Antykoncepcja po porodzie

Zaczęty przez rudasekawf, 12 Wrz 2013, 08:44:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

W ogóle nie wiem, jakie ja zaćmienie miałam, że się na to zdecydowałam... Bo w UK już sobie postanowiłam, że nigdy antykoncepcji, która jest na stałe - bo moja koleżanka wszczepiła sobie ten takie implant w ramię i też miała masakrę. Nie dość że bolało ją okrutnie i miała siniaka przez miesiąc chyba, to potem tez problemy z okresem i pryszczami.

Ale żeby nie było - moja koleżanka ma Mirenę i jest zadowolona. Zakładanie jej w ogóle nie bolało (ale to może kwestia ciąży i porodu, bo ona zakładała niedawno po dziecku), okresy jej w zasadzie zanikły (co jest normalne przy Mirenie) i w ogóle zero minusów. Za to u mnie wszystko co możliwe...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

Golinda,moja przyjaciółka ma ta spiralę bez hormonów, ostatnio wymieniała, bo tamta się "skonczyła" jest bardzo zadowlona
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 01 Sie 2014, 20:44:25
Golinda,moja przyjaciółka ma ta spiralę bez hormonów, ostatnio wymieniała, bo tamta się "skonczyła" jest bardzo zadowlona

skłaniam się :)

salsa

ona z tych co to dzieci nie nie nie - wiec temat ma na pewno sprawdzony na 10 stronę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

No dobra, założyłam wczoraj wkładkę, miedzianą.
Dla tych, co się zastanawiają: założenie nie boli, czuć że coś tam się gmera, ale ból w skali 1-10 to max 2
Nieprawda, że nie można używać tamponów. Podobno mocniejsze krwawienia miesiączkowe występują. Jak się przekonam to napiszę.
Dzisiaj już nic nie czuję.

zosia2007

golinda hormonalną czy nie?

golinda

Cytat: zosia2007 w 26 Sie 2014, 12:19:11
golinda hormonalną czy nie?

miedzianą, pisałam wyżej :)

zosia2007


marax

#58
Dlaczego nie moznaby uzywac tamponow ? ;) przeciez to jest w macicy :) golinda nie opisze ci zdjecia rtg z ta wkladka zabrania tego moja deklaracja sumienia :) lol lol haha ile to kosztuje tez o tym myslalam

golinda

Cytat: marax w 11 Wrz 2014, 11:50:20Dlaczego nie moznaby uzywac tamponow ? wink

ze względu na ten sznurek. tak mi gin powiedział, ale dodał też, żebym się tym nie przejmowała


marax

Cytat: golinda w 11 Wrz 2014, 10:53:42
ze względu na ten sznurek. tak mi gin powiedział, ale dodał też, żebym się tym nie przejmowała
Eee bez przesady


golinda

ale nie wiem, czy nie wrócę do tabsów
daję mojej cerze jeszcze miesiąc
mam takiego prycha na brodzie, że wstyd z domu wyjść

no k...a! albo zmarchy albo pryszcze, nie?? :zly:

wrobelek0403

Cytat: golinda w 11 Wrz 2014, 11:59:32albo zmarchy albo pryszcze, nie??

ja to juz chyba do smierci bede miec i jedno i drugie lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 11 Wrz 2014, 11:01:36
ja to juz chyba do smierci bede miec i jedno i drugie lol

ja na tabsach prychów nie mam

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

może źle dobrane?
ja w końcu trafiłam na właściwe, no ale cera super, a od połowy cyklu woda i 2kg więcej
to zło i to zło
ja nie chcę tych hormonów cholernych
chciałabym żeby po porodach jakoś to wszystko się normowało, żeby okresu nie było, pms i innych babskich przypadłości

wrobelek0403

uzywam krązków, u mnie tabsy są mało bezpieczne z uwagi na problemy jelitowe.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Mnie się cera posypała masakrycznie... Walczę z pryszczami non stop.... Na tabletkach i z krążkiem problemu nie miałam - raz na ruski rok jakiś wyskoczył, a teraz przed okresem jest masakra, a potem masakra pozostaje, bo się kiepsko goją...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

szelma, u nie masakry nie ma, ale ja nie akceptuję niczego na swojej gębie, bez względu na dzień cyklu
dlatego daję sobie kilka tyg i jak będą mnie spotykały takie niespodzianki, to wrócę do Novynette
ale wkładkę zostawię, bo ja mam problemy z pamięcią, jeśli o tabsy chodzi. w mojej sytuacji muszę być podwójnie zabezpieczona ;)

szelma

Cytat: golinda w 11 Wrz 2014, 16:34:42ale ja nie akceptuję niczego na swojej gębie

No to mam na myśli w sumie :D Na początku (jak odstawiłam krążek i czekałam na założenie spirali), to była masakra. Teraz jest lepiej, ale nadal nie akceptuję pryszczy - a zwłaszcza tych czerwonych miejsc po pryszczach, ech...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

rudasekawf

Ehhh mnie też tęskno do pięknej cery z tabletkami. Powoli łamię się czy nie wrócić, chciałam dotrzymać do kolejnej ciąży, ale kto wie, kiedy ona nastąpi .

mika

Golinda a na jakie zmienilas Novynette, ja teraz biore te tabletki, zatrzymuje mi sie woda, masakra, cere jaka mialam taka mam ale to juz zadanie dla isotreku tabletki tu nic nie pomoga, ale tej wody nie akcetpuje, bo cellulit mi sie zaczyna robic. Ide do gina jak skoncze to opakowanie, ciekawa jestem na co moge zmienic, boje sie troche bo przy kazdych innych pigulkach mialam migreny...

golinda

Cytat: mika w 11 Wrz 2014, 16:39:46
Golinda a na jakie zmienilas Novynette, ja teraz biore te tabletki, zatrzymuje mi sie woda, masakra, cere jaka mialam taka mam ale to juz zadanie dla isotreku tabletki tu nic nie pomoga, ale tej wody nie akcetpuje, bo cellulit mi sie zaczyna robic. Ide do gina jak skoncze to opakowanie, ciekawa jestem na co moge zmienic, boje sie troche bo przy kazdych innych pigulkach mialam migreny...

nie zmieniłam na inne tabletki, tylko założyłam wkładkę miedzianą

rubin04

o temat dla mnie!
ja teraz biore Yasmin czy jakos tak,
ale cholera cycyki mnie tak swędzą że obłędu dostaję,
do krwi bym się wydrapała...
Wolałabym syfa na ryju.

Czekam do wizyty u gina i nie wiem czy przerwy nie zrobię.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

#74
z tego co widzę to wszystko jest złe, a temat będzie dotyczył mnie niedługo.

golinda Tobie nie proponowali podwiązania skoro mówili,ze kolejna ciąza to zły pomysł?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login