Antykoncepcja po porodzie

Zaczęty przez rudasekawf, 12 Wrz 2013, 08:44:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

#25
Cytat: ddu w 12 Wrz 2013, 12:24:07moim zdaniem nieodwracalna męska też
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Wrz 2013, 12:14:42meska odwracalna, babska nieodwracalna

chyba odwracalna...Wlasnie slyszalam taka historie (znajomi znajomych), gdzie facet (po rozwodzie, juz mial dzieci) zwiazal sie duzo mlodsza partnerka (on 50, ona 30) i ona teraz chce dzieci, wiec on sie dal zoperowac, ale proste to nie jest ...
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: doda w 12 Wrz 2013, 12:59:42mogliby coś takiego wynaleźć, że on się robi bezpłodny np. na 5 lat Cheesy albo na 10 Cheesy

No, nawet na rok. Fajnie by było.

foszek

meska jest odwracalna, teoretycznie. Polega ona na ponownym polaczeniu nasieniowodow, co udaje sie, w zaleznosci od zrodel w 50-70 % zabiegow.
Z meska jest o tyle latwiej, ze idze sobie do gabinetu, tam mu przecinaja co trzeba w znieczuleniu miejscowym i wraca sobie do domku.
Pelna nieplodnosc uzyskuje sie po ok 3 m-cach i ilus tam ejakulatach(bodajze 15??)
Dlatego do standartow nalezy badnanie nasienia po zabiegu 2 krotnie. :D
Tez bym chciala zeby wynalezli meska pigulke, niechby zobaczyli jak jest na hormonach

ddu

#28
czytałam takie opracowania, robili takie badania, nawet chyba prototypy były
ale podobno kobiety nie zaufają facetom, że oni je regularnie odpowiedzialnie biorą, więc się nie opłaca

cherry

Cytat: ddu w 12 Wrz 2013, 15:17:26kobiety nie zaufają facetom
Ja sie zastanawiam jak to jest w druga strone...sa kobiety co chca "faceta na dziecko wziasc", wiec panowie tez mysla/powinni o antykoncepcji...
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

cherry panowie znikają ;)

jest techniczna możliość pigułki męskiej, ale nie ma zapotrzebowania na rynku

zuzia

Cytat: elve w 12 Wrz 2013, 14:40:05
cherry panowie znikają ;)

jest techniczna możliość pigułki męskiej, ale nie ma zapotrzebowania na rynku
bo pewnie pytali facetów a nie kobiety :D

wrobelek0403

dla facetów to co najwyzej zastrzyki - babka prowadzi delikwenta raz na miesiac/3 miesiace i ma pewnosc ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Ja tu probuje troche gatunek meski obronic ;)
Wiadomo, ze konsekwencje nieplanowanej ciazy sa dla kobiety duzo wieksze, ale sa przeciez faceci co na powaznie biora antykoncepcje...moze my baby tak im nieufamy, ze ta antykoncepcja zostaje w naszych rekach. Nawet jakby partner bral tabletki pewnie niejedna z nas i tak bralaby swoje, bo "on napewno nie wezmie, zapomnial" itp.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

cherry, a sobie broń ;)
ja bym mojego brzucha nie oddała w ręce pamięci jakiegokolwiek faceta

foszek

a ja bym oddala odp. za swoj brzuch w rece meza :)

ddu

Rozumiem, że pachnący noworodek się Pani marzy? ;)

mayagaramond

Hasła odpowiadające 'super'
Grupy synonimów:

•bajeczny, błogi, fajny, kapitalny, lekki, miły, przyjemny, rozkoszny, słodki, super
•bajecznie, cudownie, ekstra, fajnie, fantastycznie, kapitalnie, nadzwyczajnie, niewymownie, pięknie, rewelacyjnie, setnie, super, świetnie, wspaniale, wyśmienicie, zjawiskowo
•godny uwagi, nieprzeciętny, super, wybitny, zdumiewający, znakomity
•bardzo dobrze, bomba, bombowo, doskonale, ekstra, klawo, super, świetnie, w dechę, wyśmienicie, zajebiście
•super
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

yoy

maya  iluvu iluvu


Witam, używamy z żoną takie urządzenie jako antykoncepcji i jesteśmy zadowoleni jest w dechę !!!! Bez zabezpieczenia dodatkowego jak na razie klawo....

lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04


MAYA :D

Witam, używamy z żoną takie urządzenie jako antykoncepcji i jesteśmy zadowoleni niewymownie ! Bez zabezpieczenia dodatkowego jak na razie zjawiskowo....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ech, jak Was nie kochać...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

czy któraś z was ma wkładkę domaciczną?

waham się między Mireną a klasyczną bez hormonów
lekarz doradza mi Mirenę, bo jest skuteczniejsza
ale przy tabsach zatrzymuje mi się woda, w drugiej połowie cyklu puchnę jak gąbka
mówi, że niby przy Mirenie tego nie ma, ale...

szelma

#43
Cytat: golinda w 01 Sie 2014, 12:02:46czy któraś z was ma wkładkę domaciczną?

Nie po porodzie, ale tak jakby ja lol

Dodany tekst: 01 Sie 2014, 11:12:07

A tak serio - odradzam to cholerstwo i tyle. Powód główny: tabletki można zmienić, a to masz na pięć lat w sobie, więc nie tak łatwo wyciągnąć, a poza tym kosztuje w cholerę, więc nie chcesz wywalać kasy. A tak - wylazły mi pryszcze, których nigdy nie miałam; cykle i sam okres mam od czapy; no i nie możesz zupełnie kontrolować, kiedy wypadnie Ci okres - więc z moim szczęściem na KAŻDYM wyjeździe akurat mam okres...

O moich problemach oprócz tego nie wspomnę, bo to to akurat chyba jednostkowe...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

hmm słabo

to co w zamian? szkoda ze nie mozna sobie podwiazac jajników. chory kraj

goga

Ja miałam ale x lat temu i bardzo sobie chwaliłam, ale taką bez hormonów
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

szelma

Nie wiem... Tutaj niby można, ale póki co dwóch ginów chętnych nawet do rozmowy nie było... Jak wyjmę to cholerstwo za 3 lata, to wrócę do tematu.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: goga w 01 Sie 2014, 11:21:35
Ja miałam ale x lat temu i bardzo sobie chwaliłam, ale taką bez hormonów

no właśnie o tej myślę
boję się tych hormonów

szelma

A, no i ja o Mirenie mówię, oczywiście.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 01 Sie 2014, 11:26:57
A, no i ja o Mirenie mówię, oczywiście.

no tak tak, wiem :)