ciekawski george dvd

Zaczęty przez konwalia, 05 Lut 2014, 08:10:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Dowolne odcinki, najlepiej duuuzo. Niestety mini mini obcięło tą bajkę

fasolka1980

Cytat: konwalia w 05 Lut 2014, 08:10:56
Dowolne odcinki, najlepiej duuuzo. Niestety mini mini obcięło tą bajkę

a you tube? moj na tym uskutecznia :D

konwalia

Właśnie włączyłam, żeby posprzątać :D ale wolałabym DVD, żeby kompa jej nie dawać

wrobelek0403

konwalia a moze podłączyc lapa do tv kablem, odstawic gdzie wysoko i tak niech oglada :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 05 Lut 2014, 12:49:26
konwalia a moze podłączyc lapa do tv kablem, odstawic gdzie wysoko i tak niech oglada :)
mysle, ze konwalii chodzi bardziej o mozliwosc korzystania z kompa w czasie, kiedy dziecko zatkane bajka lol lol myslisz, ze po cholere sie puszcza te ciekawskie george?? :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

spoko, nie wpadłam na to :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Nie lubię ciekawskiego george'a przez to, że ta malpa wydaje dźwięki a nie mówi.
A polecam ściągnąć z chomika i nagrać płytę, wrzucić na pena, w zależności co odtwarzacz, telewizor dopuszcza.

konwalia

To jest jedyna bajka, która ją zajmie na pol h, ew pepa
A na laptopie nie jest bezpiecznie ;) wczoraj powciskala guziki i przestawiła ekran

Sprpbuje ściągnąć w takim razie, choć nigdy nic nie sciagalam. Mogę w sumie podłączyć net do tv, ale nie umiem lol

mobka


magdalinska

my mamy posciagane z youtube na pena
na poczatku mnie ta małpa wkurzała, ale nawet fajne są te bajki, nie cierpie za to tomka

malybob

A ja polecam starego dobrego Krecika - przy nim moge spokojnie wyjsc nawet prysznic wziac ;) Peppa za krotka, Dobranocny Ogrod czaruje, ale Mala nasladuje bohaterow np. tanczac na lozku, wiec samej nie zostawie.

calla

A znacie bajke "Baranek Shaun" ? Trwa zaledwie 7 min, ale moim zdaniem jest bardzo fajna.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: calla w 11 Lut 2014, 08:21:49
A znacie bajke "Baranek Shaun" ? Trwa zaledwie 7 min, ale moim zdaniem jest bardzo fajna.
znamy, trwa stanowczo za krotko lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Lut 2014, 09:28:07
znamy, trwa stanowczo za krotko lol

zawsze mozna wszystkie 115 odc. obejrzec naraz lol
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: calla w 11 Lut 2014, 09:44:07
zawsze mozna wszystkie 115 odc. obejrzec naraz lol
nawet zalecane ;) playlista na youtube i jedziesz ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Lut 2014, 09:49:13
nawet zalecane ;) playlista na youtube i jedziesz ;)

tak jeszcze nie ogladałam lol lol uwielbiam baranka :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lut 2014, 10:17:24tak jeszcze nie ogladałam
to jest jedyny sluszny sposob ogladania lol lol ja w ogole nie puszczam z jutjuba nic mlodemu jako pojedynczy odcinek, tylko na wszelki wypadek playliste od razu puszczam, bo czasami odcinki sa poucinane i za 2 minuty musze leciec znowu cos tam naprawiac, bo oczywiscie zepsuje, bo sam se zacznie wlaczac kolejna i omijac reklame ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl