Włosy - pielęgnacja i farbowanie

Zaczęty przez elve, 05 Lut 2014, 10:35:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

nie podoba mi sie to ombre, wyglada jak odrosty :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia


justynaaaa2

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lut 2014, 10:13:46
nie podoba mi sie to ombre, wyglada jak odrosty :P
nie chciałam tego pisać, ale mi też się tak kojarzy ;) nawet porządnie zrobione u fryzjera wygląda jak ładnie ułożone włosy z kilkumiesięcznym odrostem ;D

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 10 Lut 2014, 10:15:50
nie chciałam tego pisać, ale mi też się tak kojarzy ;) nawet porządnie zrobione u fryzjera wygląda jak ładnie ułożone włosy z kilkumiesięcznym odrostem ;D
oto jest pytanie, czy zafundować sobie dwuletni odrost :D

zwierzatko_mojej_mamy

kilkumiesieczny to by bylo u mnie 5 cm i by wygladal istotnie z dupy ;) tu jest wlasnie dwuletni przynajmniej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tiliam

Su

Super masz włosy, zazdroszczę - jakie gęste!

A ja mam też liche z natury - cienkie i po paru godzinach od mycia są już oklapnięte.

Metoda OMO u mnie nie zadziałała, chyba tylko obciążała mi włosy dodatkowo.
Co do olejków, to stosowałam (zderza już nie mam czasu na to) olejek arganowy, albo gotowe z drogerii. Masek mam ful - te Waxy u mnie szału nie zrobiły, zresztą żadna szału nie robi.
Teraz myję zwykłym szamponem i nakładam na chwilę tą odżywkę garniera z avokado. I suszę suszarką niestety.

Chciałam mieć ładne długie jak su, ale chyba musze obciąć - tylko obcięte u mnie wymagają układania, na które nie mam czasu ani chęci.
Teraz mam od proste do łopatek gdzieś, ale cienkie i nie najlepiej to wyglada ;/
Cos doradzicie jak ewentualnie obciąć?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

mi się ombre podoba ale takie na końcówkach a nie od czubka głowy, takie właśnie odrosty ;)

salsa

do mnie to ombre tez nie przemawia - kiedys kiedys to były włosy zaniedbane, nieufarbowane , wielomiesięczne odrosty... moze i moda, ale jakas taka "z dupy" 
kiedyś, jak nosiłam takie bardzo długie włosy to miałam takie ombre po lecie-koncówki mi płowiały i widać było róznicę - nie lubiłam tego i po lecie zawsze podcinałam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lut 2014, 10:13:46
nie podoba mi sie to ombre, wyglada jak odrosty :P

źle zrobione wygląda jak odrosty :)

wrobelek0403

#109
moje, kolor jak na zdjeciu nr 2.

podcinac? czy lepiej tylko wycieniowac?


Dodany tekst: 11 Lut 2014, 22:00:11

mogłabym miec taki fryz, jak laska, co ją su wkleiła :D

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,8828.msg1532126.html#msg1532126

tylko bez ombre :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Dla mnei dlugosc idealna. Podciac koncowki i dac spokoj ;)

wrobelek0403

troche mnie irytuje, ze ciezko sie je suszy, nie ciełam od sierpnia i mam wielki wiechec z tyłu.

kusi mnie porzadniesze wycieniowanie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

su podcinaj końcówki tylko, piekne włosy!


salsa dzięki :*

wróbel tnij końcówki bez cieniowania ja odkąd tnę bez cieniowania to o niebo lepiej włosy żyją

wrobelek0403

Helena hmmm, pewnie zyją lepiej, ale jak z układaniem i suszeniem? ja mam tych włósow taka mase z tyłu, ze suszenie to masakra :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 12 Lut 2014, 09:54:54
Helena hmmm, pewnie zyją lepiej, ale jak z układaniem i suszeniem? ja mam tych włósow taka mase z tyłu, ze suszenie to masakra :/
bez cieniowania się tak nie puszą

zwierzatko_mojej_mamy

pewnie kwestia wlosa - moje zyja i wyglada milion razy lepiej jak pocieniuje i to na maksa ;) o dolu do ramion, na czubku glowy jakies 6cm, czego nie widac w rozrachunku ogolnym, a robi roznice przy ukladaniu wieeelka
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Kurde, przez ten wątek mam kryzys włosowy... Choć taki bezsęsó, bo wiem, że w długich mi nie do twarzy i moje włosy nie będą spadać na ramiona piękną kaskadą ;) Ech ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Nie chcę irokeza :P Chcę pdługie pukle gęstych włosów :P
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, kobiecie sie nie dogodzi :D

mnie sie marzy krótka fryzura z pazurem, ale wiem, ze wygladam w takich jak pol dopy zza krzaka i +10 lat :D


a w ogole to sie pochwale :D po zmianie szamponu i uzywaniu odzywki wyłącznie na ostatnie 10 cm włosów, przestały sie elektryzowac i UWAGA drugiego dnia nie musiałam związywac, nadal wygladają swiezo :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: wrobelek0403 w 12 Lut 2014, 10:21:19+10 lat

no ja właśnie mam kryzys, że krótkie włosy to są ok dla starszych pań i że wyglądam staaaaaro ;) Ale muszę jakoś to przeżyć - długie włosy mi nie służą, a takie półdługie to bez sensu - efekt gorszy niż przy krótkich u mnie, a więcej roboty z myciem i wszystkim.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma no ale pamietasz fryz po scieciu dredow? dla mnie baaaardzo boski
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Eee, on wyglądał dobrze raz na ruski rok :D Przecież bym nie wstawiała mało boskiego zdjęcia ;) A na co dzień było mało bosko.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma ale to JA tak wygladałam :D :D Tobie w Twoich krótkich jest super, zawsze mi sie podoba :D


a swoją drogą, jest u nas w pray babka, na oko 50 lat, ma cudowne dlugie włosy, zawsze perfekcyjnie ułozone choć rozpuszczone, nienawidze jej lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 12 Lut 2014, 10:34:35
szelma ale to JA tak wygladałam :D :D Tobie w Twoich krótkich jest super, zawsze mi sie podoba :D


a swoją drogą, jest u nas w pray babka, na oko 50 lat, ma cudowne dlugie włosy, zawsze perfekcyjnie ułozone choć rozpuszczone, nienawidze jej lol lol
:D