muzyczny wątek :)

Zaczęty przez yoy, 13 Gru 2013, 22:08:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

chyba się zakochałam ;)

szelma

Dawno temu wrzucałam Paolo. Rytuałem jest odsłuchanie New shoes, kiedy nowy obuw przychodzi pocztą ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!



yoy

Ja polecam lucy Rose


I najnowszą jessie ware.  Płytę juz mam. Jest przeboska.

zwierzatko_mojej_mamy

#355
świetna podróż w czasie ;D może dla niektórych to nie "childhood", ale jednak lol

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martullek

fajowe :)

jestem dzieckiem popkultury - nie znałam dokładnie pięciu z tych piosenek ;)

ishka82

młode chłopaki, a grają jak rockowi wyjadacze! fajny debiut, ciekawe jak sie ich kariera potoczy :)


ddu

Ishka, moja mama dla tych chłopców nauczyła się obsługiwać YouTube tubie na swoim telefonie :)))) jak przyjadą do Polski, to muszę ją zabrać na koncert. Gdybyś coś słyszała, se tu grają, daj znać!

ishka82

ddu, ich najbliższa trasa niestety bez koncertu w Polsce :(

niewiemjaka


niewiemjaka

no zakochałam sie dzisiaj w Kortezie, wiec macie, trza sluchac wszystko po kolei, ach

https://www.youtube.com/watch?v=DevJ_DlYHOE&list=RDDevJ_DlYHOE&t=28


Justynna

niewiemjaka, dopiero dziś?  Ja go kocham od dawna i chętnie posłucham :D

niewiemjaka

tak dopiero dziś :D w sensie dziś się zakochałam, widocznie trafił na dobry grunt, bo wczesniej tak mnie nie trzepneło jak dzis :) i tak tez sprawdzilam juz koncerty

cumberland

Cytat: niewiemjaka w 22 Mar 2018, 12:00:56
tak dopiero dziś :D w sensie dziś się zakochałam, widocznie trafił na dobry grunt, bo wczesniej tak mnie nie trzepneło jak dzis :) i tak tez sprawdzilam juz koncerty

na ten sobotni, to pod koniec stycznia T. kupował chyba, ponoć bilety rozeszły się w 14 minut ;)

magdalinska

ja go słucham cały czas od czwartku :D ale on jest fajny! wysłałam M. po plyte :)
sprawdziłam koncerty w okolicy, jest w maju, ale nie ma ani pol biletu

ishka82

boszz, jaka byłam wkurzona jak w zeszłym roku przegapiłam koncert w mojej okolicy

feeling.good

a mnie jakoś Kortez zupełnie nie rusza. Wyłączam się ze słuchania po minucie maksymalnie.

ishka82

nowa Nosowska :) czego się nie chwyci wychodzi zajebiście...co z tego, że nie mój styl, i tak uwielbiam ;) mam ciary, a tekst jest doskonały...

ishka82

No i MG 2018 :) Podoba mnie się bardzo, mam nadzieję w Żywcu wysłuchać na żywo :D Domi dziś słuchała w kółko chyba ponad godzinę lol

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82, nosowską to mi już młody śpiewa lol lol i gestykuluje odpowiednio ;) ale on jest biedny spaczony muzycznie, na trasie w górach jechał na przemian pieosenkę po kaszubsku, ja pas, kinga, stokrotkę, nieznajomego, eye of the tiger, rolling in the deep w swojej wersji językowej i nieboskłon lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

zwierzatko_mojej_mamy, Domi też nieco przez mamusię spaczona ;) wie mała bestyjka co dobre :) chociaż czasem gnie się, gdy koleżaneczki Sławomira słuchajo, jednak sama czuje, że to nie to ;) i nawet jak sama wybiera co innego niż ja, to jednak zazwyczaj jest to coś na przyzwoitym poziomie :) Ostatnio w jej repertuarze króluje Poczatek z MG, inne hymny też, do tego Bovska, Wiosna Organka, dziś delektowała się Zalewskim, nie zapominajmy o Lao Che itd., itp. lol Nosowskiej chyba żem jej jeszcze nie puszczała...trzeba nadrobić to przeoczenie :D

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82, ja drę mordę, jak tylko zaczyna nucić dowolne zakopane, nie ma takiej opcji lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

zwierzatko_mojej_mamy, ja nie pozwalam w domu, jak musi coś lepszego, ale czego sama nie lubię to ma słuchawki ;) ale np. dziś na urodzinach w sali zabaw sama z niesmakiem powiedziała, że był puszczany ten Sławomir i że dziewczyny lubią...a jej wpada w ucho czasem coś takiego, ale sama szybko wraca w fajniejsze rewiry muzyczne :) ja nie chce być jak gestapo w tym temacie, bo sama byłam mocno edukowana muzycznie przez brata i lata długie nie umiałam powiedzieć co mi się podoba, zawsze myslałam o muzyce przez pryzmat tego, czy bratu podejdzie...to nie było fajne, a jednak z tego chłamu discozpolowego dzieci zazwyczaj pieknie same wyrastają, jesli tylko w domu słucha się czego innego