muzyczny wątek :)

Zaczęty przez yoy, 13 Gru 2013, 22:08:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

#25
Cytat: malutenka w 08 Sty 2014, 15:46:28
Uwielbiam
też lubię :)

Dodany tekst: 08 Sty 2014, 17:47:33

Cytat: ddu w 08 Sty 2014, 16:09:52
wygrałam w konkursie płytę z polską muzyką alternatywną, nie zdążyłam się jej nasłuchać, ale tam kilka zupełnych nowości (dla mnie), zaskakujących, świeżych...
dawno nie było takiego roku. według mnie.
szukaj na yt i linkuj ;)

Dodany tekst: 08 Sty 2014, 17:48:26

Cytat: Justynna w 08 Sty 2014, 16:26:45
O tak!
Dorzuciłabym do tego zestawu jeszcze D. Podsiadło (teledysk do "Powiedz mi, ze nie chcesz" - świetny) :)

o tak, tez jest świetny :) chyba pierwszy wokalista, który wyszedł z talent show i nie dał się stłamsić i jednocześnie zaistniał ;D


ddu

oczywiście! zapomniałam o hicie lata :)

inkageo

Ech...no i ja to wszystko znam z roxy, a teraz koniec :(
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inka, dlaczego koniec?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

bo tam pozwalniali ludzi? wiem, że novika wyleciała i nie ma radia maria
ale ja nie słuchałam radia, tylko ściągałam setlisty od noviki ;)

inkageo

Wywalili Peszek, Novike, Marike, Nosowska, Grabaza i cala reszte. Zostal Tymon, Kedzior i Migala. Zrobili miejsce dla Wojewodzkiego.. Ale najgorsze, ze zmienili playliste :( Na starocie z klasyki rocka zamiast nowosci :( Takie radio zlote przeboje.. Smutno mi, bo ja sluchalam cale dnie..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 09 Sty 2014, 12:41:20Ale najgorsze, ze zmienili playliste  Na starocie z klasyki rocka zamiast nowosci

a to dlatego, tak mi sie spodobało :D

ale przykro mi, bo to troche jakby zabrali kawałek stacji...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#33
Zostawili maleńki kawałek stacji..tylko poranki.. :(

Dodany tekst: 09 Sty 2014, 13:34:18

Nazwę sobie nawet zmienili z roxy na rock si..

Dodany tekst: 09 Sty 2014, 14:57:03

Z tego rockowego grania staroci, to tylko to mi się dzisiaj spodobało, fajna wersja:

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 09 Sty 2014, 13:31:29Nazwę sobie nawet zmienili z roxy na rock si..

a no wlasnie, tak cos dziwnie wymawiają, ale na wyswietlaczu radia nadal mam roxy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Wywiad z redaktorem naczelnym:
http://www.press.pl/wywiady/pokaz/543,Harley-albo-rower

A rok temu po próbie zmiany playlisty powiedział to:
Imagine there is no hate


Justynna

OlaFasola:beer:
Wczoraj tego słuchałam i nawet myślałam, żeby tu wrzucić.

ishka82

wiedziałyście, że P. Małaszyński ma kapelę? ;) za jakiś czas będzie u nas ich koncert...zastanawiam się, czy nie iść, tym bardziej, ze mama powiedziała, ze chętnie na Małaszyńskiego popatrzy :D muzyka (dla mnie) całkiem przyjemna :)

calla

Cytat: ishka82 w 12 Sty 2014, 21:20:43
wiedziałyście, że P. Małaszyński ma kapelę? ;)


wiedzialyscie ;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

salsa

Cytat: ishka82 w 12 Sty 2014, 21:20:43wiedziałyście, że P. Małaszyński ma kapelę?
tak ;)


Inka-posłuchałam dzis troche nowego radia Rock-si (Roxy) i powiem CI, ze bez sensu
ok, graja rocka ale to jakies takie stare kawałki, nie wiem jak oni chcą zastąpić eskę rock-tam było duzo nowosci, fajne płyty, audycje z muzykami etc
w sumie nie wiem czy ta zmiana im wyjdzie na dobre, bo wywaliali fajne audycje i dali Wojewódzkiego, ktorego akurat słuchacze eski rock średnio cenili
muzyka natomiast nie jest jakas super, no ok rock, ale to nie to,nie to....
pożyjemy zobaczymy

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: ishka82 w 12 Sty 2014, 21:20:43
wiedziałyście, że P. Małaszyński ma kapelę? ;) za jakiś czas będzie u nas ich koncert...zastanawiam się, czy nie iść, tym bardziej, ze mama powiedziała, ze chętnie na Małaszyńskiego popatrzy :D muzyka (dla mnie) całkiem przyjemna :)

wiedziałyście
mi się podoba, przypomina mi sie liceum jak z chłopakami na pogo chodziłam :D
ale na Malaszyńskiego popatrzeć też bym poszła.

inkageo

Cytat: salsa w 12 Sty 2014, 23:45:29
tak ;)


Inka-posłuchałam dzis troche nowego radia Rock-si (Roxy) i powiem CI, ze bez sensu
ok, graja rocka ale to jakies takie stare kawałki, nie wiem jak oni chcą zastąpić eskę rock-tam było duzo nowosci, fajne płyty, audycje z muzykami etc
w sumie nie wiem czy ta zmiana im wyjdzie na dobre, bo wywaliali fajne audycje i dali Wojewódzkiego, ktorego akurat słuchacze eski rock średnio cenili
muzyka natomiast nie jest jakas super, no ok rock, ale to nie to,nie to....
pożyjemy zobaczymy


No niestety...jest fatalnie...
A dla porównania tak było w grudniu:
http://radioarchiwum.net/article/3/zmiany-w-playliscie-radia-roxy
Imagine there is no hate

niewiemjaka

świetnie sie słucha tej Kari!


ddu

czy kari to dawna "kari amiriam"?


inkageo

Imagine there is no hate


szelma

Nie jestem fanką QOTSA, ale tutaj Josh śpiewa tak a'la Bowie, że nie może mi się nie podobać :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!