Antykoncepcja po porodzie

Zaczęty przez rudasekawf, 12 Wrz 2013, 08:44:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

2 placebo - od 49 do 55 zł, zależy od apteki
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

rudasekawf

Kiedy wróciła Wam miesiączka po odstawieniu od piersi? Po porodzie jestem ponad rok, odstawiłam 2 m-c temu i nic.

ddu

ja nie odstawiłam, a już miałam, więc to chyba bardzo różnie

z H nie pamiętam

aniak1211

rudasekawf
To chyba roznie,ja jakos niedlugo po odstawieni ale dokladnie juz nie pamietam.

Nene

Przepraszam że wtrącę, my z żoną używamy od roku takie coś i jak na razie 100 % http://www.ladycomp.pl/Lady_Comp__34


wrobelek0403

poza tym, ta reklama juz tu kiedys była ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 14 Paź 2014, 08:28:26
poza tym, ta reklama juz tu kiedys była ;)

no własnie, deja vu znowu jakieś ;)

dragonfly

ja wlasnie wrocilam z nowym niesmiganym implantem :D
zakladal mi go oblednie czarujacy lekarz, ktory nota bene, ma 5 dzieci lol lol



golinda

aaa, ok

hormony. ja już nie chciałabym żadnych

aniak1211

Jak rozpoznac ze czas na wymiane implantu???

dragonfly

Cytat: aniak1211 w 15 Sty 2015, 14:20:27
Jak rozpoznac ze czas na wymiane implantu???
ja wiem, ze moj jest na 3 lata, dostalam karte (plastikowa, wielkosci kredytowej) z nr serii, kiedy wstawiony, ustawione juz mam w planerze, zeby mi przypomnialo za 2 lata i 10 mcy, zeby na wizyte sie umowic :)

ddu

dragon, a dlaczego akurat implant? :)

ja się zastanawiam, co ze sobą zrobić. źle się czułam po tabletkach, mam opory, żeby brać. spirala też dziwnie. kawał żelastwa w ciele ;)
ale muszę coś zrobić, nagle teraz w połowie cyklu dostałam plamień, oczywiście zaczęłam się bać, że ciąża, że ronię, że nie wiadomo co. muszę się tym zająć.

golinda

Cytat: ddu w 17 Lut 2015, 16:00:32kawał żelastwa w ciele

no kawał, doprawdy. po założeniu ważę jakieś 17kg więcej lol

dragonfly

Cytat: ddu w 17 Lut 2015, 16:00:32dragon, a dlaczego akurat implant?
bo nie lubie brac tabletek, zapominam ;D zastrzykow tez nie lubie ;D do gumek nie mam zaufania zupelnie lol spirali nie chcialam, bez powodu w sumie ;D no to z takich dlugoterminowych to implant zostal, poki co zupelnie o nim zapominam

magdalinska

ja mysle o plastrach, tabletki odpadają, bo nie działa mi przypomnienie w telefonie i na bank bede zapominac :/

wrobelek0403

magdalinska, polecam krązki :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

oj nieee....... probowałam raz, minute po załozeniu bylo mi słabo, niedobrze, zaraz wyjełam. Mam problem psychiczny z zalozeniem i swiadomoscia, ze mam w sobie ciało obce ;)

wrobelek0403

o kurde :D i czułas go???  ja czasem sprawdzam, czy aby nie wypadł :D zapominam zupełnie :)

i kocham!!!! :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

nie czułam, ale miałam swiadomosc ze jest ;) no nie moge sie przełamac. Jak w ciazy na poczatku troche plamiłam, dostałam luteine dopochwowo, ile mnie to kosztowało  :crazy:

aniak1211

Ja uzywalam plastry i po miesiacu wywalilam,nie odpowiadaly mi,brzegi odklejaly sie a klej ktory zostawal na skorze robil sie czarny,skora mi sie pod nimi odparzala no i nie czulam sie najlepiej.
Za to moja bratowa dlugo je uzywala i byla zadowolona.

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 18 Lut 2015, 22:44:14
magdalinska, polecam krązki :)
jak ja żałuję, ze one nie dla mnie :( to taka wygoda była

ddu

wróble, opowiadaj! bo mam przepisane