JESIEN-ZIMA 2013-2014 - MUST HAVE :)

Zaczęty przez damka, 27 Lip 2013, 11:46:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Luz, każdemu wedle potrzeb :) chociaż ja 100 razy bardziej wolałabym założyć coś od np. "starobabowej" SMc niż szmatkę z zary czy hm :D

inkageo

#276
Eeeeee ja nie mam chudziutkich nóg :D

Dodany tekst: 29 Wrz 2013, 11:59:50

Kurcze chyba go zmierzę z ciekawości zrobię fotę następnym razem :)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: doda w 29 Wrz 2013, 12:57:55ja sie temu przygladam i mysle sobie, czy w tym mozna wygladac atrakcyjnie i kobieco. moim zdaniem nie.
rozumiem, ze nie jest celem kazdej kobiety wygladac kobieco i seksownie, wtedy ok.

ale ja np. lubie podobac sie facetom, czuje sie atrakcyjna. ta kobieta w tym plaszczu wyglada od tylu jak stary dziad. nie wiem, czy znajdzie sie facet, co powie, ze taka kobieta wyglada ponętnie

ja nie mam takiego celu na przyklad, ale jednak bym wolala, zeby ten facet za mna wzruszyl ramionami, ze pewnie lesbijka, ktorej nie zalezy na ponetnosci, niz pomyslal "ma garba i ukrywa?"
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

#278
Cytat: inkageo w 29 Wrz 2013, 12:59:19Eeeeee ja nie mam chudziutkich nóg Cheesy

a ja grubego brzucha lol


Dodany tekst: 29 Wrz 2013, 12:16:17

Cytat: doda w 29 Wrz 2013, 12:57:55ta kobieta w tym plaszczu wyglada od tylu jak stary dziad.

stary dziad z garbem :D


aja



aja

doczytuję i widzę,że jakiś stary Twój post czytałam (myslałam,że dopiero jedziesz :D )

golinda


szelma

Ja lubię wory :D Wory bez garba, oczywiście ;) Mam na przykład bardzo worowatą sukienkę, ale lubię ją bardzo, bo jest dość krótka i ze zgrabnymi (że tak nieskromnie powiem ;) ) nogami mnie się bardzo widzi :)

A starobabowy płaszcz od Stelli bym przygarnęła również. Za to konia ani innego zwierzaka na płaszczu niet. Estetycznie mi się to nie podoba w ogóle, a etycznie to szkoda nawet mówić.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu

ja też lubię wory, nie mam parcia, żeby zawsze było widać, jaka jestem zgrabna ;)

ale takie kiecki też lubię, brałabym:
http://www.aevintagestore.com/?p=productsMore&iProduct=3998&sName=white-60s-structural-mini-dress

szelma

O, takie też lubię :D W T. mam dwa sklepy z fajnymi kieckami - mogłabym tam kupować i kupować. I oni mają właśnie takie a'la lata 50. i 60. - superowe. Ale lubię też wory z COSa bardzo :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magoo

oj, jak mi sie takie kiecki podobają!
cudne są, niestety nie dla mnie :(

salsa

ddu-swietna sukienka :)

Zwierzu-doskonale powiedziane :D stary dziad z garbem lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

Wiec po przeczytaniu bez bicia musze sie przyznac ze jestem brzydka z garbem, gruba, malo seksowna. Facetom sie nie podobam i nie chce.

mobka

E no jeszcze jestam ja i Ruda w stroju glownie sportowym :rotfl:

niewiemjaka

mobka no i jeszcze takie 'cosie' pomiedzy jak ja są, co to ani z ksztaltem ani bezksztaltu, ani szpilki, ani wory, no misz-masz niewiemjaki calkowicie :D

zwierzatko_mojej_mamy

#292
Cytat: mobka w 30 Wrz 2013, 10:19:04
E no jeszcze jestam ja i Ruda w stroju glownie sportowym :rotfl:
w sumie to Cie chyba tak nie widzialam na zywo ;)

Dodany tekst: 30 Wrz 2013, 11:00:18

Cytat: siog w 30 Wrz 2013, 09:54:50
Wiec po przeczytaniu bez bicia musze sie przyznac ze jestem brzydka z garbem, gruba, malo seksowna. Facetom sie nie podobam i nie chce.

nie wiemy, bo z milion razy prosilysmy Cie (ja na pewno) o chociaz jedno zdjecie stylizacji z uzyciem tych "dziwniejszych" czesci garderoby i nadal nie widzialysmy ;) pamietam tylko jedno zdjecie, ktore wstawilas siebie, ale to byla czarna kobieca kieca + kobiece obcasy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


mobka

#294
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2013, 11:57:45w sumie to Cie chyba tak nie widzialam na zywo

No bo dres to moze nie, ale jeansy, adidasotrampki i kurtka softshellowa (ewentualnie bluza zwykla bawelniana) to moj stroj codzienny ;) W tym pracowy niestety ;)

I tu sie nie ma co obrazac, czy tez spierac, bo coz ja biedna poradze, ze owszem podobaja mi sie kobiece ubrania w stylu salsy, damki czy golindy, jak sama czuje sie tak przebrana.

Pamietacie zapewne moja sukienke z Zary co ja na slub rok temu chcialam zalozyc, czesc osob stwierdzila, ze ona by w niej na spacer weekendowy poszla. A dla mnei to juz mega elegancki ubior i spacer weekendowy kojarzy mi si z ubiorem jw. - jenasy, trampki (w porywach baleriny), sweterek, bluza, kurtka sportowa lub krotki prochowiec (jak mnie porwie na elegancje ;)). W takiej sukience czulabym sie sztucznie i glupio. Jak na sile wystrojona ;D A jest gro kobiet, ktore tak na codzien (nie do pracy) chodza.


Dodany tekst: 30 Wrz 2013, 11:39:36

Oversizy tez mi sie podobaja, plaszcz zanabylam rok temu, mam jeden sweter i do tego mi blizej niz do kobiecych dopasowanych fasonow, ktore krepuja moje ruchy :D (w moim odczuciu calkowicie subiektywnym, bo wem, ze innym niby jest wygodnie ;))

rudasekawf

Cytat: mobka w 30 Wrz 2013, 12:38:17W tym pracowy niestety
Ja tam moje dresy uwielbiam :)

Cytat: mobka w 30 Wrz 2013, 12:38:17owszem podobaja mi sie kobiece ubrania w stylu salsy, damki czy golindy, jak sama czuje sie tak przebrana.
dokładnie :)

aja

załamka
ja nic ładnego nie widzę  sklepach :(
buty kupiłam bo musiałam ale tragiczne, wszystko tragiczne wykonanie i cena
pierwszy taki sezon od nie wiem kiedy - kiedy nic 'butowego' mi ssie nie podoba

golinda

#297
aja, mam dokladnie to samo!

Dodany tekst: 30 Wrz 2013, 21:22:58

Cytat: doda w 30 Wrz 2013, 10:02:46
a my za to tandetne , bez gustu i polotu, w poliestrowych tanich ciuchach. za to seksowne, ładne i szczupłe

pięknie :))

rubin04

Cytat: doda w 30 Wrz 2013, 11:02:46a my za to tandetne , bez gustu i polotu, w poliestrowych tanich ciuchach. za to seksowne, ładne i szczupłe
:D



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: doda w 30 Wrz 2013, 10:02:46
a my za to tandetne , bez gustu i polotu, w poliestrowych tanich ciuchach. za to seksowne, ładne i szczupłe

Co za niepotrzebna złośliwość.
Nie spodziewałam się.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login