam, cena atrakcyjna i wydajne są. W zestawie szampon i maska efekt jest ok
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

ishka82

Cytat: kamu2 w 03 Cze 2015, 12:43:50Być może zależy to od włosa, ja po umyciu tym szamponem miałam włosy okropne w dotyku ( nawet jak były mokre ) bez odżywki to była by katastrofa
ale tak właśnie jest! są okropne w dotyku, bez odżywki byłoby źle, ale o to chodzi, że szampon ma domyć konkretnie, a dopiero odżywka zmiękczyć i wygładzić ;) nawet fryzjerka mi tak tłumaczyła, że ta szorstkość po umyciu świadczy o tym, że szampon dobrze je oczyszcza :)

kamu2

To faktycznie może i dlatego, nie znam się :)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

golinda

Cytat: ishka82 w 03 Cze 2015, 13:14:10nawet fryzjerka mi tak tłumaczyła, że ta szorstkość po umyciu świadczy o tym, że szampon dobrze je oczyszcza

no to chyba niezupełnie prawda jest
ta szorstkość świadczy o otwartych łuskach (z tego co na formach wyczytałam) i włosy podatne na kręcenie, kręcone itd., które naturalnie mają otwarte łuski nie mogą być myte mocno oczyszczającymi szamponami. raczej nawilżającymi.

ishka82

Cytat: golinda w 03 Cze 2015, 14:02:16
no to chyba niezupełnie prawda jest
ta szorstkość świadczy o otwartych łuskach (z tego co na formach wyczytałam) i włosy podatne na kręcenie, kręcone itd., które naturalnie mają otwarte łuski nie mogą być myte mocno oczyszczającymi szamponami. raczej nawilżającymi.

nie wiem, możliwe, ja mam włosy proste i nie podatne na kręcenie ;) ja te szampony lubie i nie zdarza mi się umyć głowy i nie nałożyć odżywki, więc ta szorstkość po szamponie mi nie przeszkadza, a włosy po umyciu szamponem i nałożeniu maski kallos są super :) przynajmniej moje włosy ;)

malutenka

Cytat: fasolka1980 w 03 Cze 2015, 11:44:11

malutenka - dzięki, a polecasz którąs konkretną?
Creme al latte. Bardzo lubie i solo i mieszac z olejami itp. Szampony niestety - mialam wrazenie ze nie umyly mi wlosow.

suegro

Na wypadanie włosów coś pomaga czy muszę przeczekać?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

su, muszą wypaść. pomożesz pewnie niewiele. mi już mniej wypadają, jeszcze z miesiąc temu była masakra - J kończy dziś 7 m-cy.

niewiemjaka

#259
Muszą wypaść, a potem powitasz pekaesy :D

ale mi wypadły dosłownie naraz dużo później

ziuta

suegro, na wypadanie nic nie poradzisz, ale na przyspieszenie odrastania zdecydowanie polecam jantar:
https://sklep.farmona.pl/jantar/590-jantar-odzywka-z-bursztynem-stymulujaca-i-wzmacniajaca-100ml-5900117039007.html
ja przelewałam do butelki z atomizerem i psikałam na szczególnie przerzedzone miejsca

tiliam

Su

Polecam to, co ziuta wstawiła. Mi pomogło naprawdę.
Ale to co ma wypaść, to i tak wypadnie.
Ta wcierka ekstra pobudza do odrastania - ja tak uratowałam swoje zakola ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: suegro w 22 Paź 2015, 20:43:14
Na wypadanie włosów coś pomaga czy muszę przeczekać?

naprawdę pomaga sok z czarnej rzepy
ja stosowałam po ciąży i bardzo wzmocniło mi to cebulki, o wiele mniej wypadały

wyciskasz sok, smarujesz skórę głowy, zawijasz workiem i ręcznikiem na 2-3h i zmywasz

minus: śmierdzi jak szambo

suegro

Dzięki dziewczyny.
Spróbuję!
No i cierpliwość.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Wax, ale ten, bo jest mnostwo nowych, które są tylko bardzo dobrymi odzywkami http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267
Olej rycynowy
pokrzywa do picia :)
Parę lat temu po odstawieniu plastrow anty włosy lazły mi garściami, pomogło.

golinda

ja nie potwierdzam wspaniałości działania tego Bursztynu
stosowałam i nie zauważyłam nic
za to po rzepie natychmiast

wax też mi nie pomógł
pokrzywa do picia... nie szkodzi, ale czy działa? :hmm:

konwalia


malutenka

Cytat: golinda w 25 Paź 2015, 14:33:28. nie szkodzi, ale czy działa?
ma działać. I jest smaczna ;)

golinda


malutenka

Przyszedł magiczny olej pod tytułem Bhringraj. Naolejowałam włosy na cala  noc,rano po zmyciu fajne, bardziej miękkie i blyszczace. Jedna wada - pachnie tak mocno, że ciezko zasnac (ja lubie takie kadzidelkowe zapachy ale to przesada) wiec bede stosowac chyba na godzine przed myciem i zawijac e cieply recznik. Zobaczymy jak ze wzrostem, bo producent obiecuje.

suegro

Coś chyba zaczęło działać, bo mniej mi włosów wypada.
Albo zmasowany atak, albo wypadły te co miały.

Stosowałam ten Bursztyn na zmianę z tym: https://sklep.farmona.pl/saponics/699-saponics-kompleks-odzywczy-do-skory-glowy-i-bardzo-delikatnych-wlosow-butelka-szklana-100ml-5900117025000.html

Kilka razy robiłam też wcierkę z czarnej rzepy

Plus rosyjska odżywka drożdżowa. ;)

Ale muszę podciąć, bo są mega suche.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Ja nic nie robilam jak mi wypadaly po ciazy,mam ich tyle ze nawet fryjzer mi powiedzial ze nie mam co sie bac;)
Dlugo nie lecialy,juz od jakiegos czasu nie wypadaja jakos specjalnie a wlosow nadal mam duzo,potrzebny fryzjer.
Najgorsze sa teraz te odrastajace,sterczace i pekaesy :D

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Oooooo, su, ciekawe!!
Muszę spróbować.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Cytat: suegro w 17 Gru 2015, 21:11:17
Jeszcze taki sposób znalazłam. Jutro zainwestuje te kilka złotych. ;)
http://www.anwen.pl/2012/11/kozieradka-cud-na-wypadajace-wosy.html?m=1
ostrzegam, śmierdzi strasznie!
Su, a Wax Hair Treatment próbowałaś?