JESIEN-ZIMA 2013-2014 - MUST HAVE :)

Zaczęty przez damka, 27 Lip 2013, 11:46:15

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

rubin04

#400
Tu sisota spieszy się na wieczorne nabożeństwo:

Dodany tekst: 02 Paź 2013, 23:04:32

Cytat: Justynna w 02 Paź 2013, 16:09:45zwierzatko_mojej_mamy, podobają mi się parki, ale ta na mocno szeroką wygląda. Kojarzy mi się z skeczem KMN:
byłam na tym kabarecie jak byłam na końcówce ciązy z P., chyba w 9 mies. - myslłam ze tam urodze :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Tylko większość tych sióstr strasznego wkurwa ma na twarzy :D

Ten z Mango całkiem fajny, tylko szkoda, że szary - lubię płaszcze w jakimś kolorze innym niż szary, czarny i granatowy. Teraz mam zielony :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

Cytat: rubin04 w 03 Paź 2013, 00:03:20byłam na tym kabarecie jak byłam na końcówce ciązy z P., chyba w 9 mies. - myslłam ze tam urodze Cheesy
:D

Cytat: abkasia w 02 Paź 2013, 22:18:39teraz moj tatus po ogrodzie w niej chodzi :D
Cytat: rubin04 w 02 Paź 2013, 22:21:25
Chyba bym się czuła jakbym miała na polowanie w las z ojcem mojej kolezanki jechac :D
Czyli miałam dobre skojarzenie z KMN i stylizacją R. Górskiego :D


abkasia

Gdzie kupie fajne rurki, ktore nie rozciagaja sie, nie mechaca? No z dobrego materialu w rozsadnej cenie? Kupilam w stradivariusie jedne i niestety bardzo sie rozbijaja, z tylka leca..

golinda

abkasia, no niestety. chcesz jakości to płać!
ja kilka lat temu kupiłam w CK. extra leżą (a ja rzadko jestem zadowolona ze spodni na swoim zadzie), super materiał, wciąż jak nowe
no ale kosztowały 450zł...

konwalia

Ja zawsze polecam pepe, z tańszych mam data women, ale się spiera kolor

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2013, 15:24:18Pojechalam do Hiszpanii i zrobilam zakupy w MNG, ale w outlecie:

http://www.mangooutlet.com/DE/p0/outlet/damen/wollhose-mit-hahnentrittmuster/?id=73312783_02&n=1&s=mujer&ident=0__0_0_1381112614775

mierzyłam dzisiaj podobne w zarze, ale uznałam, że manekin wygląda w nich lepiej :D

i bluzkę. ale chyba nie porywa, co?

mayagaramond

Cytat: golinda w 07 Paź 2013, 15:45:03bluzkę. ale chyba nie porywa, co?


niby fajna, ale rzeczywiscie nic nie urywa ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

golinda spodnie nieeee, marszczą się w kroku

golinda

przecież mowię, że manekin wyglądał lepiej :D

szelma

Dobrze, ze ich nie kupiłaś, bo z "tych" okolic robią cos, co wyglada wypisz wymaluj jak "te" okolice u Barbie :D A raczej nie jest to efekt pożądany ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Podobają mi się te spodnie, a efekt w kroku to pewnie tylko cień ;D
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 08 Paź 2013, 10:27:08Podobają mi się te spodnie, a efekt w kroku to pewnie tylko cień


na pierwszym zdjeciu widac, ze sie marszcza. Moze rozmiar wieksze lezalyby lepiej, chyba ze sa zle uszyte.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 08 Paź 2013, 10:45:37Moze rozmiar wieksze lezalyby lepiej

boooożeeee, jak można tak z ranaaaa? tak po twarzy, przy ludziach? :crying:

jak ja ci zaraz rozmiar dobiorę :spank:

mayagaramond

Cytat: golinda w 08 Paź 2013, 11:03:51jak ja ci zaraz rozmiar dobiorę


hahahaha, no wiec przy ludziach ci napisze, ze przymierzalam w Hiszpanii szorty. Wzielam z polki 36, wciagnelam na dupe, ale nie dalo sie zapiac. Poszlam po 38 dalo sie prawie zapiac. Kupilam 40 opluty opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Maya, ja bym nie kupila :D Psulyby mi samopoczucie ;) A powaznie mam jedne w rozmairze xl ;) Gdzie inne nosze 34/36 ;)

Mnie sie tez te spodnie podobaja. Nawet myslalam, czy nie przymierzyc, ale to na wyprzedazy najwyzej ;)

mayagaramond

Cytat: mobka w 08 Paź 2013, 11:24:20Psulyby mi samopoczucie


nieeee, bo w innym slepie wchodze w 36, czasem nawet w 34.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

Cytat: mayagaramond w 08 Paź 2013, 10:25:52

nieeee, bo w innym slepie wchodze w 36, czasem nawet w 34.

to co to dział dziecięcy był? :)

aja

Golinda a coto za but na nodze????????

golinda

trampek na koturnie. przecież pisałam wiosną, że zanabyłam :D

iksa_nl

#423
Cytat: salsa w 23 Wrz 2013, 11:57:14Cytat: iksa_nl  Wrzesień 23, 2013, 10:56:34
podoba mi sie, drogo?
  stówka
jest jeszcze biała

skusilam sie, ale z kuponem z TS minus 20%..chociaz tyle,
jakosciowo rzeczywiscie srednio, wszystkie na wieszakach byly jakies nadprute albo mialy inne "uszkodzenia", dostalam ostatnia z magazynu.
no i nie wygladam w niej tak rewelacyjnie jak inka, ale nadal mi sie podoba ;)

Dodany tekst: 14 Paź 2013, 09:19:25

i na przecenie taka kiecka:
http://eshop.tatuum.com/pl/sale/23683-aleka.html
i bransoletka, ale nie ma jej na stronie

niewiemjaka

Cytat: iksa_nl w 14 Paź 2013, 10:14:18i na przecenie taka kiecka:
wielbiam takie kiecki, tylko kolor nie mój ;) ale fajna