wyprzedaże czas start :)

Zaczęty przez damka, 27 Gru 2013, 11:53:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka


mayagaramond

Poszłam na wyprzedaz fabryczna i kupiłam szary, kaszmirowy szalik, wielką chustę w owoce (z myślą o urlopie;)), szare rękawiczki i brązowa skórzaną czapkę z daszkiem :D

Niestety w tym roku nie mieli kaszmirowych swetrów...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

a ja wlazłam do mohito i kupiłam sweter z szerokim golfem i koszule z zapieciem w kroku :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Cytat: wrobelek0403 w 24 Sty 2014, 19:10:52

koszule z zapieciem w kroku :D

w sensie: bodziaka? :D

wygodnie w tym?

golinda

Cytat: fasolka1980 w 24 Sty 2014, 20:20:42w sensie: bodziaka? Cheesy

wygodnie w tym?

hehe bodziak

kurewsko niewyogdnie, nosze teraz ten gorset zapinany w kroku i wkurza mnie strasznie

mayagaramond

Mam taką bluzkę i jest wygodna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

Ja tez mam koszule body i jest wygodna.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

no bodziaka :D

uwielbiam te koszule, nic nie wyłazi ze spodni/spodnicy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wrobelek0403 Też nienawidzę jak mi koszula wyłazi, nie wiem jak faceci mogą w tym chodzić lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

Cytat: mayagaramond w 24 Sty 2014, 22:20:51
wrobelek0403 Też nienawidzę jak mi koszula wyłazi, nie wiem jak faceci mogą w tym chodzić lol

ale faceci maja dluzsze koszule. Choc co niektorym i tak wychodza :D
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

konwalia

I jak szerokie to się taka była na plecach robi, nie podoba mi się to

mobka

Bo dobra męska koszula jest tak uszyta, że nie wychodzi. Na specjalne zaszewki, bula z tyłu tez się nie robi. Mąż uwielbiał swoją, szyl w firmie Teodor Stolarek. Jakby co polecam bardzo, bo do kupnych się nie umywa.

Kasia

#187
Ale jakie buły, koszule slim sie kupuje ;) a jak tęższy rozmiar potrzebny to większe rozmiary w slimach często slimami nie sa ale tez do tradycyjnego wora im daleko ;)

golinda

no wiesz, Kaśka, niektórzy panowie średnio wchodzą w slim fity :D

Kasia

No to dlatego pisze ze często slimy w większym rozmiarze juz nie sa slimami ale tez nie sa takimi tradycyjnymi worami. Mam kumpla baryłkę i ostatnio mu dwie koszule kupowalam. Do rozmiaru 42 slim, od 43 juz szersza ale nie za szeroka. Kupiłam mu 44, brzuch gigant ładnie sie schował ale koszula ładnie cię układa :) dlatego warto pytać jak wyglada ta rozmiarówka slimow, przymierzyć, próbować :)


Ja sie nieraz dziwie ze niektórzy fajni szczupło faceci sie w te normalne koszule ubierają. Wisi im taki wór nam paskiem. Bez sensu.

golinda

do schowania brzucha jest krój tailored fit :)

konwalia


damka


Kasia


golinda

taka powinna być cena wyjściowa ;)

damka

Czekałem na nią bardzo długo, ale warto było :)

konwalia

#196
Czy widzialyscie w zarze płaszcz ale szlafrok, bezowy, wełna z jakimś wlloknem chyba jedwabnym, z naszywką na rękawie "hand made"? Na stronie nie ma :/ interesowalaby mnie rozmiar M

Dodany tekst: 28 Sty 2014, 13:01:23

Z przeceny jeszcze

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

nie na wyprzedaży, ale zamówiłam ;D

golinda

pokażę, pewnie :)
tu jest cena:
http://sklep.aggi.pl/sukienka-simonette-dlugi-rekaw-p6.html

mam też identyczną jak ta, ale z H&M, piękna jest! (tylko ciemnoczerwoną)
http://sklep.aggi.pl/sukienka-natashia-krepa-p43.html