JESIEN-ZIMA 2013-2014 - MUST HAVE :)

Zaczęty przez damka, 27 Lip 2013, 11:46:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

zosia2007 fajne te pierwsze, choc ja wziełabym kobaltowa :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: wrobelek0403 w 22 Lis 2013, 09:44:55
zosia2007 fajne te pierwsze, choc ja wziełabym kobaltowa :D
w stacjonarnym nie było

szelma

Też koronkowa najbardziej mi się podoba :)

Co do strony zary to jeśli przerzuca Was na tę główną stronę z wyborem języka i kraju, to wejdźcie po prostu dalej - powinno przerzucić Was na odpowiednią stronę z ciuchem. U mnie zawsze tak się robi i działa.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia


mobka

Zosia fajne. Ech, jakbym miała nowa prace, tez bym sobie kupiła...  Do obecnej mi się nie opłaca.

mayagaramond

szelma dzięki :)

Zara wie, z jakiego kraju wchodzi się na stronę... Jak tak mam z linkami ze strefy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#681
Cytat: ziuta w 21 Lis 2013, 22:11:09ale dzięki za wpis, bo moje myśli poszły tropem salsa --> kraków --> yoshe, a oni mają teraz sklep online Cheesy idę oglądać beer
ziuta lol

niezle

ale Yoshe ma fajne rzeczy to prawda



Dodany tekst: 22 Lis 2013, 19:40:46

Cytat: ziuta w 21 Lis 2013, 22:11:09a pokaż tą spódniczkę z mohito
nie widze jej na stronie :/

a kupiłam jeszcze tą:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

#682
 :point_lol:

konwalia


ziuta

#684
Cytat: salsa w 22 Lis 2013, 19:35:42ziuta lol niezle ale Yoshe ma fajne rzeczy to prawda
;D
w yoshe kilka mi się podobało, ale niestety krótkie :thumbdown:
zamówiłam jedną w simple, czekam też jeszcze na przesyłkę z zalando
dzisiaj byłam w galerii, łaziłam 3h i nic  :headbang:

golinda

kupiłam tę bluzkę z Zary, którą pokazywałam na poprzedniej stronie, ale chyba oddam
fajna ta grafika, ale bluzka z lekka bezkształtna. gdyby była bardziej dopasowana, to bym zostawiła.

ziuta

Cytat: ziuta w 23 Lis 2013, 17:21:26dzisiaj byłam w galerii, łaziłam 3h i nic
a nie, przepraszam, rajstopki dla niemowlaka, koszula i rurki dla 3-latka, czyli standard, poza tym 2 swetry dla małżonka
czy ja na stałe zatraciłam umiejętność kupowania ubrań dla siebie? ;D od porodu kupiłam sobie jedynie dwa sweterki w mohito, tylko dlatego, że była zniżka i uważam, że są bez sensu i prawie nie noszę :D

golinda

Cytat: ziuta w 23 Lis 2013, 20:02:34czy ja na stałe zatraciłam umiejętność kupowania ubrań dla siebie?

o to samo zapytuję siebie ;D

mobka

golinda, ja dzisiaj z tego powodu oddalam dwie koszulki w re.
za to miałam ochotę na bluzkę i spodnie w mohito.Ale poczekam na wyprzedaże. I kurtkę w Zarze.

marax

Cytat: mobka w 23 Lis 2013, 20:08:51
golinda, ja dzisiaj z tego powodu oddalam dwie koszulki w re.
za to miałam ochotę na bluzkę i spodnie w mohito.Ale poczekam na wyprzedaże. I kurtkę w Zarze.
Cytat: mobka w 23 Lis 2013, 20:08:51
golinda, ja dzisiaj z tego powodu oddalam dwie koszulki w re.
za to miałam ochotę na bluzkę i spodnie w mohito.Ale poczekam na wyprzedaże. I kurtkę w Zarze.
ja oddałam te spodnie z re a kupilam w zamian inne w zarze

wrobelek0403

pojechałam po silikon i kable, a wrociłam ze swetrami lol lol wrócił do sklepów moj ukochany kolor, nie mogłam sie oprzec :D :D

drugi jest biały, z  duzym golfem, ale juz nie robiłam zdjec.


mierzyłam tez swietną bluzkę, ale sie oparłam, :D na swetry było choc 30% znizki ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Fajne! U mnie w WP ich nie bylo... Kusi mnie jeszcze Reduta jutro...

wrobelek0403

mobka, u nas są 3 mohito i tylko jeden jest zaopatrzony w kupe rzeczy, których nigdzie indziej nie ma.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: wrobelek0403 w 23 Lis 2013, 21:28:22
pojechałam po silikon i kable, a wrociłam ze swetrami lol lol wrócił do sklepów moj ukochany kolor, nie mogłam sie oprzec :D :D

drugi jest biały, z  duzym golfem, ale juz nie robiłam zdjec.


mierzyłam tez swietną bluzkę, ale sie oparłam, :D na swetry było choc 30% znizki ;)
ile ten sweter i skad on jest ?

wrobelek0403

Cytat: marax w 23 Lis 2013, 21:36:57
ile ten sweter i skad on jest ?

marax, to mohito. bez znizki 99 zł.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

wrobelek0403, ten pierwszy sweter cieniowany nie gryzie Cię? oglądałam go, świetne kolory, ale ja nie umiem czegoś takiego nosić, bo mnie gryzie i do szału doprowadza :crazy:

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login